Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

Moja też już jest w PL. Chociaż niektóre odprawy niesamowicie długo trwają. Zwłaszcza te na które czeka się najbardziej ;) Jeżeli chodzi o obsługę opaski przez N&F to jest już wersja beta aplikacji ale pisze że wsparcie póki co na wersję global.

Nie doczytałem. N&F 8.9.1 obsługuje MB4 wszytkie wersje ale upgrade oprogramowania tylko w wersji global

Screenshot_20190626_092507_com.mc.miband1.jpg

Edytowane przez zaba44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2019 o 15:47, Michant napisał:

Ale już coś kombinują z apk Mi Fit :) https://geekdoing.com/threads/international-firmware-for-mi-band-4.970/ i wersja beta firmware ma język polski :)

Pewnie wystarczy poczekać jeszcze trochę. Zapewne to jest powodem tego, że nie weszła wciąż do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie link skąd braliście w takich cenach wersję global. Pluję na tę opaskę, po tym jak po roku czasu mój BIP stracił na żywotności baterii, trzyma dokładnie 1 dzień gdzie wcześniej było to 30 dni :). 

Edytowane przez Blest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pkonrad napisał:

Moją już czeka w domu na rozpakowanie. Przed chwilą listonosz był. Kosztowała niewiele ponad 102 pln (Global) i szła 9 dni.

Ja kupiłem 23 czerwca (wersja CN za 91zł) i nadal czekam na wysyłkę. Sprzedawca ma jeszcze 3 dni na wysyłkę, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane:/ 

Czy miałeś kiedyś podobnie? W sensie sama wysyłka trwała tak długo?

Gdy kupowałem była data 19.07 jako dostarczenie paczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michant

Przybrali w .... Nazbierali zamówień na towar którego nie mają. U mnie to samo, tydzień czekałem na wysyłkę (limit Ali) i wysłał niby w ostatniej godzinie. Ale od tamtej pory 0 zmian w trackingu. Mam wrażenie że komu się udało to się udało a reszta ma na razie zakupy widmo - w tym i ja.

W ogóle udzielił mi się szał zakupów  "byle taniej" co nie często mi się zdarza, i wziąłem 2xCN zamiast o te 15zl droższa global. I teraz czekam jak na szpilkach.

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, frrancuz napisał:

@Michant

Przybrali w .... Nazbierali zamówień na towar którego nie mają. U mnie to samo, tydzień czekałem na wysyłkę (limit Ali) i wysłał niby w ostatniej godzinie. Ale od tamtej pory 0 zmian w trackingu. Mam wrażenie że komu się udało to się udało a reszta ma na razie zakupy widmo - w tym i ja.

A jak nie zdążą wysłać to zwracają kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michant napisał:

Ja kupiłem 23 czerwca (wersja CN za 91zł) i nadal czekam na wysyłkę. Sprzedawca ma jeszcze 3 dni na wysyłkę, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane:/ 

Czy miałeś kiedyś podobnie? W sensie sama wysyłka trwała tak długo?

Gdy kupowałem była data 19.07 jako dostarczenie paczki...

Kupiłem też wersje CN za 22.45 $ (ok 85 zł)

Screenshot_2019-06-18-16-53-54-895_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.png.ab67add3cbd2c05ef114d47d77658184.png
 

3 minuty temu, Michant napisał:

A jak nie zdążą wysłać to zwracają kasę?

Moją niby wysłali jakieś kilka dni temu, ale status przesyłki jest cały czas bez zmian: "Otrzymanie danych przesyłki przez przewoźnika". Czyli prawdopodobnie został wygenerowany list przewozowy, ale opaska do tej pory fizycznie nie została nadana.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, frrancuz napisał:

Zwracają. Jednak to potrwa. Że zwrotami $$ jeszcze problemu ma Ali nie miałem. Gorzej że teraz nie wiadomo czy w końcu mam, czy kupować nowa czy w ogóle na czym stoję. A status na Ali "przesyłka gotowa do wysłania" a niby wysłana.

