Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam, jak kolega frrancuz.

I nic nie mogę zrobić, a w mit fit ma ustawionych 10 alarmów.  

Oprogramowanie wersja v 1.05.40

 

Niestety Mi band 4 podczas jazdy na rowerze szosowym  naliczył dodatkowo ponad 2000  kroków na godzinę jazdy  ! ! 

Mi Band 2 naliczał max 100 kroków.

Dużo jeżdżę rowerem,  mam  nadzieję,  że to poprawią bo  dla mnie to dyskwalifikacja Mi banda 4. 

M...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dzisiejszym treningu na kolarzówce  (1h 30m) Mi Band 4 naliczył mi 2200 kroków ! ! ! A Mi Band 2 - tylko 45 kroków. Porażka, jak na razie z tym Bandem 4.

Wzorzec zachowań idzie do Xiaomi,  tylko ciekaw jestem kiedy to poprawią.

 Jak duże macie zużycie baterii  przez bluetooth w sytuacji kiedy mamy non stop podłączony Band 4 ? 

U mnie często jest, aż  na trzecim miejscu. :/

M...

Edytowane przez mediana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mediana said:

I na dzisiejszym treningu na szosie (1h 30m) Mi Band 4 naliczył mi 2200 kroków ! ! ! A Mi Band 2 - tylko 45 kroków. Porażka, jak na razie z tym Bandem 4.

Wzorzec zachowań idzie do Xiaomi,  tylko ciekaw jestem kiedy to poprawią.

 Jak duże macie zużycie baterii  przez bluetooth w sytuacji kiedy mamy non stop podłączony Band 4 ? 

U mnie często jest, aż  na trzecim miejscu. :/

M...

Mi MB4 cały czas nalicza kroki podczas jazdy autem.. Za każdym razem włączam etykiete zachowania, ale to póki co nic nie daje. Dziś naliczył mi 1853 kroki podczas godzinnej jazdy (70km), w drodze powrotnej lekko ponad 1000 kroków. 2 dni temu dodał najpierw około 1400 później 1200 kroków :/ Z MB2 nie miałam takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie trasa Lublin - Chełm, Chełm - Lublin. Jak jeżdżę po Lublinie też dolicza mi kroki (zwykle między 100-300). 

Mam nadzieję, że będzie aktualizacja, bo jest to słabe. 

MB2 tak nie świrowało. 

 

PS. Jadąc pociągiem tydzień temu przez godzine dodało mi około 250kroków :)

Edytowane przez Magda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda.

No niestety Mi Band 2, jak na razie rządzi.

Dodam, jeszcze, że po godzinnym siedzeniu  w fotelu Band 2 prawidłowo podał, że pora wstać, a Band 4 ciszaaaaa !!!!

 

 Jak duże macie zużycie baterii  przez bluetooth w sytuacji kiedy mamy non stop podłączony Band 4 ? 

U mnie często jest, aż  na trzecim miejscu. :/

 

M...

Edytowane przez mediana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie narzekam na zużycie baterii przez bluetooth.

Screenshot_2019-07-15-00-33-31-145_com.miui.securitycenter.png

Co do ochrony MB4 to od pierwszego dnia korzystam z foli najtańszej do MB3, trzyma jak zła a ostatnio często byłem na basenie i ogólnie noszę ją cały czas. Ciekaw jestem kiedy będzie(o ile będzie) szkło hartowane na MB4, mimo, że folia jest jak najbardziej ok to takich szkiełek możnaby kupić kilka sztuk i zmieniać w razie stłuczenia jak rękawiczki.

Edytowane przez Michal_burnout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny minus.

Podczas siedzenia 30 min naliczył mi 11 kroków,  a Band 2 nie naliczył żadnego. 

Hm... czyli alarm o godzinnym siedzeniu w fotelu w Band 4 włączy się tylko wtedy, jak nie będziemy się ruszać.  No super ! 

Ciekaw jestem czy etykieta zachowania coś pomoże.

Hm...Ten Band 4 jak trzeba to nie liczy kroków - poszedłem do gabinetu obok i Band 4 nic nie policzył, a Band 2 zliczył 55 kroków.  

Budzenie wibracjami niestety słabsze niż w Band 2, mam nadzieję że będzie mnie budzić skutecznie  - inaczej Band 4 idzie na sprzedaż. :/

M...

