Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

cos takiego wgrałem mione_plus_images_JMACNBL18.0_4.1_cn

 

po przetłumaczeniu na angielski z opisu na stronie miało być of millet phone 1 / 1s latest stable version wire brush Fastboot click to download the full package 

 

 

a teraz widze ze chyba powinno byc to Redmi 1S Telecom / Unicom version of the latest stable version wire brush Fastboot complete package Click to download 

 

noż k......

Edytowane przez zbawiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego wgrałem mione_plus_images_JMACNBL18.0_4.1_cn

po przetłumaczeniu na angielski z opisu na stronie miało być of millet phone 1 / 1s latest stable version wire brush Fastboot click to download the full package

a teraz widze ze chyba powinno byc to Redmi 1S Telecom / Unicom version of the latest stable version wire brush Fastboot complete package Click to download

noż k......

Od razu możesz do mnie wysyłać na serwis. Flash romu Mi1 uwala telefon na twardo jak jajko po 5 minutach we wrzątku.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo osob robi ten blad, po zassaniu czegokolwiek nalezy kierowac sie nazwa kodowa 'armani', jezeli nazwa softu jej nie zawiera to z gory wiemy ze mamy zly soft

Dokładnie, po to masz nazwę kodową, żeby nie pomylić Romów, nie ma słowa Armani, nie wgrywam.

Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

przechodząc z miui 5 na 6 specjalnie zaktualizowałem system do najnowszej wersji JHCCNBL53.0 (V5) ze strony miui.com

 

Mimo tego przy aktualizacji do Miui 6 przy 98% się wywalilo i musiałem wgrywać system przez fastboot.

 

W związku z tym proponuje usunąć z poradnika informacje że aktualizacja z miui 5 na 6 działa przez updater tudzież recovery. No chyba że znajdzie sie osoba której taki update zadziałał.

 

Druga wżniejsza sprawa, ponieważ coraz więcej osób pobiera zły rom to proponuje podlinkować stronę z romami po angielsku: http://en.miui.com/a-234.html

 

Trzecia sprawa nie wiem czemu nikt do tej pory nie odkrył że istnieje aplikacja MiPhoneManager (a przynajmniej w wątku o Redmi 1S nie widziałem o niej wzmianki). Do pobrania ze strony: http://en.miui.com/thread-92720-1-1.html

 

Umożliwia ona zarządzanie naszym telefonem z poziomu Windowsa, tworzenie lokalnej kopi bezpieczeństwa a co ważniejsze bezproblemową aktualizacje systemu przez fastboot. Nie trzeba szukać romów po jakichś chińskich stronach wystarczy podłączyć telefon w trybie fastboot aplikacja sama sie odpali. Wybrać Update i Flash, pojawi się okno z dwoma telefonami Redmi 1S WCDMA lub Redmi Note 4G. Oczywiście wybieramy ten pierwszy. Następnie decydujemy czy ma sie wgrać miui 5 czy 6, system się pobiera z internetu i instaluje.

 

Ja w ten sposób wgrałem Miui 6 u siebie bez najmniejszego problemu.

 

Sam system spisuje się świetnie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez yeo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu aktualizacji miui i zatrzymywania się na 98 % miałem tak jak Roma ściągnąłem bezpośrednio telefonem i w telefonie zmieniałem nazwę. Jak ściągnąłem przez PC i na kompie zmienilem nazwę i dopiero wgrałem na telefon wtedy się już nie zatrzymało na 98%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid, napiszesz cos wiecej na temat tego ze winda zwykla nie bierze ?

Jakbym widział...

To Windows. Dlatego go nie używam od dawna. Tzn niestety muszę na małym laptopie bo akurat do serwisowego MiFlash czy QPST trzeba mieć Windę.

Mam Windę ale jej nie rozumiem.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

przechodząc z miui 5 na 6 specjalnie zaktualizowałem system do najnowszej wersji JHCCNBL53.0 (V5) ze strony miui.com

Mimo tego przy aktualizacji do Miui 6 przy 98% się wywalilo i musiałem wgrywać system przez fastboot.

W związku z tym proponuje usunąć z poradnika informacje że aktualizacja z miui 5 na 6 działa przez updater tudzież recovery. No chyba że znajdzie sie osoba której taki update zadziałał.

Tak, znalazła się taka osoba. Żadnych problemów.

Czy Ty wgrywałeś oficjalny MIUI na MIUI Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wrzuciłem dzisiejszą aktualizację po zmianie nazwy na upade do telefonu, wykonałem aktualizację przez recovery, aktualizacja przebiegła pomyslnie, ale w informacji o telefonie nadal mam napisane, że wersja to 5.5.22, czyli taka jaka wgrywałem armani image przez miflash, podczas pierwszego wgrywania v6. Czy to jest ok?

 

Druga sprawa, to robiłem dzisiaj z telefonem dla mamy ten sam model, przyszedł pare dni temu, ale po wgraniu najnowszej rozwojowej wersji V6 ze strony en, a pozniej po wgraniu dzisiejszej aktualizacji miui Polska cały czas wychodzi komunikat Unfortunately, the process android.media has stopped, po zaktualizowaniu wychodzi ten sam komunikat z tym, że po polsku. Co poradzicie?

 

Nie było żadnych errorów podczas flashowania czy aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wrzuciłem dzisiejszą aktualizację po zmianie nazwy na upade do telefonu, wykonałem aktualizację przez recovery, aktualizacja przebiegła pomyslnie, ale w informacji o telefonie nadal mam napisane, że wersja to 5.5.22, czyli taka jaka wgrywałem armani image przez miflash, podczas pierwszego wgrywania v6. Czy to jest ok?

Druga sprawa, to robiłem dzisiaj z telefonem dla mamy ten sam model, przyszedł pare dni temu, ale po wgraniu najnowszej rozwojowej wersji V6 ze strony en, a pozniej po wgraniu dzisiejszej aktualizacji miui Polska cały czas wychodzi komunikat Unfortunately, the process android.media has stopped, po zaktualizowaniu wychodzi ten sam komunikat z tym, że po polsku. Co poradzicie?

Nie było żadnych errorów podczas flashowania czy aktualizacji

wgrales bez wipe i dlatego, ja mam najnowsza i smiga bajera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ściągne, robie full wipe, odpalam updater i instaluje?

Yes (w updater wskazujesz lokalizację do pliku z aktualizacją a telefon się restartuje i zaczyna instalować) po tym robisz full wipe w recovery i git.

I LoVe

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos pykło:) dzieki Wam:)

No i dobrze ;D Polecamy się na przyszłość :)

// pytanko koledzy ;D czy zram obciąża mocno procesor? I czy zram wpływa na czas pracy na baterii jakoś znacznie? Pytam z ciekawości ;3

I LoVe

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...