Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

A więc teraz włączyłem : Motywy,Messenger zablokowany, CM Browser +8 kart z FB ,sklep play , galeria, muzyka,sms,ustawienia , przełączanie między tymi apkami przechodziło bez problemu , w cm żadnej karty nie przeładowało więc chyba jest jak najbardziej ok :3 zobaczymy jak na długo.

@OutSideR , pobrałem antutu a wynik to:20904 (profil wydajny) zrobię jeszcze raz chyba bo zawsze było ponad 21k no wyjątkiem jest Nameless Rom R1 = 24k ponad , w quadrant 11320 (profil normalny)

Edit. Drugi test w antutu dał wynik 21063

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeskoczyłem z Miui Polska i wolnego ramu po wyczyszczeniu mam tylko 220.

Po otwarciu kilku zasobożernych aplikacjitypu Fb,aparat,muzyka sound cloud,przeglądarka chrome i jeszcze kilka innych miałem ładowanie pulpitu.

Najważniejsze  że czujnik zbliżeniowy  na razie działa i mam nadzieję że budzik też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:
Ustawienia >> Urzadzenie >> Kopia i kasowanie danych  >> Kopia zapasowa systemu MIUI >> Utwórz kopię...

Pamiętaj żeby zaznaczyć co chcesz zbeckupować. Alternatywnie możesz sobie pobrać z Google Play SMS Beckup i wypchnać wszystkie sms i log połaczeń do GMaila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i co zauważyłem:

-Instalowałem przez miflash z cm'a i nie zrobiłem wipa przez przypadek i telefon dalej działał z tymi apkami, co prawda wyskakiwało fc ale działał :)

-Na początku do któregoś restartu nie wykrywał w ogóle sim1

-Bateria utrzymywała się na jednym poziomie 62% cały czas a po restarcie spadło do 32%

-Nie zabija tak aplikacji jak na miui v5

-Przydałaby się funkcja do wybrania z której karty chcesz wysyłać sms'y bo teraz mi textra sms nie działa bo chce wysyłać smsy z sim1 a w miui v5 działało. W cm jest taka funkcja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak przechodzisz z cm na miui to obowiazkowo full wipe

 

No to wiadome, taka ciekawostka tylko, że telefon się włączył   :)

ludziki bez wipe, instaluja na rozne sposoby a potem multum tematow i pytan ze tel uwalony, ze nie dziala to i tamto hyh

Pierwszy raz instalowałem przez miflash myślałem ze wipe będzie automatycznie zrobiony. Zawsze instalowałem przez TWRP wszystko i wipa zawsze robiłem, ale teraz się nie dało zainstalować ani miui v5 50.0 ani miui v6.

Edytowane przez Daluqen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się wrócić do MIUI V5 i przy nim zostaje - żadnych problemów, telefon chodzi płynnie, bez zawieszania i zbędnego zamulania jak na MIUI V6 i co najważniejsze, żaden z problemów opisywanych w tym wątku na MIUI V5 nie istnieje..MIUI V5 dla REDMI 1S jest optymalne...Oczywiście to moje subiektywne odczucie..:)

Edytowane przez rob_zaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MiuiPolska:

- odłączający się sim - potwierdzam.

- problem z baterią - nie wiem czy mam. Ładuję co noc, odłączam rano od ładowarki, podłączam wieczorem, nie zwracam uwagi na skoki.

- budzik działa - co rano budził, nie zdarzyło mu się nie zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...