Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal czekam na odpowiedź posiadacza wersji global jaki dokładnie ma numerek firmware. U mnie w wersji CN + język angielski gdy wejdę w pogodę i przewinę do następnych dni widzę chińskie znaczki, pomimo ustawionego angielskiego, więc może język angielski też do końca nie przetłumaczony.

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze sprawdźcie mi jedna rzecz.

Na mb3 mam moda co pokazuje kopertę jak mam jakieś powiadomienie nie skasowane (odczytane czy nie, bez znaczenia). Czy tu jest jakiaś ikonka że coś jest na opasce? Czy jak przegapie wibracje to już nic nie ma na ekranie że przegapiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po sparowaniu z mifit zrobiła się aktualizacja fw. Teraz wyświetla komunikat "Connect to Mi Fit to update again" i w żaden sposób nie mogę uruchomić opaski. W aplikacki Mi Fit komunikat "Chwileczkę trzymaj opaskę blisko telefonu"

Próba rozłączenia zaowocowała zaktualizowaniem softu.

Edytowane przez tzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak ktoś ma CN wersje MB4 i nie chce zmieniać języka w urządzeniu na angielski i korzystać z opaski. Trzeba doinstalować Mi Band Master ze sklepu play, sparować automatycznie, bo wykryje apka opaskę na ręce i potem zmienić język opaski w menu aplikacji na angielski. Są też inne, m.in polski, ale on na razie nie działa i wyświetla krzaczki chińskie wtedy i tak. Po wprowadzeniu aktualizacji z językiem angielskim normalnie dla chińskiej wersji, można będzie odinstalować Mi Band Master z urządzenia i z samego mifita korzystać np. U mnie działa elegancko, nie muszę rozłączyć opaski z MiFit ani apki deinstalowac. Pzdr.

 

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o wersję CN i wyświetlanie krzaczków w prognozie - u mnie problem nie występuje, jest wszystko po angielsku. 
Czekam na folię od 3mk bo opaska rysuje się jak sam skurczybyk, lekko przetarłem o kant ściany i już jest porysowana, a dzisiaj przyleciała ;]

Czy na iphone są jakieś aplikacje do tej opaski inne niż mifit? Czy w MiFit znajde wszystko co potrzebuję do jej użytkowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i moja. 

miFit sparował mb4. Wygrały się aktualizację. Odinstalowałem.

W n&f zmieniłem język póki co na angielski i mam po angielsku. Z SMS mam powiadomienia, w trakcie dzwonienia jest tylko "inkoming call" a jak nie odbiorę to powiadomienie z informacją od kogo. Póki co, jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie początkowo opaska zliczała 1.5 raza kroków więcej niż ich realnie zrobiłem. Przywróciłem ustawienia fabryczne po czym cały dzień spędziłem z mb3 i mb4 na tej samej ręce. Różnica w pomiarze była około 20 kroków przy wykonanych około 8000. Jeśli ktoś ma problem z pomiarami to proponuję spróbować fabrycznych, mi pomogło.

Edytowane przez swr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...