Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

Bip mi tak wytrzymał rok, pływał nawet bardzo słonym morzu. Padł dopiero w Śródziemnym, ale nie mam 100% pewności czy do była wina wody (W każdym razie wymieniono mi na nowy).

Tak więc w mi band 4 wg producenta można pływać, jak jest na prawdę to się okaże.

Ale faktycznie też już z nim pływałem i jest OK, a ewentualne nieszczelności mogą wynikać z wady konkretnego egzemplarza.

W każdym razie mi band nie ma fizycznych p przycisków ani otworów (bip np ma otwór barometru), więc jeśli nie ma wady to powinno być dobrze.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mszczepa
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak przesiade sie na nowy telefon lub zrobie full wipe na starym to po zainstalowaniu MiFit i podaniu loginu bede mial wszystkie dane?

Na razie zmienilem haslo na stronie acount.xiaomi.com/pass

Tam po zalogowaniu nie ma takich inf. jak w MiFit. MiFit nie krzyczy że nieprawidlowe haslo - nie wiem czy po instalacji MiFita podawalo sie tylko login konta google czy tez ustalalo jakies haslo do profilu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaska używana tylko jako zegarek, krokomierz, parę razy dziennie ręczny pomiar pulsu, bez powiadomień i połączenia bluetooth. Miałem standardową tarczę do tej soboty gdzie zmieniłem na taką z fallouta (przez to, że tarcza jest animowana bateria zjeżdża szybciej).

Screenshot_20190808-193009__01.thumb.jpg.860e06071bb8c93cb3eff229a2559142.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz do wątku o problemach z baterią. Mi za 1. Razem znikło praktycznie 40-50% w 2 dni. Obecnie - aktualny fw, tylko n&f, i od 17 lipca(!) mam jeszcze 25%. To na pewno nie wina n&f. 
 
Bateria trzyma dobrze, często zmieniałem tarcze, tętno w ciągu dnia co 2 h, najnowsza I tylko N&F, powiadomienia. Myślę że aktualny soft jest ok i oprogramowanie. 3354889a27c6429c506bac323e969408.jpg

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, frrancuz napisał:

Zobacz do wątku o problemach z baterią. Mi za 1. Razem znikło praktycznie 40-50% w 2 dni. Obecnie - aktualny fw, tylko n&f, i od 17 lipca(!) mam jeszcze 25%. To na pewno nie wina n&f. 

 

Wlasnie dzis doszedłem do tego ze jednak blokada ekranu mibamda zjadala mi mocno baterie teraz gdy to odrazu wylaczylem to nagle od 2 dni spada tylko o 1/2% kto by pomyslal hehe radze nie blokowac ekranu w opasce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, zalko napisał:

Więc tak, chciałem w Macrodroid ustawić powiadomienie gdy opaska się rozłączy ale podstawą jest urządzenie które nie jest widoczne w BT.. Więc jak...?

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4
 

To nie o macrodroidzie, jednak.. ja mam Taskera i w nim osobno widać urzadzenia bt le (czyli oszczędne, właśnie niewidoczne jakotako). W mdroidzie nie masz opcji podać adresu opaski na przyklad i na tej podstawie tego ogarniać? Tu raczej się tego nie dowiesz,szukaj w tematach z makrodroidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie czy używał ktoś z was apki Amazfit zamiast Mifit?

U mnie np Mi fit po wyłączeniu działających aplikacji nie działa w tle,

nie przychodzą powiadomienia i band tak jakby nie jest połączony w telefonem.

Muszę włączyć aplikacje musi się zsynchronizować i dopiero działa normalnie.

W Amazfit przy takiej samej czynności, czyli wyłączeniu działających aplikacji

(i te co maja działają sobie w tle) po 2 sek wyskakuje ikonka apki w górnym pasku tel

i działa w tle i opaska normalnie przyjmuje wszystkie powiadomienia tylko że 

Amazfit aktualizuje opaskę do języka angielskiego (co ogólnie nie jest problemem) 

ale irytujące jest to że nie ma polskich znaków. Wie ktoś jak można to poprawić?

Zainstalowałem N&F i tam chciałem zmienić język ale to nic nie pomogło.

Nawet jak był ustawiony polski to opaska była po ang i taki sam problem z pol znakami;)

 

Dzieki za ewentualna pomoc

Pozdrawiam

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bold81 napisał:

Powiedzcie jaki jest kod na odblokowanie opaski bo ja nic nie ustawiałem a jest blokada 1111 i 1234 nie działa.

Jakby był jakiś kod, który odblokowuje wszystkie urządzenia to nie uważasz, że taka blokada nie miałaby jakiegokolwiek sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...