Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, talib1990 napisał:

U mnie to wygląda tak

No to powiem Ci, że coś jest nie tak. U mnie pod poziomem naładowania jest napis z informacją o ostatnim ładowaniu.

Coś aplikacja MiFit płata Ci figle, może spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji MiFit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupuja opaski jako zegarek... dla nich funkcja mierzenia tetna jest zbedna. Jak dla nas tacy ludzie powinni wogole zostac pozbawieni glosu. Bateria osiagi.... o czym wy ludzie mowicie? kupcie sobie podrobki g-shocka na ali za 20 zl i wyjdzie wam na to samo.... temat powoli traci na wartosci a moderatorzy maja to w du***.

 

Pytanie dla ludzie nie uzywajacych mierzenia pulsu. Po co wam opaski?! czy wogole cos co ma ta opcje? przecie zaplacicie o wile mniej za gowno ktore ma tylko zegarek.

Edytowane przez Geno85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo potrzebuje powiadomień, a nie pulsu. Serce mi bije, i to mi wystarczy. :-D

Mam zegarek z powiadomieniami. Tyle mi wystarczy, i dla tych 2 funkcji kupiłem mb4. Puls, kroki, etc to zbędne dodatki. I co? Nie wolno mi przez to jej używać? 

A dziecko to w ogóle się cieszy że ma zegarek z pieskiem(bo taka ma tarcze), idź @Geno85 i odbierz mu, bo jest niegodny używać mb4 bo mu pulsomierz nie potrzebny.

Edytowane przez frrancuz
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy w najnowszej wersji mi fit nie da się ustawić, aby aplikacja miała zezwolenie na korzystanie z SMS, tylko działa to na podstawie powiadomień czy to kwestia telefonu (Samsung J3 2017) ? Na LG K8 miałem wersję 4.0.7 i zezwolenie na SMSy było widocznie normalnie. Do tego na samsungu jak się włącza smsy to o od razu przenosi do zezwolenia na powiadomienia. 

Druga sprawa jest taka, że nie wiem czy przez to, że właśnie z powiadomień przychodzą smsy, ale nadawca nie jest wyświetlany obok ikony wiadomości tylko pod co trochę nie fajnie wygląda w szczególności przy dłuższej nazwie odbiorcy... Też tak ktoś ma ?

Trzecie pytanie: Czy na band 4 znikają powiadomienia po ich odczytaniu ? Na swoim BIPie tego nie mam i trochę to dziwne dla mnie :D 

Edytowane przez grzegorzkx4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam problem z N&FIT. 

Jak na tel włączam mapy żeby mnie np zaprowadził miband z punktu w którym przebywam 6 km dalej i cały czas mi się ładują te mapy co chwilę refresh

Witam ponownie :-D chciałbym się zapytać jak wgrać emotikony na mi band 4 posiadam aplikacje ( MiFit Notify & Fitness for mi band pro i Mi band tools

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wgrać emotikony na mi band 4 posiadam aplikacje ( MiFit Notify & Fitness for mi band pro i Mi band tools

 

temat omawiany w innym wątku https://miuipolska.pl/forum/topic/46537-miband-4-wy%C5%9Bwietlanie-emotek/&share_tid=46537&share_fid=74005&share_type=t&link_source=app

 

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...