Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Great job

Słuchawka dostała nowe życie

Po zainstalowaniu miałem na ekranie powiadomień skróty np. do wyszukiwania, ale to usunąłem i teraz nie wiem jak przywrócić

Czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie to znaleźć?

Ok. Już znalazłem w MiKey

Edytowane przez stefan011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GPSem jest dużo lepiej, ale w Yanosiku, podczas nawigowania i nagrywania trasy z wideorejestratora ktoś do mnie zadzwonił i.... niestety nie widziałem kto i nie mogłem odebrać bo było słychać tylko dzwonek, tak mocno telefon zamulił :-(

Poza tym, jest coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że GPS lepszy po tej poprawce danej przez Acida ale ogólnie jest gorzej niż było na Miui 5.

 

To wgrajcie sobie gps.conf ze styczniowych wydań MIUI PL. U mnie to zawsze pomaga. Z jakichś nieznanych dla mnie powodów Acid stosował go tylko w styczniu, a potem już nie, mimo wielu sygnałów, że GPS niektórym działa źle. W styczniu nikt nie narzekał, o ile pamiętam. No, ale nie ma co marudzić - podmiana tego pliku jest banalna i problemy z GPS znikają.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że to by trochę pomogło na te lagi ? http://en.miui.com/thread-80257-1-1.html, fakt że piszę że jest pod wersję syhosta ale można spróbować , mógłby ktoś spróbować to wgrać na Miui V6 ? oczywiście nie zapomnijcie o backupie :D sam bym wgrał ale już wróciłem do CM 12.1.

 

Próbował już ktoś ? Działa to na naszym romie v6 z miui polska ? 

 

Na jaka według was ustawić kompresję zram?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

 

Sprawdzałes ? Działa ?

 

Jak wrócić do v.5?

 

Ponawiam pytanie. Czy poprzez aktualizacje można wrócić do v5 ? Da się tak żeby dane się nie usunęły ?

Edytowane przez urzytkownik ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia ZRAM u mnie najlepiej działały w trybie normalnym (drugie od góry), ale to na porcie z Note. Na tej becie oficjalnej te ustawienia nie miały większego wpływu na odmulenie telefonu.

Teraz zainstalowałem CM 12.1 i jak ktoś już pisał, można nie myśleć o aplikacjach w tle, wszystko działa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja zainstalowałem cm 11bo jest juz finalna Wersja i jest w pełni sprawny, cm 12 jednak ciągle jest w fazie beta i mimo że ludzie piszą ze prawie wszystko działa to jednak zdarzają się jakieś błędy. Na cm12 przejdę jak również będzie w pełni dopracowany, ale jest tak jak mówisz tzn wogule człowiek przestał się przejmować ramem. Po prostu wszystko chodzi a raz sprawdziłem ile ramu jest wolnego przy uruchomionych paru aplikacjach i było ok 100mb ale telefon nawet nie zachrupal gdzie przy miui trzeba się ciągle tym przejmować i czyścić ram. Zdecydowanie miui ma problem z zarządzaniem ramem. Mam też note lte ale ram jest 2gb wiec wszystko śmiga niezależnie od tego czy sobie miui z tym radzi czy nie. Jak ktoś chce mając redmi 1s przesłać mieć problemy to niestety musi zrezygnować z miui i przejść na cm. Może nie taki piękny brakuje tu np Viper FX i tak naprawdę jest to góry system ale wszystko hula bez zajakniecia

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Mam taki problem...zainstalowałem sobie v6 w sumie śmiga całkiem fajne, ale ma jednego buga,

który nie pozwala mi korzystać w tym momencie z tego Roma, a mianowicie mam problemy z synchronizacją

z chmurą XIaomi. Kontakty zsynchronizowało ładnie, ale nie sciągnęły się smsy z v5 i wykonane rozmowy. Czy macie podobne problemy?

Jak ewentualnie zrobić to manualnie. Wróciłem na chwile do wersji v5 i tam wszystko ładnie ściaga. Czy da się jakoś zapisać

te smsy o rozmowy i przenieść do V6. Co istotne rozmowy już wykonane na v6 się synchronizują.

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten program...ale nie widzę możliwości zgrania połączeń...

a czy jest jakiś sposób, żeby zgrać to co jest na i.mi.com?

bo w przypadku tego softu rozumiem, że muszę na chwile przejść na V5, ściągnąć z chmury połączenia i smsy, zrobić backup

przejsc na V6 i wgrać?

 

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid kiedy planujesz udostępnić wersję V6 Stable dla 1s?

Raczej nigdy. Acid raz wspominal, ze nie ma sensu robic dwoch oddzielnych romow tym bardziej ze wersje deweloperskie sa dobre dlatego redmi 1s bedzie mial co tygodniowe aktualizacje deweloperskiej. Moim zdaniem ma racje. Wersje stabilne nie sa wcale lepsze. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...