Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuje w opcjach: Godziny ciszy>Godziny wyciszenia (ustawić prowizorycznie od 00:00 do 5:00) albo i krócej. Może jakoś domyślnie to działa że telefon sam się włącza w tryb.

O której ustawiacie budzik? Rano przed 7 nigdy mnie nie budzi. Jeśli ustawie przypomnienie gdzieś po południu to zawsze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie występują problemy z budzikiem, Dziś ustawiłem na godzinę 13 jako przypominajkę o ważne sprawie. Sprawę załatwiłem ale teraz czytając forum uświadomiłem sobie, że budzik nie zadziałał.

Rano ustawiam najczęściej dwa alarmy z odstępem 10 minut. Zdarzyło się kilka razy, że telefon milczał na amen. 

 

Sprawa jeszcze jedna. W MIUI v5 można było odpalić tzw. rozszerzony tryb ponownego uruchamiania. Recovery, Normal Restart, Hot Restart i cos tam jeszcze. 

Znacie jakiś mod, który działaby z takimi opcjami na MIUI v6?

Edytowane przez Snas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie robilem. Jak przechodzilem z v5 na v6 to zainstalował em v5 5 bo miałem wersje 47 i później v6. To może to full wipe zrobić dziś? @tosshi2 to jako tako u ciebie wszystko gra i buczy? Problemu z ramem nie ma jak masz 4 app otwarte? korzysta ktoś z przeglądarki systemowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Muszę jeszcze ustawić ja jako domyślną przeglądarkę i będzie git.

W gruncie rzeczy to i tak się przymierzam do kupna mi4 lub mi4i (czekam aż wyjdzie jakaś recenzja, i na jakieś opinie użytkowników )

Edytowane przez Ardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tego mi 4i i jak bedzie dostępny to wymienie s1 bo już niem am siły do niego. Mam nadzieję że dzisiejsza aktualizacja coś zmieni, bo na dodatek czasem nie wyświetla mi się nazwa dzwoniącego tylko sam numer.

jakie konkretnie zmiany są szykowane?

Edytowane przez 13dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od godziny juz uzywam nowego miui z xiaomi.eu i zapowiada sie dobrze.

Odpalilem 6 aplikacji w tym aparat galerie 8 kary w przegladarce opera i nie bylo ani razu ladowania pulpitu, brak lagow, wszystko szybko chodzi.

Po wyczyszczeniu pamieci 340 mb.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od godziny juz uzywam nowego miui z xiaomi.eu i zapowiada sie dobrze.

Odpalilem 6 aplikacji w tym aparat galerie 8 kary w przegladarce opera i nie bylo ani razu ladowania pulpitu, brak lagow, wszystko szybko chodzi.

Po wyczyszczeniu pamieci 340 mb.

i co jest ten ART aktywny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój, nie bój (jak mawiał klasyk) zaraz ci się zapcha pamięć ;-) oby nie.

Jakby miala sie zapchac to juz by zapchalo. Odpalilem mnostwo aplikacji nawet systemowych i ram caly czas wraca do 320-350mb. Oczywiscie czasami jest 270 mb ale po uzywam troche wyczyszcze pamiec 320 mb.

i co jest ten ART aktywny?

Nie wiem bo w opcjach programistycznych nie ma zadnej funkcji.

Teraz sprawdzalem baterie 15 min na wlaczonym wifi i ekranie zjadlo 2%.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem Galerie a potem 8 kart z FB w CM Browser i messengerem zablokowanym w pamięci , wróciłem normalnie do pulpitu , pobawiłem się a potem do przeglądarki i żadnej karty nie przeładowało :D a po wyczyszczeniu pamięci z zablokowanym messengerem zostało 336-351MB wolnego :P

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam antutu bo dla mnie te wyniki sa nic nie warte.

Chodzi super naprawde. Ja tylko przy 6 aplikacjach 8 kartach w przegladarce wlaczonym aparacie i galerii mialem na nowo ladowanie kart w przegladarce ale tego pewnie juz nie da sie przeskoczyc. Na ten telefon to gora 5 aplikacji na raz.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...