Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma może pomysł na rozwiązanie tego problemu? Nie mogę zainstalować v6 na Redmi 1S. Zainstalowałem ostatni stable piątki, ściągnąłem ostatnie v6, wrzuciłem do pamięci wewnętrznej i zrobiłem instalację przez Updatera. Niestety wyskakuje mi komunikat już spod MiRecovery, że instalacja failed... ponowiłem robiąc wcześniej full wipe na piątce i ponownie ten sam problem. Robię coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ściągnąłem armani - robiłem to kumplowi, bo on nie ogarnia trochę tematu. Jak zaczęły się schody, odpuścił na chwilę temat i został mu na fonie ostatni stable. Jeszcze spróbuję przy najbliższej okazji z tym powalczyć. Może multilanga spróbuję, a potem nasz polski... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaobserwowalwem taką rzecz: korzystam przez dłuższy czas z telefonu nie powiem bo plynniej działa ale stan baterii stoi w miejscu na 41℅ (tak około 15 min) chowam telefon po dluzszej chwili wyciagam i patrzę a tam 10℅. Rom najnowszy 5.5.1 Ktoś cos takie zauważył u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OutSideR czytałem miedzy innymi Twoje posty, ale oszczędny jesteś w słowach :) Przeglądając kilka wątków i wypowiedzi wychodzi na to że telefon na tym samym romie może się zachowywać różnie. Teraz testuje budzik, na dwie próby - dwie udane. Nastawilem na rano tu zawsze budzik zawodził. Na szybkość działania na razie nie ma co się wypowiadać. Po kazdorazowym wgraniu nowej wersji było dobrze, po dluzszym upływie czasu wszystko zacinało. Bez zwolnienia ramu się nie obyło. Teraz to nie jest konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ram jest lepiej, plus zastapienie paru apek innymi bardziej wydajnymi np zamiast przegladarki CM browser, zamiast poczty gmail itp tylko z ta bateria jakies cuda w sumie reszta coraz lepiej, a sama z siebie wydajnosc tez dobra, nie grzeje sie przy graniu nawet a pykam przewaznie w gry o konsolowej grafice bardzo wymagajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ram jest lepiej, plus zastapienie paru apek innymi bardziej wydajnymi np zamiast przegladarki CM browser, zamiast poczty gmail itp tylko z ta bateria jakies cuda w sumie reszta coraz lepiej, a sama z siebie wydajnosc tez dobra, nie grzeje sie przy graniu nawet a pykam przewaznie w gry o konsolowej grafice bardzo wymagajace

Trochę offtop, a w co grasz? Bo ja w grach na andka niezbyt obeznany, tyle co rr3 i asphalt.

Co do romu to błąd mi wywalał w mirecovery przy próbie Flasha 5.5.1 więc sflashowałem przez twrp ale średnio działało, potem jak ktoś doradził, postanowiłem sflashowac 5.4.24 z en.miui.com (a potem 5.5.1 aby nie było błędu) przez fastboota i wrażenie miałem że lepiej działa od 5.5.1 sflashowanego w twrp.(wszystkie aplikacje zostały po Flashu).Po 30 min używania czystego v6 sflashowałem 5.5.1 z Miui Polska bo jednak brak języka bolał i teraz działa fajnie, bateria, płynność, to jest pierwszy Flash tego smartfona przez miflasha odkąd mam fona, dodam że jestem drugim właścicielem a telefon był używany wcześniej przez laika a on wgrywał tradycyjnie w recovery update , kupiłem go w stanie idealnym właśnie z v50.0..Dzięki temu flashu na "czysto" 5.4.24 fonik fajnie odżył.Polecam 5.5.1 :)

Ps.Przepraszam jeśli pomieszałem to trochę ale jestem po jedenasto godzinnej sesji w GTA V ze znajomymi :-)

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do Muzyki online, pamiętam że na wersji 5.4.10 można było wyszukać tam normalnie np.Pitbulla czy Rihanny a teraz ich nie ma tylko sami azjaci ;o nie słucham nikogo z nich tylko dziwi mnie to, wcześniej wysukiwalo, tzn na 5.4.10.

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...