Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co nie używam XC, coś u mnie nie trybi tak jak bym sobie życzył. Poniżej wynik baterii na ostatnim romie 6.1.7.

Od dłuższego czasu jak dla mnie najlepszy, powyżej 4 godzin włączonego ekranu, głównie yt i kodi i net. 1 rozmowa dosyć krótka przez gsm i 1 przez skype.

Jedyny jak dla mnie feler to pogoda - w poprzedniej wersji była bardziej dokładna i co do lokalizacji i co do sprawdzalności. Oszczędzanie baterii całkowicie wyłączone, gdy jest włączone potrafi niektóre aplikacje zawieszać a co do wartości bezwzględnej to nic nie oszczędza.

 

 

 

Screenshot_2016-01-12-15-13-12_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-01-12-15-12-56_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2016o09:19, przerogaty napisał:

Ja używam XC 7 i wszystko działa. Bateria też dobrze trzyma

Nie masz resetów telefonu ? Ja na poprzednim MiuI z października i XC 7 miałem resety telefonu, co było denerwujące, gdyż telefon czasem był parę godzin w opcji oczekiwania na PIN, a potem zasypywała mnie lawina prób połączeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, iMSQ napisał:

Ja jestem po miflash i w każdym folderze mam nakładające się info : proponowane aplikacje i 3 kwadraty które próbują coś wyszukać.. Nie mam również ikony od Google Now

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Robiłeś full wipe po instalacji MIUI Polska? 

Jakiej ikony Google Now? Nigdy czegoś takiego nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po miflash i w każdym folderze mam nakładające się info : proponowane aplikacje i 3 kwadraty które próbują coś wyszukać.. Nie mam również ikony od Google Now

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Robiłeś full wipe po instalacji MIUI Polska? 

Jakiej ikony Google Now? Nigdy czegoś takiego nie było. 

Ikona G przez którą wchodziło się do Google Now aby zobaczyć karty itp tego nie mam.. Oraz w katalogach tak jak pisałem jest problem

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do katalogów to dlatego pytam o full wipe. 

Nie masz tego, bo tego nigdy nie było. Google Now możesz sobie co najwyżej zainstalować ręcznie. 

Jestem po miflash wszystko skasowane łącznie z kartą pamięci.. Ręcznie mam zainstalowana aplikacje i problem jest taki że nie ma tej ikony

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działało dobrze ale kusiło mnie aktualizować :?

Chciałem zainstalować najnowszą wersje do redmi1s - ( teraz mam 5.9.1+ Xcelerate 3.40 +Trwp )
Podczas próby aktualizacji z karty sd Trwp wywala na czerwono błąd :
" error executing updater binary in zip ..."
Wipe dalvik i cache nie pomaga

Po restarcie soft stary ale okazuje się że ikony internet brakuje ;/. Nigdzie nie mogę znaleźć aplikacji, nie ma jej na liście domyślnych aplikacji, resetowanie opcji aplikacji nie pomaga. Przywrócenie danych z kopii zapasowej też nie pomogło.

 

Aby przywrócić ikonę i zaktualizować pozostaje tylko MIFlash+Latest Developer Version Fastboot File+ ->RomMiui ? Czy może jest jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...