Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Tak acid masz racje. Tylko teraz po co wypuszczali redmi 2 z 1gb ramu. Doskonale znali problem. Tylko obiecali ze wszystko jest ok.

Cm11 dziala ponoc super wiec mozna cos zrobic. Cm12 zapowiada sie tez dobrze, na chwile obecna ma pare bugow ale nie jest tak zle.

Ja wiem jedno teraz z doswiadczenia chcesz miec dobry telefon xiaomi to tylko seria mi, cala seria redmi do niczego sie nie nadaje. Lepiej wydac wiecej i kupic dobry niz wydac mniej i sie meczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak acid masz racje. Tylko teraz po co wypuszczali redmi 2 z 1gb ramu. Doskonale znali problem. Tylko obiecali ze wszystko jest ok.

Cm11 dziala ponoc super wiec mozna cos zrobic. Cm12 zapowiada sie tez dobrze, na chwile obecna ma pare bugow ale nie jest tak zle.

Ja wiem jedno teraz z doswiadczenia chcesz miec dobry telefon xiaomi to tylko seria mi, cala seria redmi do niczego sie nie nadaje. Lepiej wydac wiecej i kupic dobry niz wydac mniej i sie meczyc.

Nie powiedziałbym że seria redmi do niczego się nie nadaje, Redmi Note/Redmi Note LTE są świetne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko seria redmi nie jest aktualizowana. Zobacz kiedy miui 6 dostaly telefony z serii mi a kiedy redmi dostaje. Note lte dostal wczesniej bo miui 5 na nim byla na 4.4. Tak pewnie tez by do dzisiaj nie mial. Ja np nie kupie juz telefonu z serii redmi bo brak aktualizacji jest odczuwalny.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiedziawszy nie wiem czemu wszyscy narzekają na tego andka 5. Sam używam od 2 tygodnie wersję MOKEE z andkiem 5.1 i działa rewelacyjnie. Do tej pory żadnych zwiech problemów z apkami i szybkością działania. Dodatkowo stale mam w gra nicach 400 mb wolnego ramu co na V5 się prawie wcale nie zdarzało.Jedyny problem jaki zauważyłem to czasami skacze dźwięk w słuchawce podczas rozmów i raz na jakiś czas wysypuje się AudioFX, ale jak na mnie to nic mi to nie przeszkadza, szczególnie że rom używam dokładnie w ten sam sposób co V5, także ja chętnie zobaczyłbym V6 na 5.1 ;)

 

btw. V6 już nieoficjalnego też miałem i wydaje mi się lepszy od V5, ale brakuje mu płynności i zarządzania ramem do lollipopa.

 

Takie są już moje odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie raz ciagnelo mnie przez ten czas na ciemna strone mocy, do tego wyszedl L i pokusa byla jeszcze wieksza, ale jak glebiej sie zastanowie jakie unikalne funkcje ma w sobie Miui to jednak bd wytrwaly i poczekam na nie, wiedzialem ze kupuje tani tel z dosc dobrym hardware i liczylem ze moga byc problemy wiec osobiscie pretensji nie mam do nikogo :-) tyle czekalem to i msc wyczekam na oficjala bo inne unoff wogole mnie nie przekonaly

jak dla to musza wprowadzic nieco lepsze zarzadzanie ramem, drenaz baterii przy dwoch kartach oraz z naszej strony upierdliwego vipera po restarcie za kazdym razem trzeba wejsc w jego ustawieenia bo inaczej sam sie nie aktywuje

jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, czy rom jest robiony od podstaw czy jest to port z innego urzadzenia?

Edytowane przez OutSideR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...