Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

Trening szosowy na rowerze do jazdy na czas ( czyli sztywny :DD) po godzinie jazdy Band 4 nabił mi 4900 kroków !!

Robię bardzo dużo treningów i cały czas wysyłam to do Xiaomi - ciekaw jestem czy to poprawią. :)

Mi Band 2 przy takim samym treningu nabił by mi max 500 kroków. 

M....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2019 o 15:57, Volv3r napisał:

Czy za pomocą Mi Band 4 można odbierać połączenia? - telefon przełącza się na głośnik wtedy albo gdy mamy podpięte słuchawki to na zestaw słuchawkowy?

 

Dnia 19.07.2019 o 17:23, frrancuz napisał:

Nie.

Można w wersji bezpłatnie w aplikacji wejść na "aplikacje" następnie no w Messenger i tam zaznaczyć "pokazuj tekst powiadomienia"

Ja natomiast mam pytanie gdzie włączyć opcję że jak jestem poza zasięgiem telefonu i jak przyjdzie powiadomienie na telefon gdy bluetooth był rozłączony go otrzymam je zaraz po ponownym połączeniu?

I druga sprawa nagle przestały mi wibrować powiadomienia.. możliwe że dlatego iż zostało 17% baterii? Czy o co chodzi ?

Dnia 20.07.2019 o 12:02, Hideaki napisał:

Czy w darmowej wersji N&F można ustawić  powiadomienia z Messengera  Tak by wyświetlały cała treść wiadomości,a  nie tylko ogólną informację że dostałem wiadomość? 

Przepraszam zacytowałem nie tą osobę powyższy post odnosi się do tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się nowa aplikacja zdrowotna od Xiaomi ma zastąpić Mi Fit. Oby była lepsza... 
https://www.tabletowo.pl/xiaomi-mi-health-nowa-aplikacja-zdrowotna/
Jak ktoś miałby ochotę przedstawiać najnowszą wersję tej apki to można ją pobrać tutaj: https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=750177
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, pkonrad napisał:

Jak ktoś miałby ochotę przedstawiać najnowszą wersję tej apki to można ją pobrać tutaj: https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=750177

 

9 minut temu, Misiuu21 napisał:

Zbliża się nowa aplikacja zdrowotna od Xiaomi ma zastąpić Mi Fit. Oby była lepsza... 

https://www.tabletowo.pl/xiaomi-mi-health-nowa-aplikacja-zdrowotna/

Hmm gdzie jak by podobna hmm do? 
No tak samsung health no tak nazwa nawet podobna XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pkonrad napisał:

Jak ktoś miałby ochotę przedstawiać najnowszą wersję tej apki to można ją pobrać tutaj: https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=750177

zainstalowałem, niema opcji parowania z opaską, więc może to jakaś wersja lite preinstalowana do telków xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenderable Fajna aktualizacja, ale moim zdaniem przesył obrazu z telefonu na banda jest zbędny i dodatkowo słabo to działa. Jeżeli chodzi o wyłączenie, to jedynym sposobem jest zamknięcie aplikacji i zmiana tarczy na domyślną. 

Jedyną dobrą zmianą jest możliwości wgrania emotikonek i tego by band je odczytywał. Może to słowo 'dobra zmiana' jest za duże - po prostu jest to ciekawe urozmaicenie :)

 

IMG_20190724_183253.jpg

Edytowane przez Waxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze to  pytanie ale spróbuje 

Dzisiaj zakupiłem opaskę oraz zainstalowałem mi fit. Niestety przy próbie zalogowania się przy pomocy  konto xiaomi czy też konta google, po dosyć długim ładowaniu wyskakuje komunikat że nie udało się zalogować. Natomiast gdy chce się zarejestrować i wybieram lokalizacje Polska wyskakuje mi komunikat " Nie udało się połączyć z  siecią spróbuj ponownie "

Dodam tylko że internet śmiga,  przy próbie wybrania innej lokalizacji pojawiają się te same komunikaty a dwóch moich znajomych po zainstalowaniu aplikacji również napotkali na ten problem. Czy ktoś ma pomysł co jest tego przyczyną ?   

