Skocz do zawartości

Miui V5 15.0.0


XiaoYanG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem telefon Xiaomi redmi note 4g. Miałem tam miui 4.4.2 kitkat w wersji 15.0..

Niestety wczoraj maiałem bricka i musiałem zfleszować telefon, wszystko juz wróciło do normy.Tylko mam pytanie czy miui które miałem wgrane fabrycznie od Xiaomi a miui które pobrałem z MiuiPolska różni się w wydajności? Bo może mam dziwne wrażenie, ale telefon jakby mi czasami się zwieszał.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem i dziękuję za szybką odpowiedź.

Jeszcze mam pytanko żeby nie zakładać nowego tematu. Chciałbym pograć sobie np. w gta vice city albo w san andreas, lecz po sciągnięciu obb i instalacji pliku .apk wyskakuję komunikat  że aplikacja nie może zostać uruchomiona. Miałby ktoś na to radę?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem i dziękuję za szybką odpowiedź.

Jeszcze mam pytanko żeby nie zakładać nowego tematu. Chciałbym pograć sobie np. w gta vice city albo w san andreas, lecz po sciągnięciu obb i instalacji pliku .apk wyskakuję komunikat  że aplikacja nie może zostać uruchomiona. Miałby ktoś na to radę?.

dziwne, ja może po sylwestrze będę miał mojego note lte (jest już w placówce w moim mieście) to sprawdzę czy u mnie będzie tak samo

tak btw, czemu nie zaflashujesz v6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu cie zaskocze. Wgrałem v6 bo taki znalazłem na stronie. Nie spodobał mi się pod względem wyglądu (niezmiernie przypominał IOS chociaż wiadomo ze MIUI to taki ISO) a druga sprawa był strasznie nie stabilny w porównaniu do v5. Postanowiłem powrócić do systemu jaki dostałem od nowości, może to też kwestia przyzwyczajenia.

Edit: właśnie zauważyłem ze na stronie MIUI polska wczoraj została dodana v6, a ja zainstalowałem v6 z jakiejś strony z romami bez multilanguage. Może tu był ten problem, z brakiem stabilności?

Edytowane przez XiaoYanG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem z grami.Może istnieje jakaś aplikacja która to naprawi, bądź może gry ktore maja ponad 1gb trzeba jakoś umieścić lub podać jakies sciezki pliku do karty sd, żeby była możliwość odpalenia gry.

"FolderMount" i po problemie...

Swypnięte z Note LTE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja bym się podpiął pod temat, bo chcę z wersji v5 15.0.0. przejść na najnowsze MIUI 6 na telefonie koleżanki - czy wystarczy wgrać ROM do pamięci i wybrać opcję aktualizacji z Narzędzia > Aktualizacja > Instalacja z pamięci i sobie wszystko zrobi czy jedynie przez Recovery można taki upgrade zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przez aplikację się nie da, szkoda - no to mi rozjaśniło w głowie i wiem jak postąpić. Dzięki.

Ale na 21.0.0 można przejść bez używania recovery przez aplikację - czy też nie? Bo widzę że 21.0.0. to ostatnia v5 stable i może bez sensu wgrywać v6 skoro są jakieś problemy.

Edytowane przez maczek83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...