Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

tak ja zainstalowałem i telefon tak mi mulił że ledwo dało sie go odblokować...

to takie skokowe zachowanie wróciłem do domu to już 200 ramu a przedtem było po 70.

Może to przez odblokowywanie z opaski nie wiem

Edytowane przez rm_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy smsy u Was pojawiają się na pulpicie przy zablokowanym telefonie? Mimo identycznych ustawień jak w Whatsapp, wiadomości nie wyskakują "na pulpit" przy zablokowanym tel, tak jak to jest w Whatsapp. Mało tego, po odblokowaniu tel, dalej nie ma wiadomości na zewnątrz, tylko trzeba ją wyciągać z belki a następnie tapnąć na nią, by wejść w sms i odczytać całość. 
A może coś źle ustawiłem? Proszę o pomoc! 

PS. Miui u mnie najświeższe, z ostatniego piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 5.6.xx charakteryzuje gorszym zarządzaniem energia i gorszą stabilnością. Zdarzają się niekontrolowane restarty słuchawki np. podczas przyjścia SMS.

Jak na razie mam wrażenie, że 5.5.29 to najlepsza wersja. 5.5.17 i 5.5.24 też nie można wiele zarzucić jeżeli chodzi o stabilność i bateryjkę.


Tapnięte z Redmi 1S [MIUI v6]

Edytowane przez Szuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko hula. Lampa swieci przy powiadomieniach, SMS-y przychodzą na pulpit. Nie robilem wipe przy aktualizacji. Wszystko dziala jak dzialalo wczesniej.

Poza tym ze bateria szybciej leci w dol i łapie czasem restarty z tak zwanej "d*py".

Tapnięte z Redmi 1S [MIUI v6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko hula. Lampa swieci przy powiadomieniach, SMS-y przychodzą na pulpit. Nie robilem wipe przy aktualizacji. Wszystko dziala jak dzialalo wczesniej.

Poza tym ze bateria szybciej leci w dol i łapie czasem restarty z tak zwanej "d*py".

Tapnięte z Redmi 1S [MIUI v6]

Kurde, to już nie wiem o co chodzi

Tak dla pewności spytam, masz soft z ostatniego piątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to już nie wiem o co chodzi

Tak dla pewności spytam, masz soft z ostatniego piątku?

Dokładnie tak. Dziś poprawię (mam nadzieję) najnowszym i zobaczymy.

Ja miałem tak na wersjach 5.5 teraz tego nie mam.

Przy zram umiarkowny na 5.5 bateria dziala jak przy podstawowym na 5.6 mniej więcej. Ale widzę delikatną różnicę na niekorzyść 5.6.

Najbardziej martwią mnie te resety. Nie zdażają się często (2x w tyg) ale nie było tego w 5.5 i starszych.

Ale mimo tego uważam MIUI za jeden z ciekawszych i estetyczniejszych systemów na słuchawkę i zaraz biorę sie za aktualizację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą na pulpit i mozna z pulpitu odpisac.

Zaktualizowałem soft na dzisiejszy i dalej ten sam problem

Czy przy zrobieniu Ustawień fabrycznych i ponownym zainstalowaniu najnowszego softu problem zniknie?

I czy przy resecie telefonu (przejście do ustawień fabrycznych) zalecane jest wyciągnięcie karty micro SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po aktualizacji miui na redmi 1s konieczne jest ponowne wgrywanie xcelerate, bo po wgraniu tego kernela bateria trzyma naprawdę długo, a i sam telefon działa bez zarzutu. Może macie jeszcze jakieś modyfikacje godne polecenia?

Edit: Ok wszedłem w ustawienia i w info o kernelu brak adnotacji o xcelerate, a i sam bateria juz tak nie trzyma.

Edytowane przez zbawiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob pelny reset najlepiej przez miflash i potem nasz najnowssy soft i powinno smigac wszystko elegancko

Chyba będę musiał tak zrobić, bo przejście do ustawień fabrycznych nic nie dało. 

Dzięki za poradę! Trochę boję się tego, bo to będzie 1szy raz a nie chcę uziemić fona :-/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.6.18 niestety nie do używania, gubi po kilku minutach gps. Sprawdzone na 2 różnych apkach. Do tego przed chwilą zrobił się samoczynny restart telefonu.

Chyba najlepsza do tej pory wersja to 5.6.4 i wracam do niej.

 

Update: Po zrobieniu pełnego wipe'a wydaje się być wszystko OK. Jak na razie jestem zadowolony z 5.6.18

Edytowane przez franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...