Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jak ustawić lub czy się da poprawnie to zrobić? Problem następujący: opaska mi band 4 sparowana z motorolami działa prawidłowo (więc opaska ok). Po sparowaniu z honorem jest cyrk. Aplikacja się zamykała - to akurat udało się ustawić, ale pomimo że jest w tle bluetooth ciągle łączy się i rozłącza a powiadomienia o dzwoniących osobach po krótkim czasie przestają przychodzić. Często  jest też problem z ponowną synchronizacją z mi fitem. Pomaga restart bluetootha. Na aplikacji alternatywnej podobne zachowanie. Ktoś się spotkał? Zna rozwiązanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak ustawić lub czy się da poprawnie to zrobić? Problem następujący: opaska mi band 4 sparowana z motorolami działa prawidłowo (więc opaska ok). Po sparowaniu z honorem jest cyrk. Aplikacja się zamykała - to akurat udało się ustawić, ale pomimo że jest w tle bluetooth ciągle łączy się i rozłącza a powiadomienia o dzwoniących osobach po krótkim czasie przestają przychodzić. Często  jest też problem z ponowną synchronizacją z mi fitem. Pomaga restart bluetootha. Na aplikacji alternatywnej podobne zachowanie. Ktoś się spotkał? Zna rozwiązanie?
 
Ustaw kłódkę na mifit, do tego w opcji oszczędzania baterii, na mi fit wyłącz automat. On ją uwala, bo za długo jest w tle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos juz wie na 100% kiedy w koncu dadza jezyk polski do mi banda 4 ? Mialo byc juz 27 dzis jest 28 lipca i nadal nic dlaczego xiaomi zlewa na ludzi ponad miesiąc czekania i nadal nic juz jest premiera w Polsce a jezyka nadal brak czy ktos ma jakies konkretne info w tej sprawie ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos juz wie na 100% kiedy w koncu dadza jezyk polski do mi banda 4 ? Mialo byc juz 27 dzis jest 28 lipca i nadal nic dlaczego xiaomi zlewa na ludzi ponad miesiąc czekania i nadal nic juz jest premiera w Polsce a jezyka nadal brak czy ktos ma jakies konkretne info w tej sprawie ?  
A skąd wiesz że miało być 27go? Premiera polska odbędzie się 1sierpia

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomek Full Mocny napisał:

Ja na zasięg nie narzekam. W mieszkaniu smartfon leży w jednym pokoju, ja jestem w drugim, między fonem a opaską 3 ściany, z czego dwie całe w kaflach (łazienka), i zasięgu nigdy opaska nie zgubiła. Dopiero na balkonie gubi zasięg, ale to już za następną grubą ścianą. Nie wiem jakiego masz fona, tzn bluetooth 5, czy niższy. Powiadomienia o ponownym połączeniu z NF jak najbardziej działają.

Mam op6 więc bluetooth 5.0 dziwne bo na starym smartwatch Moto 360 1 gen zasięg był 3 razy większy niż w tej opasce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że miało być 27go? Premiera polska odbędzie się 1sierpia

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Na allegro napisali mi ze 27 bedzie i ze maja takie inforamcje na 100% i z kilku innych zródel tez byly takie informacje czy ktos wie juz kiedy w koncu dostaniemy jezyk pl ? Bo nikt o tym nie pisze na forum kolejny miesiac czekania bedzie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Na allegro napisali mi ze 27 bedzie i ze maja takie inforamcje na 100% i z kilku innych zródel tez byly takie informacje czy ktos wie juz kiedy w koncu dostaniemy jezyk pl ? Bo nikt o tym nie pisze na forum kolejny miesiac czekania bedzie ?


A na Allegro napisali. Faktycznie Allegro to mega rzetelne źródło informacji. Szczególnie że sprzedawca napisze wszytko byle sprzedać szybciej (w wyższej cenie) i więcej.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Riva2000 napisał:

Na allegro napisali mi ze 27 bedzie i ze maja takie inforamcje na 100% i z kilku innych zródel tez byly takie informacje

Na allegro kłamali. A źródła się myliły. Była co prawda premiera w Polsce  ale to nie jest równoznaczne z dostępnością. Do sprzedaży wchodzi 1 sierpnia. Jest to prawdopodobny termin kiedy można się PL spodziewać jednak NIKT nie daje takiej gwarancji. To tylko zbędne gdybanie. Wszyscy mamy póki co opaski z "lewego" źródła i nikt nam nie gwarantował póki co polskiego. Równie dobrze nawet po rozpoczęciu sprzedaży może nie być pl, może dodadzą na święta? Nie ma terminu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, frrancuz napisał:

Na allegro kłamali. A źródła się myliły. Była co prawda premiera w Polsce  ale to nie jest równoznaczne z dostępnością. Do sprzedaży wchodzi 1 sierpnia. Jest to prawdopodobny termin kiedy można się PL spodziewać jednak NIKT nie daje takiej gwarancji. To tylko zbędne gdybanie. Wszyscy mamy póki co opaski z "lewego" źródła i nikt nam nie gwarantował póki co polskiego. Równie dobrze nawet po rozpoczęciu sprzedaży może nie być pl, może dodadzą na święta? Nie ma terminu.

