Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh Acid ty chyba naprawdę nie lubisz użytkowników RedMi 1s... :-(

Dobrze czytam? Czy mamy już oficjalnie miui6 dla 1s?

http://en.miui.com/thread-101595-1-1.html

Teraz jak się przypatrzylem to jest tam miui 6 dla 1s ale tylko dla wersji chińskiej. Edytowane przez asffaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie instaluje jak aktualizacje v5?

 

Z instrukcji aktualizacji, która jest tu http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/

napisane jest 

  • "Jeśli chcemy z v5 przejść od razu do v6 zalecamy instalację ostatniej wersji v5 (rozwojowej lub stabilnej),

    a następnie aktualizację do rozwojowej v6. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że update z v6 multi 5.4.3 do wersji MIUIPolska poszedł bezproblemowo. Zobaczę jak będzie dalej. Ostatnio na wersji multi telefon potrafił trochę powariować: czujnik zbliżeniowy czasem aktywował ekran podczas rozmowy, co skutkowało tym, że policzkiem włączałem i wyłączałem różne rzeczy, a w dodatku bateria śmigała w oczach.

 

@Acid, czy wersja MIUIPolska oparta jest na porcie czy ma jakieś inne... ciekawe... :) źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Remi 1S mam MIUI v5 - MIUIPolska_armani_47.0.0_v5-4.3, czyli w skrócie "47".

Czy, aby wgrać MIUI v6 trzeba koniecznie najpierw update'ować do wersji "50" i potem do MIUI v6 ?

Czy można aktualizować bezpośrednio z wersji "47" (MIUI v5) na wersję MIUI v6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Remi 1S mam MIUI v5 - MIUIPolska_armani_47.0.0_v5-4.3, czyli w skrócie "47".

Czy, aby wgrać MIUI v6 trzeba koniecznie najpierw update'ować do wersji "50" i potem do MIUI v6 ?

Czy można aktualizować bezpośrednio z wersji "47" (MIUI v5) na wersję MIUI v6 ?

Również w telefonie mojej żony mam taką samą sytuacje wiec proszę kogoś o odpowiedz

Aha i jak panowie z ramem? Zamyka aplikacje? Bo na v5jest tragedia

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś oprócz mnie grzeje się telefon na nowym romie?Zainstalowałem po pełnym formacie a telefon gorący jak na v5.

Po restarcie telefon przez kilka minut stoi na logo Miui Polska i gdy już się załaduje na pulpit powracają usunięte aplikacje np.Transfer,Internet Miui itp.

Jestem po mi flash-u,wgrałem nowy room z Miu Polska, reset romu i co? Dalej to samo.

Jakieś czary?

Po restarcie wszystkie aplikacje, które usunąłem wracają na pulpit:Mi Key,transfer,MiFit,autoryzacje,internet.

Edytowane przez 13dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!! Aktualizowałem bezpośrednio z v50 i mam kilka poważnych problemów.

Telefon nie widzi slotu SIM 1, w dolnym lewym przycisku nie ma menu tylko jest ubijanie aplikacji.

Pewnie znajdę tego więcej, ale póki co, te są najważniejsze.

Pomocy!

Macie w lewym przycisku Menu/Ustawienia, tak jak to było w Miui 5?

Poza tym, bardzo słabo widoczne informacje w górnym pasku (zasięg WiFi, sieć, zegar itd). Widać tylko na ciemnym tle, i to też rewelacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś oprócz mnie grzeje się telefon na nowym romie?Zainstalowałem po pełnym formacie a telefon gorący jak na v5.

Po restarcie telefon przez kilka minut stoi na logo Miui Polska i gdy już się załaduje na pulpit powracają usunięte aplikacje np.Transfer,Internet Miui itp.

Jestem po mi flash-u,wgrałem nowy room z Miu Polska, reset romu i co? Dalej to samo.

Jakieś czary?

Po restarcie wszystkie aplikacje, które usunąłem wracają na pulpit:Mi Key,transfer,MiFit,autoryzacje,internet.

Masz napisane na MIUIPolska, że tak będzie. I co w związku z tym? Gryzą te apki czy co? Jeśli tak to użyj aplikacji Link2Sd z Google Play i tam wybierz apkę i daj Zatrzymaj. Dzięki temu apka zniknie.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane na MIUIPolska, że tak będzie. I co w związku z tym? Gryzą te apki czy co? Jeśli tak to użyj aplikacji Link2Sd z Google Play i tam wybierz apkę i daj Zatrzymaj. Dzięki temu apka zniknie.

Wysłane z MI Note

Jeszcze nie gryzą, ale kto wie kiedy zaczną.Nie lubię po prostu zbędnych aplikacji,których nie używam.

Nie doczytałem o tym że powracają.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...