Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, frrancuz napisał:

Jest i moja. 

miFit sparował mb4. Wygrały się aktualizację. Odinstalowałem.

W n&f zmieniłem język póki co na angielski i mam po angielsku. Z SMS mam powiadomienia, w trakcie dzwonienia jest tylko "inkoming call" a jak nie odbiorę to powiadomienie z informacją od kogo. Póki co, jest ok.

Ile szła Ci opaska? Bo pamiętam jak wspominałeś że długo miałeś status "przesyłka gotowa do wysłania". Ja mam taki status od 6 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 2 telefonu, i nie mam jak na razie.
Wymusiłem powiadomienie Taskerem przez plugin n&f i działa z testem. Nawet emojii na buźki przerabia samo. I polskie na bezogonowe. 
Nie wiem jak miFit w tej kwestii bo nie używam
 
Mi też wysyła wiadomość "test". Niestety już z aplikacji się nic nie wyświetla. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, frrancuz napisał:

Jest i moja. 

miFit sparował mb4. Wygrały się aktualizację. Odinstalowałem.

W n&f zmieniłem język póki co na angielski i mam po angielsku. Z SMS mam powiadomienia, w trakcie dzwonienia jest tylko "inkoming call" a jak nie odbiorę to powiadomienie z informacją od kogo. Póki co, jest ok.

Sprawdź czy n&f ma uprawnienia do czytania kontaktów. (U mnie na amazfit cor tak się objawiał brak uprawnień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michant

Kilka dni również czekałem. Potem już poszło szybko. Z tym że dostałem 1 opaskę, a druga - kupiona dosłownie i dokładnie 1min później - nadal jest w transporcie. 

@Zenderable

Sprawdzę meseńdżer, bo chyba najszybciej mi się uda.

@adam_m

Mam dokładnie te same ustawienia co z mb3. Zmieniłem opaskę ale n&f został ten sam. Podejrzewam że za parę aktualizacji jak wyjdzie więcej języków będzie działać. Na razie mam CN z wymuszonym polskim.

Edit1:Pojawiło się podpisywanie kontaktow. Mam kto dzwoni.

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj odebrałem swoją MB4 wersja CN.

Na początku wszystko się uruchomiło i sparowało elegancko.

W aplikacji MiFit zaktualizowało sobie soft. 

Później przez własną głupotę zacząłem grzebać po chińskim menu i włączyłem chyba jakąś opcję i opaska się zablokowała.

Teraz mam dostęp tylko do dwóch ekranów z chińskimi krzaczkami.

Żadne przyciskanie ekranu, przytrzymywanie dłużej nic nie daje.

Z aplikacją MiFit też przestała się łączyć.

Da się zrobić jakiś hard reset, przywrócić ją do stanu początkowego, czy wywalić do kosza???

Nie ma dostępu do niczego innego, tylko te dwa ekrany da się przewijać... Fotki poniżej... 

 

MB4_1.jpg    MB4_2.jpg

Edytowane przez skrot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, niejestemprogramista napisał:

Cześć, jak ktoś ma CN wersje MB4 i nie chce zmieniać języka w urządzeniu na angielski i korzystać z opaski. Trzeba doinstalować Mi Band Master ze sklepu play, sparować automatycznie, bo wykryje apka opaskę na ręce i potem zmienić język opaski w menu aplikacji na angielski. Są też inne, m.in polski, ale on na razie nie działa i wyświetla krzaczki chińskie wtedy i tak. Po wprowadzeniu aktualizacji z językiem angielskim normalnie dla chińskiej wersji, można będzie odinstalować Mi Band Master z urządzenia i z samego mifita korzystać np. U mnie działa elegancko, nie muszę rozłączyć opaski z MiFit ani apki deinstalowac. Pzdr.

Zrobiłem, jak opisałeś i faktycznie można ustawić język angielski dla CN. Ale już informacja, że po odinstalowaniu Mi Band Master zostaje angielski się nie sprawdziła.

Po odinstalowaniu wróciły chińskie krzaczki. Wygląda na to, że Mi Band Master musi być zainstalowany na stałe.

No chyba, że ja coś źle zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. U mnie w aplikacji MiFit nie ma opcji "Sprawdź dostępność aktualizacji",

która na zrzutach ekranu w tym wątku u innych widoczna jest nad linią "Wersja oprogramowania".

O co chodzi?

 

Screenshot_20190703-183338_Mi Fit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka - u mnie działa. Sprawdź czy masz powiadomienia przypisane do tych aplikacji, ewentualnie fabryczne na opasce. Chyba, że ma to związek z awarią FB, no ale nawet teraz u mnie śmiga, więc to chyba nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

od dnia wczorajszego tez stałem sie posiadaczem Mi banda 4.

Przesylka trafiła do mnie równo po dwóch tygodniach wersja CN.

Opaska sparowana przez MiFit aktualizacje wszystkie poszły.

Zmiana na język za pomocą Mi band Master ponieważ N&F nie chce wyszukać opaski.

Dodam że wszystkie uprawnienia nadanie macie jakiś pomysł co może byc nie tak?

Jeśli chodzi o powiadomienia to u mnie też tylko wyświetla wiadomości oraz połączenia, reszta powiadomień z aplikacji nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pkonrad napisał:

                  

 

 

 

Patrz wyżej default_icon_neutral.gif

Jak ma nie zmieniać języka jak wywaliłeś aplikację która wymusza Ci angielski język ?

 

 

czytaj ze zrozumieniem....

 

wywaliłem bo  nie działa tak jak powinna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Juniorek napisał:

no i wywaliłem mi band master...

pomimo ustawienia w nim angielskiego, co jakiś czas opaska wracałą do krzaczków...

ktoś zna może przyczynę tego stanu rzeczy?

Mam tak samo z MiBand Master. 3-4 razy dziennie zmienia się język opaski angielski na krzaki. Cóż, do czasu wejścia firmware wspierajacego język polski trzeba się przemęczyć i włączać wtedy w opcjach miband master znowu angielski, aby się krzaczki zmieniły w angielskie menu na opasce. Ciężkie nasze życie posiadaczy wersji CN #cebulackilos ;) Ewentualnie notify&fitness ale mnie tam szlag trafił że nie parowało na stałe opaski mimo uprawnień nadanych, wyłączonej oszczędności baterii dla apki itp. U innych może tych problemów brak, ale ja miałem z tym przejścia, które ostatecznie sprawiły, że odinstalowałem tę apkę i zostałem bujając się z ty miband masterem.

Edytowane przez niejestemprogramista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jaka jest siła wibracji powiadomień w porównaniu do mi band 3? 

2.czy przetestował ktoś już pulsometr? Czy jest lepiej czy gorzej jak w mi band 3, w trakcie ćwiczeń nie w spoczynku. 

3.czy tekst powiadomień jest dużo więcej czytelny(wiekszy) niż mi band 3, oczywiście w słońcu. 

Edytowane przez koala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...