Jump to content

Google Camera MOD (Night Sight, HDR+ itd.)

Zenderable
 Share

Recommended Posts

https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2Fj57VLZb.png

Port Google Camera

Co nie działa?

• EIS
  • Panorama
  • Slow Motion

Pobierz najnowszy plik stąd dla Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/

Nie potrzeba uprawnień administratora, wystarczy po prostu pobrać .apk i zainstalować! Polecam GCAM na każdym smartfonie. ;) 

XDA: https://forum.xda-developers.com/k20-pro/themes/port-modded-google-camera-hdr-night-t3939348

Edited by Zenderable

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@marcinj6 Tak szczerze to wydaje mi się, że wersje Urnyxa są lepsze, ale to moje subiektywne zdanie. Spróbuj sobie zainstalować, chyba można obok tej drugiej bez konfliktu.

Do pobrania: Urnyx's 7.0.10 v1.9

W dodatku jest możliwość przełączenia się między obiektywami. Z miejsca trzeba w zasadzie zmienić ustawienia właśnie, żeby się pokazał przełącznik do obiektywów i żeby pokazał się przycisk na HDR (z góry jest automatyczny, a moim zdaniem lepiej jest mieć ustawione stałe HDR+ ENCHANCED).  

• 2 months later...
2 godziny temu, dzidexx napisał:

Ja nie posiadam. Zajrzyj w changelog Burial.

Dzięki.
Czyli musiałbym odblokować bootloadera i "wgrać" roota.
Normalnie bym to zrobił bez zastanowienia - ale trochę się martwię o gwarancję.

Mod 48mpx do gcama powoduje ze w stockowej apce z obiektywu tele zdjęcia wychodzą całkowice żółte więc się nie opłaca.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

:(

Dobra, powoli zaczynam żałować wyboru...
Zależało mi na lepszej jakości niż w Mi Max'ie ale też na większej rozdzielczości, a z tego co patrzę to obrazek wychodzi dokładnie taki sam.

Niestety - trochę już w mi 9t pro zainwestowałem (szkło hartowane na przód i tył + etui) i szkoda mi...
Mam jeszcze 9 dni na rezygnację tylko nie chce mi się tego od poxzatku przechodzić...

[mention=41092]mini21[/mention] Mam 48mpx w Gcam i wszystko działa. Trochę telefon zamula przy robieniu fotki, ale finalnie wychodzi 48mpx. 
Ale masz root i wygrany przez Magisk jakoś mod?

• 1 month later...
  • 2 months later...

Bez specjalnych ustawień. Configów itp.
Astro tryb nastawiony na 1 lub 3 min.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-UltraM8/

Jeszcze jedną apk próbowałem, ale ta lepiej.

Dziś też spróbuję jeszcze jedną. Ostatni dzień jestem na mazurach to wykorzystam.

Dnia 25.07.2020 o 21:55, Tomek_Tcz napisał:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-UltraM8/

Jeszcze jedną apk próbowałem, ale ta lepiej.

Dziś też spróbuję jeszcze jedną. Ostatni dzień jestem na mazurach to wykorzystam.

wersja v5?

Mi po zrobieniu zdjęcia pokazuje się w galerii jako całe czarne... 

oglądam przez galerię Xiaomi. Wgranie Configs Night_v5 pomogło, ale tylko na trybie standardowym. Przy 48M nadal czarne zdjęcia.

PS. Czy w którejś wersji Gcam jest opcja zdjęć "pełnoekranowych" jak na stockowym aparacie? Ani 4:3, ani 16:9 nie dają pełni ekranu.

Dnia 25.07.2020 o 21:55, Tomek_Tcz napisał:

Astro tryb w apce? W którym miejscu? Sam korzystam z apki AstroCam do robienia nocnych i wychodzi mi takie coś. Ale Twoje wyglądają nieco lepiej. Napisz coś więcej proszę. 

RAW_2020_07_20_00_06_26_567.jpg

Google Kamera ma taką opcję i w modowanych aplikacjach link wyżej podałem albo sam znajdź w Google wpisz gcam i Twój model tel.

W nocy uruchamiasz tryb nocny i tam jest tryb astrofotografia dc2c362d39a8d06d9163a4d9fbf8463e.jpg

Ustawiasz samowyzwalacz na 3 czy 10 s.

kładziesz gdzieś w ręce parę minut trudno, albo statyw. Tryb Astro trwa od 1 min do chyba 10.

Stary, wielkie dzięki! Wszystko działa, na razie sprawdzałem ten czas, o którym pisałem i faktycznie ustawia się z automatu. Ciekawe... 

Może niedługo odpalą nam star trails tak jak w Huaweiu ;) to by zamknęło sprawę 

• Like 1