Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zasugerowałem się twoim postem :,-)

Ja to wgrałem na CN i również działa. Tylko musiałem użyć alternatywna metoda 2 - jak na mb3 musiałem, bo inaczej nie startowało.

Nadal mam znaczek "opadów" zamiast @, ale nie wiem już czy to wina oprogramowania czy n&f. 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, slavotar napisał:

A co trzeba zrobić? Strasznie Lubie Mi Band Master nawet mam Pro ale nie działał sam bez Mi Fita.

A opłaca się kupić Tools & Mi Band, co on ma lepszego?

Ja się wkurwiłem, że kupiłem pro. 

Kalorie dziwnie liczy, nadpisuje ustawienia mifit. 

Nie działają treningi po odpaleniu z opaski (gubi gps i liczy 10m tylko) niby maja to naprawić za niedługo. 

A co do działania bez mifit to tam jest w fqa podane co trzeba zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem znowu dzisiaj rano przyciski muzyki na opasce. Od południa co jakiś czas włącza się sama aplikacja Muzyka na fonie I po co I dlaczego?
Mam wrażenie że to działa jakby z opóźnieniem tzn ilość przycisnietych przycisków a ile razy przełączyłem utwory.

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frrancuz no tak. W mi fit nie wiem gdzie się ustawia region czy coś. W telefonie mam Polskę. Próbowałem z Niemcami, Włochami, Wielka Brytania ale nic się nie zmienia. Jutro spróbuję te ustawienia fabryczne. Mam najnowszą wersję mifit i nie wyszukuje nowszych aktualizacji. W miband 3 był normalny format daty xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już może zamawiał taką ładowarkę do Mi Band 4? Warto wydać te 20 zł?

NILLKIN-For-Xiaomi-Mi-Band-4-Charger-Cab
https://www.aliexpress.com/item/4000106245429.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.816c2e0eO6UlH0
 

Edit. Okej, zaryzykowałem i zamówiłem tą ładowareczkę. Jak dojdzie to skrobnę parę słów jak to się prezentuje.

Edytowane przez vaG
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przyszła do mnie opaska w.wersji CN. Język polski wskoczył naturalnie . Ktoś podpowie w kwestii wyświetlania daty czy da się zmienić na DD/MM oraz nazw dnia - mamy środę a mam tylko " R " . Dodam , że mam zainstalowany tylko mi fit.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa to błąd "od nich" bo wszyscy tak mamy. Nie pokazuje Ś.

Co do formatu daty ja mam cn i mam dd/mm. Ktoś tu miał taki problem(strona wcześniej zobacz), bo miał 2 opaski tej samej dystrybucji i na jednej ddmm a na drugiej mmdd. Nie wiem czy to jakoś zrobił, ale spróbuj factory reset w opasce zrobić.

Edytowane przez frrancuz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa to błąd "od nich" bo wszyscy tak mamy. Nie pokazuje Ś.
Co do formatu daty ja mam cn i mam dd/mm. Ktoś tu miał taki problem(strona wcześniej zobacz), bo miał 2 opaski tej samej dystrybucji i na jednej ddmm a na drugiej mmdd. Nie wiem czy to jakoś zrobił, ale spróbuj factory reset w opasce zrobić.
Format daty się zmienił samoistnie na prawidłowy jeszcze tylko to śmieszne R ;)


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2019 o 23:13, dhr napisał:

Pytanko czy opaska sprawdzi się w roli stopera? Będzie cały czas wyświetlać czas i łatwo resetować/startować czy np. ciągle będzie gasła albo trzeba będzie ponownie wchodzić do menu stopera itp?

Jak uruchomisz stoper to wyświetlacz nie gaśnie, ale się blokuje (nie wiem czy zawsze, ja mam po prostu ustawione tak, żeby wyświetlacz się blokował), zatem przy potrzebie zatrzymania stopera czy zapisania czasu np. okrążenia muszę przesunąć palcem do góry i dopiero pojawiają się przyciski funkcyjne do stopera. 

Ponadto uruchamiając stoper nie skorzystasz z innych funkcji opaski w czasie w którym stoper mierzy czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/4/2019 at 10:04 PM, LeBomB said:

Jak uruchomisz stoper to wyświetlacz nie gaśnie, ale się blokuje (nie wiem czy zawsze, ja mam po prostu ustawione tak, żeby wyświetlacz się blokował), zatem przy potrzebie zatrzymania stopera czy zapisania czasu np. okrążenia muszę przesunąć palcem do góry i dopiero pojawiają się przyciski funkcyjne do stopera. 

Ponadto uruchamiając stoper nie skorzystasz z innych funkcji opaski w czasie w którym stoper mierzy czas. 

Dzięki za odpowiedź, wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2019 o 21:08, Geno85 napisał:

Mi w mi fit puls aktualizuje z godzinnym opoznieniem tez tak macie?

U mnie w zakładce "status" pokazuje właściwy czas pomiaru tętna, w zakładce "tętno" pokazuje czas tego samego pomiaru dokładnie o godzinę do tyłu. 

Edytowane przez szynkj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...