Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, zbawiec napisał:

Pewnie chodzi o full vipe, ja to bynajmniej tak zrozumiałem.

Tapnięte z HM 1s

*przynajmniej ;)

(no i wipe nie vipe :P)

Ja niestety przed weekendem nie mogę przejść na nową wersję, ale myślę, że w poniedziałek/wtorek będę instalował to zdam ewentualną relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iMSQ napisał:

Jakieś oczywiste błędy które denerwują od razu po zainstalowaniu? Czy to jest poprostu zmiana wizualna z dodatkami?

Wysłane z mojego HM 1S

Raczej nie. Ja przynajmniej się na żadne nowe (wobec v7) nie natknąłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2016 o 11:40, iMSQ napisał:

Ktoś już instalowal nowe miui?

Wysłane z mojego HM 1S

Po 5 dniach testowania wróciłem na stare dobre MIUI 7 6.2.18. MiSound i korektor w odtwarzaczu muzyki nie działa, ale do powrotu na wcześniejsze miui zmusiło mnie lagowanie i jakieś takie dziwne przycięcia całego interfejsu. Nie ma tutaj takiej płynności jak w wersji do której powróciłem. Pewnie za miesiąc, może dwa zaktualizuję i zobaczymy czy coś się poprawiło, ale aktualnie nie polecam instalacji v8.

Edytowane przez Live
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ładnie i płynnie chodzi. Mniej lagów niż w MIUI 7.

Jedna rzecz, którą zauważyłem - zdarza się, że podczas rozmowy włącza mi się aparat. Dawno temu MIUI miało problemy z tym, że coś tam można było "uchem" powłączać, ale te czasy dawno minęły. Teraz mi się to co najmniej raz dziennie zdarzy - i zwykle własnie jest to włączenie aparatu... efekt jest taki, że chcę się rozłączyć, a zamiast tego pod palcem mam spust migawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety zauważyłem problem, którego wcześniej nie było. W aplikacji typu Endomondo, jak gaszę ekran, do zwykle (tak 8/10 razy) mi przestaje rejestrować trasę. Jak go wybudzę to od nowa szuka GPSa. To samo niestety w Yanosiku (więc jak mam zgaszony ekran, to mnie nie ostrzeże o jakimś niebezpieczeństwie czy kontroli prędkości). Może doszło jakieś nowe ustawienie związane np. z oszczędzaniem energii? Coś ktoś kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Endomondo ale w Yanosiku po wygaszeniu ekranu działa ok. Z tym że mam wyłączone oszczędzanie energii. Czasem tylko jak jest duże słońce i temperatura na szybie ( a co za tym temp słuchawki)jest ekstremalna to gubi zasięg gps mimo że jest na otwartej przestrzeni. Ale to raczej problem typowo letni gdyż nie zawsze tak jest. Jak mam słońce za plecami to tego efektu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lubi się grzać niestety. Ja w samochodzie go zwykle muszę trzymać gdzieś przy nadmuchu klimy, bo inaczej (słońce + gps + właczony ekran) potrafi dochodzić do 46°C (albo i więcej) i czas reakcji na dotknięcie można liczyć w długich sekundach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...