Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Na piątkowym Miui nie mogę wyłączyć SIM1 (Aero2). W starszej wersji nie było problemu a tu przy prubie wyłączenia mam info że funkcje tej karty musi przejąć druga karta a ja nie chcę trznsmisji danych na SIM2 (orange).

Jest to jakiś błąd czy czegoś nie umiem ? :eek:

Musisz ustawić tak by druga karta przejęła obie funkcje zanim system pozwoli wyłączyć SIM1 (SIM2 musi mieć ustawione połączenia głosowe i internet). Natomiast transmisję danych przecież możesz wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej miflash a potem miui polska

 

Dzięki, Poczytałem troche i wszystko poszło nawet sprawnie -> Miui 6 PL + Xcelerate.

 

 

Czy z Miui 6 PL + Xcelerate działa wam z Mi PC ? Po instalacji nie mogę się połączyć.

Edytowane przez kaloks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oryginalnym kernelu bardzo sympatycznie śmiga. Choć zdarzają mu się czasem różne dziwne akcje (np. raz jak jechałem rowerkiem, z endomondo, to w którymś momencie zgubił sygnał gps i bateria zaczęła "znikać" jak szalona). Ciekawe czy na Xcelerate też tak bywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oryginalnym kernelu bardzo sympatycznie śmiga. Choć zdarzają mu się czasem różne dziwne akcje (np. raz jak jechałem rowerkiem, z endomondo, to w którymś momencie zgubił sygnał gps i bateria zaczęła "znikać" jak szalona). Ciekawe czy na Xcelerate też tak bywa ;)

Nie doświadczyłem takich akcji a mam Endo odpalone praktycznie cały czas z muzyką i transmisją danych =)

Tapnięte z mojego HM 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja restartow nie mialem ale ponoc wystepuja u niektorych dlatego ten update na oficjalnej miui.com zostal wstrzymany, i nie polecam jednak mobogenie do obslugi komy bo mam wrazenie ze dziala troche jak trojan, wyswietla reklamy, proboje namieszac w przegladarce int na pc, sto razy lepszy ten wonderware mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś niekontrolowane restarty? Na najnowszym miui i xcelerate juz miałem dwa. Tel się zawiesił i uruchomił ponownie.

 

Potwierdzam 2 restarty w ciągu 1 dnia

 

... i nie polecam jednak mobogenie do obslugi komy bo mam wrazenie ze dziala troche jak trojan, wyswietla reklamy, proboje namieszac w przegladarce int na pc, sto razy lepszy ten wonderware mobile

 

U mnie Eset blokowal próbę sciągania tego softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem najnowszy miui, potem twrp i probowalem wrzucic ten kernel przez twrp, niby wszystko sie udalo, ale po reboocie kilka razy miga ekran z logiem, cos sie laduje ale juz pozniej nic sie wiecej nie dzieje ponad logo i ciagle restarty, co zrobilem nie tak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Bo jakoś nie mogę tego nigdzie znaleźć..

Jak będąc np. na głównym ekranie zmniejszyć głośność muzyki (bo np. za chwilę coś odpalę i nie chcę żeby ryknęło)? Albo będąc w czymś co odtwarza dźwięki (np. Yanosik) zmienić głośność dzwonka?

Przyciski fizyczne zmieniają tylko jedną konkretną rzecz (czyli na głównym ekranie jest to głośność dzwonka, a w w/w Yanosiku to głośność "muzyki"). W standardowym andku, jak się pojawia ikonka głośności po wciśnięciu przycisku fizycznego to mogę na nią kliknąć i wtedy widzę wszystkie suwaki (dzownek/muzyka/powiadomienia/alarmy etc). Nie mam pojęcia jak to zrobić w MIUI. Na razie znalazłem ścieżkę: górna belka->długie przytrzymanie na ikonce dzwonka->menu głośność i dopiero wtedy mam suwaczki. Ale to trochę na około :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odtwarzaniu muzyki co 5-10 minut muza zatrzymuje się na kilka sekund po czym wraca do odtwarza. Dzieje się tak zarówno w aplikacji muzyka a także w powerampie. Poweamp przy odtwarzaniu ma ustawioną kłódkę. Muzę słucham albo na słuchawkach albo przez głośniki na jacku. Można coś na to zaradzić? W telefonie miui v6 ostatnia aktualizacja + xcelerate.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbawiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odtwarzaniu muzyki co 5-10 minut muza zatrzymuje się na kilka sekund po czym wraca do odtwarza. Dzieje się tak zarówno w aplikacji muzyka a także w powerampie. Poweamp przy odtwarzaniu ma ustawioną kłódkę. Muzę słucham albo na słuchawkach albo przez głośniki na jacku. Można coś na to zaradzić? W telefonie miui v6 ostatnia aktualizacja + xcelerate.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Na swoim Redmi 1s też to mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Wgrajcie jakiś CPU Control np. Trickster Mod i zmieńcie governora lub jego parametry.

MIUI ma Qualcommach ma chyba wszędzie Interactive więc możecie zmienić na Ondemand.

To pomaga w starych telefonach na ewentualne przerywania w muzyce.

 

Jeśli używacie tego kernela to on sam może być poprawiony pod kątem baterii więc może to się odbijać na płynności telefonu np. właśnie podczas muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid moze mieć rację. Osobiście używam Set CPU, governor ondemand od samego początku i żadnych problemów z muzą nie ma. Nawet przy większym obciążeniu software'owym słuchawki.

 

A taktowanie mam zmniejszone do 1,4 Mhz i spokojnie ogarnia.

Edytowane przez Szuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...