zaba44

Mi Band 4 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Po ok. trzech tygodniach użytkowania zauważyłem u siebie problem z baterią. Jak naładowałem do pełna opaskę to przez sześć dni trzymała bateria dobrze. Wczoraj miałem ok.50% . Dzisiaj rano już było 20% i po dwóch godzinach spadło do 15%. Nic w ustawieniach nie grzebałem od wczoraj.Jak tak dalej będzie i to się nie unormuje to lipa straszna. Zobaczę jeszcze jak przez kilka tygodni będzie i jak się to nie poprawi,to trzeba będzie sprzedać opaskę.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Sprzedać, czyt. wepchnac komus uszkodzona opaskę? Moze lepiej zareklamowac do sprzedawcy? 

U mnie dziala ok, jestem zadowolona - 14 dni i zeszlo dopiero do 52% 

Nie chce mi się odsyłać do Chin opaski. Jak będę sprzedawać to poinformuje kupującego o tej przypadłości i każdy kupuje wtedy świadomie i na własną odpowiedzialność
Może to jakaś wada w oprogramowaniu? Dzisiaj zaktualizował mi się firmware w opasce i zobaczymy jak to będzie za tydzień.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś wie dlaczego opaska czasem pokazuje mi aktualna pogodę, a czasem pokazuje tylko maksymalna i minimalna temperature danego dnia ? 

W opasce chińskiej update firmware do wersji .48 niewiele chyba wniósł? Polskiego póki co dalej nie ma, aktualizacja dała możliwość korzystania z języka niemieckiego m.in. już odblokowanego. Mogliby w następnym rzucie dać ten nasz już odblokowany polski ;)

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Tak, dla nas nic ta aktualizacja nie dała. A czy zmieniły się jakieś algorytmy czy samo działanie opaski to niestety, również nic nie wiadomo. Nie ma żadnych info o tym co wnoszą aktualizacje.

Czy za pomocą Mi Band 4 można odbierać połączenia? - telefon przełącza się na głośnik wtedy albo gdy mamy podpięte słuchawki to na zestaw słuchawkowy?