To ja poczekam te 3 dni, zobaczymy czy status się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mi Global Store na Ali , zakup 17.06 dziś dostarczono (wysyłają obecnie najszybszą pocztą singapurską). Ogólnie widać, że ceny ciut podskoczyły ja za 28$ kupiłem wersję global, obecnie w tej cenie tylko CN. 

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem 15.06 po południu, pierwszy status był 17.06 ,20.06 odebrał przewoźnik, 22.06 wysłany i pojawił się tracking na stronie PP, 25.06 wieczorem wylądowało w kraju, dziś o 10:00 dostarczono

jeżeli masz status że linia lotnicza przyjęła to kwestia kiedy będzie miejsce w samolocie a potem to raz dwa i będzie na miejscu o ile nie zaginie gdzieś na sortowni 

2 godziny temu, tomasznowak napisał:

Przesyłka dotarła w tydzień czasu od wysyłki. Cena 155 PLN z drugim paskiem.36a78790492ea30466540fd74048e709.jpg

 

prawie 50zł dać za opaskę, która kosztuje dolara ?

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

19 minut temu, misiuzeb napisał:
prawie 50zł dać za opaskę, która kosztuje dolara ?

Jak już to dodatkowy pasek (zamiennik) ;)
 

5 minut temu, pwc napisał:

jak myslicie jaka bedzie cena w Polsce jak juz oficjalnie wyjdzie 4?? 

W Świat Baterii mają po niecałe 220 PLN. Ale nie wiem czy to jest oficjalna polska dystrybucja, czy oni czasem sami tego nie ściągają jak np. Proline.

https://swiatbaterii.pl/strefa-xiaomi/35439-xiaomi-mi-band-4-opaska-sportowa-xiaomi.html

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pkonrad napisał:

W Świat Baterii mają po niecałe 220 PLN. Ale nie wiem czy to jest oficjalna polska dystrybucja, czy oni czasem sami tego nie ściągają jak np. Proline.

https://swiatbaterii.pl/strefa-xiaomi/35439-xiaomi-mi-band-4-opaska-sportowa-xiaomi.html

Towar już niedostępny, no i w opisie napisane, że dostępna od 3 lipca. 
220 za opaskę.. Mam nadzieje, że będzie na dniach dużo taniej w sklepach typu xkom/morele

Edytowane przez pwc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pkonrad napisał:

Kupiłem też wersje CN za 22.45 $ (ok 85 zł)

Screenshot_2019-06-18-16-53-54-895_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.png.ab67add3cbd2c05ef114d47d77658184.png
 

Moją niby wysłali jakieś kilka dni temu, ale status przesyłki jest cały czas bez zmian: "Otrzymanie danych przesyłki przez przewoźnika". Czyli prawdopodobnie został wygenerowany list przewozowy, ale opaska do tej pory fizycznie nie została nadana.

brałem u tego samego sprzedawcy... pisałem do niego wiadomość, bo czas na wysyłkę się kończył... czekał do ostaniej minuty żeby to zrobić... teraz 4 dzień mam taki sam status jak reszta... wali w ch....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatrwoda też mam taki sam problem jak ktoś do mnie dzwoni jest. Jest tylko napis... Incoming call. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Zmiana języka w telefonie na Angielski rozwiązuje ten problem. Podejrzewam, że po zainstalowaniu zmodyfikowanego Mi Fit'a, tego zrobionego pod MB3 lub Amazfit BIP, również nie było by problemu z wyświetlaniem kto dzwoni na MB4.

 

brałem u tego samego sprzedawcy... pisałem do niego wiadomość, bo czas na wysyłkę się kończył... czekał do ostaniej minuty żeby to zrobić... teraz 4 dzień mam taki sam status jak reszta... wali w ch....

Moja przesyłka wreszcie ruszyła w dalszą drogę.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...