Czyli typowa olewka od xiaomi na polski rynek wyczekiwanie na spolszczenie aż łaskawie dadzą a znając życie to juz maja przetłumaczone na wszystkie języki to zamiast dac odrazu global to cykają tak co miesiąc po jednym chory marketing moim zdaniem to powinno być tak wychodzi opaska i odrazu we wszystkich językach, jesteśmy w 21 wieku i w unii europejskiej i wszystkie języki to powinien być wymuszony standart a nie wyczekiwanie miesiącami aż dany producent sobie łaskawie doda język do urządzenia czy aplikacji wkurza mnie takie cos...a co do allegro to wiem ze wciskaja kity aby sprzedać i wprowadzają ludzi w błąd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lamale78 napisał:
16 godzin temu, marcineeek napisał:
Czy ktoś wie jak ustawić lub czy się da poprawnie to zrobić? Problem następujący: opaska mi band 4 sparowana z motorolami działa prawidłowo (więc opaska ok). Po sparowaniu z honorem jest cyrk. Aplikacja się zamykała - to akurat udało się ustawić, ale pomimo że jest w tle bluetooth ciągle łączy się i rozłącza a powiadomienia o dzwoniących osobach po krótkim czasie przestają przychodzić. Często  jest też problem z ponowną synchronizacją z mi fitem. Pomaga restart bluetootha. Na aplikacji alternatywnej podobne zachowanie. Ktoś się spotkał? Zna rozwiązanie?
 

Ustaw kłódkę na mifit, do tego w opcji oszczędzania baterii, na mi fit wyłącz automat. On ją uwala, bo za długo jest w tle

Dzięki za odpowiedź!

Mam to zrobione - działa lepiej ale po pewnym czasie i tak rozłącza - nie da się np. otrzymać powiadomienia o telefonie, smsie, itp. reszta "offline" działa ok i po wymuszonym połączeniu się synchronizuje  z mifitem. Opis z mifita zawiera jakieś dodatkowe ustawienia których za chiny ludowe nie mogę znaleźć - jedynie to co Podałeś mam ustawione. W motkach wogóle nie było tego problemu.

 

A powiedz - Ty tak masz ustawione i Tobie to działa poprawnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tolek_89 napisał:

Masz może sprawdzonego sprzedawcę? Jest tego masa. 

Ja brałem stąd:

https://www.pepper.pl/promocje/mi-band-4-za-90-zl-przy-zakupie-2-szt-172922

doszły w piątek z chin. oryginalne, wersja cn, z cashbackiem jeszcze trochę taniej. Sklep na alli podobno sprawdzony w bojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem stąd:
https://www.pepper.pl/promocje/mi-band-4-za-90-zl-przy-zakupie-2-szt-172922
doszły w piątek z chin. oryginalne, wersja cn, z cashbackiem jeszcze trochę taniej. Sklep na alli podobno sprawdzony w bojach.
Przecież to ogłoszenie dotyczy opaski Mi Band 4, a nie samych pasków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki. Wymieniłem mi band 3 na 4 ponieważ chciałem sterować muzyką. Niestety muzyki przez słuchawki słucham tylko podczas treningu. Przy uruchomionym treningu na opasce nie można zrobić nic innego. Ktoś zna jakieś obejście tego problemu czy trzeba czekać aż programiści zorientują się że miło byłoby przełączać utwory podczas biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up chyba na razie nie ma innej możliwości. Miałem chwilę Stratosa i tam było podobnie mimo, że produkt jest już długo na rynku, nie liczylbym więc na zmianę sytuacji.

W mi band 4, działa to przynajmniej w miarę dobrze w porównaniu do Stratosa.

Mam też stara opaskę Samsunga Gear Fit 2 i tam chyba początku było jak należy

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ps_88 polecam słuchawki bluetooth z funkcją klikania na słuchawkę 2 razy celem przełączenia utworu w Spotify czy innym tidalu/yt. Używam qcy i jestem zadowolony z tego połączenia. MiBand4 w przełączaniu muzyki z poziomu opaski u mnie zupełnie się nie sprawdza, bo co chwila 'ginie' przełączanie na ekranie pastylki. Nie wiem co jest grane ale mi po pierwszych testach 3 tygodnie temu jak otrzymałem opaskę, przeszło już sterowanie za jej pomocą apka Spotify :D

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...