Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

Mam xiaomi amazfit bip i xiaomi mi band 4, dziś z ciekawości od rana założyłem te dwa zegarki.

BIP był połączony z telefonem, mi band 4 nie.  Po przebiegnięciu 10km i zwykłego chodzenia zegarki pokazują mi

BIP 12,7 km / 15785 kroków /spalono 736 cal

MB4 12,7km / 15735 kroków/ spalono 639 cal

Bardzo zbliżone wyniki co do ilości kroków i odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia, ustawiłem wszystko od nowa. I teraz w powiadomieniach kalendarza (business calendar) na opasce obok ikonki powiadomienia mam tekst z kalendarza zamiast nazwy aplikacji. Notify. Czy ktoś ma może wersję beta w której podaję się klucz? Bo na niej wszystko śmigało bez MiFit...?

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wielkie wyprzedaże na Ali miband 4 CN, nie potrzebuje wodotrysków analiza snu przebyte kroki i jakaś data po polsku, czy wersja CN wystarczy czy będą problemy z krzaczkami? obecnie na ali mogę kupić 2zt po ~91 zł.

Posiadam Mi Band 2 żona również, niestety obydwa po dwóch latach rozszczelniły się jeden w morzu drugi w saunie.

Brać?

 

8b766d0e051a03ca433ec4f88130cbc9.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza. Chyba teraz taka jaka jest w sklepiku - 8.12.6. ale dodane to było już kilka wcześniej.  Nie, nie mam żadnych problemów. Opaska rozłącza się często w moim przypadku, bo po to ja mam żeby telefonu nie nosić. Bez problemu paruje się ponownie i wysyła zaległe powiadomienia. 

Edytowane przez frrancuz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da sie zmienic w ustawieniach to? teraz zrobilem pomiar i pokazuje mi z 21:) myslalem ze bierze czas z telefonu.... a tu widac robi cos po swojemu.

 

 

Zainstalowalem Mi Banda od nowa opaske tez reset.... i dalej lapie godzine w tyl

Edytowane przez Geno85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj długo już nie wymaga MiFita.
Rok albo dłużej.
W N&Fit jest opcja.
Z MB2 żadnych problemów.
/Ja od ponad roku aktualizuje apke tylko przez wbudowaną opcję, te ze sklepu czasem nie Synchronizowały szczegółów snu.
 
 
 
 

2ba84b346d4a7ae2a30ecc59eba2a48b.jpg3ada1d7571c62902af5130e1a9372259.jpgb19f601aca24abf0aca309a4a52d96e5.jpg
 
 

 
 
 
 
 

Już wszystko ok. To Ważne - po resecie opaski nie pasował mi klucz z poprzedniego urządzenia i dlatego takie cyrku miałem. Teraz już ok.

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś zrobić w kwestii błędów MiFita? Nie chcę inwestować w inną apkę, ta mi w zupełności wystarcza. 
Kilkanaście razy dziennie każe mi ponownie włączyć BT albo apka się zamyka bez mojej wiedzy i zgody...  MiFita ver 4.0.7, opaska 1.0.5.66.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy format daty? Opaski kupione w tym samym sklepie w ten sam dzień. Żony połączona z S7 edge, a moja z mi9. Region mam w mi9 ustawiony na polska, telefon kupiony w mihome, a mam format 8/30 xd a wolałbym jak żona 30.8. obydwie opaski wersja CN

Screenshot_2019-08-30-14-06-59-827_com.miui.gallery.png

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@enci

A aplikacja miFit jest w wyjątkach, wyłączone oszczędzanie? Może aplikacja jest zabijana.

@stereo0

Jedna ma format amerykański. W mi masz pl? Wszystko? Zaktualizowane? Ewentualnie spróbuj ustawienia fabryczne na jednej.

@Usiek1991

Nie. Na razie nie. Wyszła niedawno nowa wersja n&f o której jest informacja w formie kropki na lewo u góry. Masz może zrzut info o jakie ci chodzi? W nowej wersji dodali jakieś "lepsze wsparcie" dla aktualizowania opaski. Może coś źle odczytałeś?

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Mi band master niby też nie ale trzeba kombinować. 

Screenshot_2019-08-30-07-26-47-238_blacknote.mibandmaster.jpg

A co trzeba zrobić? Strasznie Lubie Mi Band Master nawet mam Pro ale nie działał sam bez Mi Fita.

A opłaca się kupić Tools & Mi Band, co on ma lepszego?

Edytowane przez slavotar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frrancuz

Najnowsza wersja N&F

Screenshot_20190830-155755_Notify & Fitness for Mi Band.jpg

 

Sam N&F przed aktuakizacją poprawnie rozpoznaje plik ale jak zmieniałem na Zasoby to przy sprawdzaniu wywalało Invaild Reaources dlatego nie aktualizowałem, myślałem, że ten update siedzi w MiFit ale nic nie ma.

Edytowane przez Usiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...