 

Edytowane przez mediana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2019 o 16:56, Misiuu21 napisał:

@Usiek1991 Ja osobiście zamawiałem u tego sprzedawcy za 122zl z kuponem za 2 $ i u mnie była w ciągu 9 dni. 
https://s.click.aliexpress.com/e/cEPzUkus

Dziś widzę że ma promocje. Jak Ci cena pasuje to kupuj. 

Dzięki, biłem się długo z myślami czy zmieniać 3 na 4 ale jednak się zdecydowałem :D Z kuponem 2$ wyszło 119 zł :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wczoraj żonie globala za 71zł :) Jakby coś to TUTAJ ale oczywiście wysyłka z CN. Wczoraj na peperze namierzyłem. Żal było nie kupić w tej cenie tym bardziej, że trójka pewnie pójdzie za 50zł do jakiegoś znajomego :) Mam nadzieję, że jak dojdzie to już PL będzie dostępny do niego bo inaczej żona nie przyjmie prezentu :) Co do baterii nie będzie pewnie źle bo trójka jakaś puklata chyba bo max 8 dni trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pkonrad napisał:

Jak już ktoś chce ryzykować, to płatność tylko u wylacznie przez Paypal. Jak dostaniesz podróbkę, wtedy zakładasz spór i zwrot kasy masz raczej gwarantowany.

Z tym, że w tej ofercie nie ma słowa, że to Xiaomi, więc kupujący oficjalnie kupuje no-name.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu szukania na siłę opaski za pół ceny (cebulactwa) i narażania się że będzie podoba. Gdzie na Ali od dobrego sprzedawcy cena około 125zl (global) i jeszcze można urwać coś kuponem. Opaska jest świetna patrząc stosunek jakość do ceny! 
https://s.click.aliexpress.com/e/6PjEi0u

Edytowane przez Misiuu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dziś podczas wyjazdu wakacyjnego porządki w ubraniach dla dzieci - pranie ręczne, naliczyło w godzinkę prawie 2k kroków :), zrobiłem może 50 w sumie z łazienki do ogrodu, żeby wywiesić ciuszki ;). Ciekawe czy taka etykieta zachowania też powstanie żeby nie zliczać błędnie danych z ruszania ręką przez czujniki opaski ;)

Włączyłem z ciekawości dla tej czynności ćwiczenia w opasce, aby zobaczyć poglądowe "spalanie kcal" dla zwiększonego tętna i pokazało w 50min ok 225 kcal spalonych dla średniego tętna 110 a max 140

Co do opasek tanich - sam kupiłem sobie z ali cn wersje która używam od ok 2 tygodni za ~ 120zl i przyszła ona w niecałe 10 dni. Z joybuya zamówiłem też jakieś 3.5 tygodnia temu za 80zl jak rzucili w promocji pulę i będzie dla drugiej połowy, żadny noname czy Global jak wyżej :), więc da się w niewielkiej kwocie jak jest okazja, nabyć opaskę z chin. Inna sprawa to że może przyjść podatek do zapłacenia bo widzę że różnie ludziom na peperku status wbija, więc może i ponad 100 wyjść wtedy ten deal mój ;)

To tak nawiasem offtopowo dla tych ciągle piszą żeby nie szukać 'cebul' bla bla:)

Jak jest okazja to się nie przepłaca, tyle ;)3c532b435f1a4bc900680ab09617bd0b.jpg

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja kupowałem wersję CN za 88 zł, to wersję Global można było dostać za 100 zł. Imo 121 zł to trochę przebitka i lepiej szukać w normalnej cenie. No chyba, że ktoś myśli, że 220 zł w PL spoko, więc 120 zł z Chin można dać

Moim zdaniem to nie jest cebulactwo, tylko nie dawanie siebie oszukać...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie otrzymałam przesyłkę. Mi Band 4 wersja CN. Zrobiłam wszystkie aktualizacje MiFit i MiBand i nadal wszystko mam po chińsku. Skuszona opiniami na forum, że jest to bez różnicy czy CN czy global teraz nie wiem jak wyczarować język angielski w niej, help. Jeśli temat był proszę o link. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ineza napisał:

Witam. Właśnie otrzymałam przesyłkę. Mi Band 4 wersja CN. Zrobiłam wszystkie aktualizacje MiFit i MiBand i nadal wszystko mam po chińsku. Skuszona opiniami na forum, że jest to bez różnicy czy CN czy global teraz nie wiem jak wyczarować język angielski w niej, help. Jeśli temat był proszę o link. 

Szukanie nie boli... tym bardziej, że dużo tematów tutaj nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...