Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Tez wam to miui tak drenuje baterie? Fajnie działa ale 2-3 godziny ekranu to mało.. Zainstalowałem tego kernela z poprzednich postów, może zmniejszal zużycie baterii ale kosztem płynności bo chodził tragicznie.

akurat kernel xcelerate chodzi swietnie masz problem z softem jakis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat kernel xcelerate chodzi swietnie masz problem z softem jakis

Kuzyn również zainstalował tego kernela i to samo stwierdził. Ekran po wciśnięciu przycisku włączal się po okolo 2-5 sekundach i ogólnie mulił. A korzystasz z najnowszej wersji systemu czy zostałeś na jakiejś poprzedniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z poprzedniego piatku, czyli wstecz przed ta najnowsza, xcelerate kernel jest tak elegancki ze czekam caly czas az wyjdzie nowa wersja, bateria trzyma z reka na sercu dzien dluzej, i bierzmy pod uwage ze tam nie ma wogole zram a chodzi super!

Instaluję tą wersję + kernel, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

EDIT: po wgraniu poprzedniej wersji same FC + nie wykrywalo karty sim (wipe cache + dalvik zrobiony). Instaluje ponownie najnowsza wersje i mam nadzieje ze będzie działać bo backupu mi się nie chciało robić.

EDIT 2: po zainstalowaniu ponownie najnowszej wersji wszystko wróciło do normy. Ale dlaczego po zainstalowaniu poprzedniej takie rzeczy się działy? Ktoś wie?

Edytowane przez Daluqen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest zram bylo juz walkowane z dziada na pradziada, na stock wystarczy umiarkowany na xc kernel nie ma i tez jest git

@Daluqen tak jest z miui, bez calkowitego formata nie zrobisz downgrade, sam kiedys probowalen z v5 i sie sypalo wszystko

Edytowane przez OutSideR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się upewnić - odebrałem właśnie 1S i ma zainstalowany MIUI-JHCCNBL5500.00. Więc żeby przejść na ostatnie v6 muszę zainstalować wpierw przez updater MIUIPolska_armani_50.0.0_v5-4.3.zip (czy to jest ten sam co mam na telefonie teraz?) a potem pobrać i zainstalować ostatnie v6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...