Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pkonrad napisał:

Czy grubsza papierologia i znaczek CE na pudełku i opasce są do czegoś potrzebne ?

Teoretycznie tylko i wyłącznie gdy Xiaomi zdecyduje się na dziwny ruch, czyli robiąc dwa oddzielnie oprogramowania na te opaski. :D ale z tego co widziałem na geekdoing to jest ten sam soft do obu, więc nie ma różnicy. ;)

Ja zamówiłem 17 czerwca, wysłali 20, aktualnie jest status "hand over to airline". Podobno jest w Polsce:

Untitled.thumb.png.df5d8bf385018493b5549efcb8ec4079.png

 

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.06 zamówiłem globala - magazyn z chin, oczywiście darmowa wysyłka - wysłali 19.06, a 27.06 opaska była już u mnie :)

Mam jednak kilka problemów:
-aplikacja MIFit zawiesza się gdy kliknę na szczegóły treningu w zakładce "jazda na rowerze" - pozostałe zakładki 'spacer' i 'bieganie' działają bez problemu.
-mam wrażenie, że opaska lub telefon po jakimś czasie się odparowuje/nie łączy ponownie automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd z tym, że jak wejdziesz w trening to wywala występuje nie tylko na mibandach. Jest błąd w tym Mi Ficie. Ogólnie po zmianie interfejsu wiele rzeczy się zmieniło wg. mnie na gorsze. Ja wróciłem do dawniejszych wersji Mi Fita
Zgadzam się z Tobą w 100%
Ten nowy wygląd Mi Fit od wersji 4.x.x to jest jakieś nieporozumienie. Ostatnia "normalna" wersja aplikacji to 3.6.0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...