Skocz do zawartości

Mi Box S 4K nie włącza się


maroD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy xiaomi mi box s MDZ-22-AB trzeba jakoś specjalnie uruchamiać? Kupiłem uzywke i po podłączeniu do prądu zero reakcji. Nic nie świeci, a wiem że jest dioda. Prąd w kablu jest bo sprawdzałem miernikiem. Zastanawiam się tylko czy końcówka nie jest za krótka. Grot ma ok 8, 5mm. Możecie sprawdzić czy u was też tyle ma? Oczywiście jest to ładowarka Xiaomi.
Sprawdzałem na 2 tv i różnych kablach hdmi. Również różne baterie w pilocie. Zero reakcji. Czy robię coś źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu zasilania do boxa powinien rozpocząć się proces uruchamiania, więc na tv powinien być już obraz animacji wyświetlanej przy uruchamianiu. Pilotem można tylko potem urządzenie wprowadzić w stan uśpienia lub ponownie uruchomić.

Jeśli po podłączeniu zasilania u Ciebie nic się nie dzieje, to znaczy że jest coś nie tak albo z boxem, albo zasilaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, zuku1786 napisał:

Po podłączeniu zasilania do boxa powinien rozpocząć się proces uruchamiania, więc na tv powinien być już obraz animacji wyświetlanej przy uruchamianiu. Pilotem można tylko potem urządzenie wprowadzić w stan uśpienia lub ponownie uruchomić.

Jeśli po podłączeniu zasilania u Ciebie nic się nie dzieje, to znaczy że jest coś nie tak albo z boxem, albo zasilaczem.

U nie zero reakcji po podłączeniu zasilania, a prąd w kablu jest.

Widzę z opisu, że masz mi boxa. Mógłbyś zmierzyć ile u Ciebie ma długości część końcówki od przewodu ładowarki, która się wkłada do urządzenia?

U mnie jest to ok 8,5mm. Wydaje mi się, trochę za krótkia, ale może już na siłę szukam problemu w zasilaniu.

54iogi.jpg

 

Edytowane przez maroD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...