Z góry dziękuje za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem ponownie sparować urządzenie i przy rozłączeniu mi się wysypało również... Odinstalowanie mifit nic nie pomogło i obecnie nie mogę w ogóle się z opaska połączyć .. wydaje mi się że jest problem z mifit i to jakaś grubsza sprawa ... Ktos ma też problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię znaleźć takiego programu w sklepie Play :/ generalnie jestem zły bo wczoraj opaska działała tylko pogody nie pokazywała (pisało żeby się połączyć z mifit) więc rozlaczylem z mifit i lipa...teraz już nie mogę się połączyć ;/ powiedzcie mi czy można jakoś z tej pozycji zresetować opaskę ? Bo mam tylko pozycję pair first albo regulatory :/

 

Edytowane przez Sonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam pytanie odnosnie funkcji odblokowania telefonu opaską .Na poprzednim telefonie RN4X mogłem ustawić w Mifit tak że telefon odblokowywał się gdy był bardzo blisko opaski ,po przesiadce na LG V30 telefon można odblokować do momentu gdy jest zasięg bluetooth.Także opcja z d..y, chyba że to rozwiązanie jest tylko dla telefonów Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, exwindows napisał:

Witam 

Mam pytanie odnosnie funkcji odblokowania telefonu opaską .Na poprzednim telefonie RN4X mogłem ustawić w Mifit tak że telefon odblokowywał się gdy był bardzo blisko opaski ,po przesiadce na LG V30 telefon można odblokować do momentu gdy jest zasięg bluetooth.Także opcja z d..y, chyba że to rozwiązanie jest tylko dla telefonów Xiaomi.

Ustaw sobie odległość w MiFit

Screenshot_2019-07-26-21-31-03-518_com.xiaomi.hm.health.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, tekem napisał:

Wie ktoś gdzie w Note 9 znaleźć tą opcję odblokowania tel.?
Bo za nic nie mogę tego zlokalizować

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Mifit powinien cię przerzucić do opcji. A jak nie to n9 powinien używać smartlocka: https://support.google.com/nexus/answer/9075927?hl=pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że zasięg bluetooth jest bardzo bardzo marny.. telefon w aucie jestem zaledwie z 10 m od auta i zasięgu brak... Żenada. Jak jest u was? I na aplikacji n&f mam opcje włączona powiadomień po ponownym połączeniu się z opaska ale nic się nie dzieje po prostu opcja nie działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cinek77 napisał:

Ja zauważyłem że zasięg bluetooth jest bardzo bardzo marny.. telefon w aucie jestem zaledwie z 10 m od auta i zasięgu brak... Żenada. Jak jest u was? I na aplikacji n&f mam opcje włączona powiadomień po ponownym połączeniu się z opaska ale nic się nie dzieje po prostu opcja nie działa..

Ja na zasięg nie narzekam. W mieszkaniu smartfon leży w jednym pokoju, ja jestem w drugim, między fonem a opaską 3 ściany, z czego dwie całe w kaflach (łazienka), i zasięgu nigdy opaska nie zgubiła. Dopiero na balkonie gubi zasięg, ale to już za następną grubą ścianą. Nie wiem jakiego masz fona, tzn bluetooth 5, czy niższy. Powiadomienia o ponownym połączeniu z NF jak najbardziej działają.

Edytowane przez Tomek Full Mocny
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem sobie lekki trening na bieżni i potem w mifit sprawdziłem wyniki, dziwne że rozbieżność między "wykrytą aktywnością" przez mifit, a wybraną przez mnie z poziomu opaski aktywnością bieżnia, jest tak duza. Na samej bieżni trening pokazało mi 4km pokonane, spalone ok 330kcal, a tu nie dość że dwie różne wartości dystansu, to kcal też default_smile.png

 

Jest jakiś sposób, żeby nauczyć opaskę i mifit, by nie dublowały potem w rezultatach aktywności w apce, wartości zmierzonych? Bez sensu uruchamiać bieżnie w opasce, skoro potem apka i tak swoje doliczy prawie X2 i w ogólnym ujęciu rezultat takiego treningu jest zakłamany totalnie... Wkurza mnie to i mega jestem zirytowany tymi dublami rezultatów oraz niedokładnością. Jedynie tętno mierzone jest ok względnie, bo jak trzymałem czujniki bieżni, to było zbliżone do 1bpm wynik ze wskazaniem opaski. Jak macie jakieś patenty, z góry dzięki.

 

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

f77926b7a875f416b5d58b181f653db2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...