Skocz do zawartości
  • 0

Kupić Xiaomi Tylko Jaki?


djeminem2015

Pytanie

Mam telefon LG G2 i mysle nad zmiana telefonu na xiaomi tylko niewiem jaki. Myślałem coś o mi 4 bo chcę przegonić mojego ojca telefonem, a on ma iphone 5s i chce mieć lepszy od niego. Co mi polecacie z Xiaomi? Dajcie jakas dobra www, gdzie moge kupić telefon na raty lub za gotówkę.

Edytowane przez Numb
Ort i interpunkcja, radzę zakup słownika, nie kosztuje tyle co telefon ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

mam telefon LG G2 I MYSLE NAD ZMIANA TEEFONU NA XIAOMI TYLKO NIEWIEM JAKI MYŚLAŁEM COŚ O MI 4 BO CHCE PRZEGONIĆ MOJEGO OJCA W TELEFONEM A ON MA IPHONE 5S I CHCE MIEĆ LEPRZY ODNIEGO CACKO CO MI POLECACIE Z XAOMI TELEFON I DAJCIE JAKAS DOBRA WW GDZIE MOGE KUPIĆ TELEFON NA RATY LUB ZA GOTÓWKĘ

Ile ty masz lat że musisz mieć lepszy fon od ojca? G2 też jest lepszy od 5s...

Jak chcesz mieć koniecznie najlepszy to kupuj Nexus 6, tylko nie wiem po co

Edytowane przez maaaciekmaaaniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sporo osób jara się tym iPhone jakby był "bogiem" wśród telefon ... lecz tak nie jest. Każdy flagowiec jest i będzie lepszy od iPhone'a ;) Poza tym ponad 80% ludzi na świecie używa telefonów z androidem a reszta to Ameryka gdzie sławą cieszy się iPhone. Niestety lub "stety" to jest Europa i tutaj firmami stojącymi na czele są Samsung, LG, HTC, Motorola bazujące na Androidzie.

Nie jestem jakimś fanboyem androida bo mi system musi po prostu pod pasować. Kiedyś miałem iPhone ale sprzedałem po tygodniu (z zyskiem) a wszystko przez irytujący przycisk nawigacyjny który jest jeden ... no nie wiem, ja muszę mieć 3 przyciski nawigacyjne co jest dla mnie wygodniejsze.

 

Wracając do tematu:

Jeżeli chcesz zmienić LG G2 (choć nie wiem po co skoro Twoim celem jest mieć telefon lepszy od "tatusia", a LG G2 sam w sobie jest lepszy od iPhone 5  :D ) na coś lepszego to zmień na Xiaomi Mi4. Ja sam posiadałem LG G2 ale zmieniłem go na Mi4 i niczego nie żałuję. W LG irytował mnie trzeszczący plastik czego w Xiaomi nie doświadczysz. Xiaomi Mi4 ma lepsze bebechy od LG G2 jeżeli patrząc by na to od strony technicznej, różnicą jest ekran bo w LG masz 5,2" a w Mi4 jest 5". I tak jak Acid wspomniał w Xiaomi Mi4 kuleje trochę dźwięk (szum) oraz aparat choć jak dla mnie robi ładne zdjęcia - a system to bajka MIUI > iOS

Edytowane przez MaxPrime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Iphone 6 jest lepszy od 5S. Z androidem nie ma porównania. Ale ja myślę że lg g2 też daje radę. Jeśli nie to Xperia Z compact.

Iphone 6 jest lepszy od 5S. Z androidem nie ma porównania. Ale ja myślę że lg g2 też daje radę. Jeśli nie to Xperia Z compact.

Z3 compact oczywiście ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Iphone 6 jest lepszy od 5S. Z androidem nie ma porównania. Ale ja myślę że lg g2 też daje radę. Jeśli nie to Xperia Z compact.

Z3 compact oczywiście ;)

 

Tylko że ta Z3 pęka z tyłu.

Czytałem takie opinie i byłem sceptycznie nastawiony, ale potwierdzają to fora o tym modelu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie osobiście podoba się coś w stylu HTC 820. Parametry niezłe i świetny aparat. Ma jednak dwie poważne wady. Wielkość wyświetlacza i za mała ilość pikseli na cal. Druga wada jest dla mnie nie do przyjęcia, bo pikseloza męczy oczy. Fajna nakładka od HTC (chyba najlepsza ze wszystkich). Poza tym czekam na więcej modeli ze snapkiem 615.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten Samsung Wave ma pewnie super amoleda i dlatego widać "ziarno".

Ja mam w tablecie 283 ppi nie widać żadnych pixeli. Nie widze różnicy pomiędzy Nexus 5, NVIDIA Shield.

W żadnym z Xiaomi na milion % oprócz Xiaomi MI1, nie widać pixeli.

Moja kobieta ma juz z rok LG Optimus G (e975), który ma szklane plecki. Spadl parę razy w TPU, wygląda jak nowy.

Wysłane z mojego NVIDIA Shield Tablet

Edytowane przez Lalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zetki tak już mają, że po upadku nie pekają. Ale potrafią znienacka pęknąć w kieszeni. Ot, takie kapryśne. (info od użytkowników z android.com.pl i od kumpla... Dziwne ze pękł mu akurat dzień po tym jak mu wspomniałem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...