Skocz do zawartości

Mi Band 4 - dyskusja ogólna


zaba44

Rekomendowane odpowiedzi

To nie chodzi o brak zasięgu, idąc pod prysznic tel i opaska lądują koło , tylko w momencie ściągnięcia z ręki połączenie pada. Myślę że więcej niż 10 metry , czasami zostawiam tel w domu na górze a jestem w innej części domu i dostaje powiadomienie. Probem jest w tym że jak ściągnę z ręki synchronizacja pada i nie dostaje już powiadomień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, michals19s napisał:

Probem jest w tym że jak ściągnę z ręki synchronizacja pada

Opaska ma blokadę ekranu, kiedy zostaje zdjęta z nadgarstka, masz to w ustawieniach opaski w Mi Fit w zakładce Laboratorium. To jedyne ustawienie dotyczące ściągnięcia opaski z ręki, aczkolwiek nie kojarzy mi się, aby miało ono wpływ na synchronizację danych. Profilaktycznie włącz i wyłącz tę funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2019 o 22:07, Lobek121 napisał:

Witam.

Mam problem z opaska. Po pierwszym uruchomieniu i połączeniu z aplikacją Mi fit zaczela się pobierac aktualizacja która zakończyła się niepowodzeniem. Opaska się zawiesiła z komunikatem "Connect to Mi Fit to update again"

Nie mogę teraz ponownie połączyć się z opaska. Próbowałem wszystkiego. Rozłączanie, ponowne parowanie, reset telefonu, reinstall aplikacji i nic 0 reakcji... 

Jest jakiś sposób żeby ją zresetować ? Czy pozostaje tylko reklamacja ? 15772215698921069408039301071181.thumb.jpg.061d9cccb7098f7b3e2ec2bf35f531a6.jpg

Witam,

 

Mam dokładnie ten sam problem.

Czy udało Ci się go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2019 o 22:07, Lobek121 napisał:

Witam.

Mam problem z opaska. Po pierwszym uruchomieniu i połączeniu z aplikacją Mi fit zaczela się pobierac aktualizacja która zakończyła się niepowodzeniem. Opaska się zawiesiła z komunikatem "Connect to Mi Fit to update again"

Nie mogę teraz ponownie połączyć się z opaska. Próbowałem wszystkiego. Rozłączanie, ponowne parowanie, reset telefonu, reinstall aplikacji i nic 0 reakcji... 

Jest jakiś sposób żeby ją zresetować ? Czy pozostaje tylko reklamacja ? 15772215698921069408039301071181.thumb.jpg.061d9cccb7098f7b3e2ec2bf35f531a6.jpg

Udało mi się.

Zrób tak:

1. Usuń sparowanie

2. Podłącz opaskę do ładowania

3. Sparuj

4. Zaktualizuj soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Nie wiem. Obejść chyba nie można. Ustaw sobie bardzo blisko, wtedy trzeba niemalże dotknąć telefonu, żeby się odblokował.
Trochę lipa, na razie obszedłem to Mi Band Tools, skonfigurowałem sobie apke Zegar jako nowe powiadomienie, trochę pozmieniałem i na razie wygląda na to że działa. Nawet odblokowanie na tak blisko mi się nie podoba więc raczej nie skorzystam.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej ekipa,

Mam dziwne problemy z opaskami mi band 3 oraz 4.

Ale najpierw 4, żona posiada telefon redmi note 5 oraz opaskę band 4, przed aktualizacją miui wszytko było ok, po przejściu na 11 jest problem z powiadomienien z połączenia przychodzące. W opcjach gdy chce na nowo wł wyskakuje komunikat ,, zaktualizuj telefon do najnowszej wersji miui,, dodam tyko że reszta działa bez problemu (SMS, apk, budzik)

A ja posiadam telefon mi 9 oraz opaskę band 3, po aktualizacji u mnie na odwrót, działa połączenia przychodzące oraz budzik, nie działają powiadomia z sms oraz apk..

Czarna magia.

 

Edit: problem z opaską band 4 został rozwiązany, na poprzedniej stronie było to opisane, wystarczyło wył odblokowanie telefonu opaską! Swoją drogą tak być nie powinno.

Pozstal mi tyko problem z band 3 tak więc można ewentualnie usunąć mój wpis a ja będę pytał w dziale band 3.

IMG_20200213_184922.jpg

IMG_20200213_184934.jpg

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2020 o 11:28, TED napisał:

Hej ekipa,

Mam dziwne problemy z opaskami mi band 3 oraz 4.

Ale najpierw 4, żona posiada telefon redmi note 5 oraz opaskę band 4, przed aktualizacją miui wszytko było ok, po przejściu na 11 jest problem z powiadomienien z połączenia przychodzące. W opcjach gdy chce na nowo wł wyskakuje komunikat ,, zaktualizuj telefon do najnowszej wersji miui,, dodam tyko że reszta działa bez problemu (SMS, apk, budzik)

A ja posiadam telefon mi 9 oraz opaskę band 3, po aktualizacji u mnie na odwrót, działa połączenia przychodzące oraz budzik, nie działają powiadomia z sms oraz apk..

Czarna magia.

 

Edit: problem z opaską band 4 został rozwiązany, na poprzedniej stronie było to opisane, wystarczyło wył odblokowanie telefonu opaską! Swoją drogą tak być nie powinno.

Pozstal mi tyko problem z band 3 tak więc można ewentualnie usunąć mój wpis a ja będę pytał w dziale band 3.

 

 

Mam podobny problem.

Mam mi8 i po ostatniej aktualizacji do 11 z Androidem 10 nie przychodzą mi smsy na opaskę (mam mi banda4) . Ktoś rozwiązał taki problem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem z mi bandem 4. temat poruszany  juz kilka razy ale u mnie nic nie pomagalo. Po wyjeciu z pudelka tylko dwa zielone kwadraty i pomaranczowa tarcza. nie moge go sparowac z mi fit i N&S , czyszczenie bt ponowny install wszelkie uprawnienia wszystko wszystko juz probowalem . Dwa dni walcze juz. nie poszlo na 3 roznych telefonach . pomoze ktos ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś wymienić różnice pomiędzy N&F a MiFit? I która jest na dzień dzisiejszy lepsza? Od dzisiaj jestem nowym posiadaczem opaski mi band 4 i dopiero ogarniam temat...ale już mam MiFit. Powiadomienia póki co są. Przy wyłączonym telefonie. Głownie to zależy mi na tych powiadomieniach. Jakby jeszcze były Emoji to byłoby super. Ale są kwadraciki tylko.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na mi a2 lite od razu krzyczy przy próbie polaczenia, że lokalizacja jest wyłączona i się nie łączy. Włączysz lokalizację i od razu się połączy ta beznadziejna opaska.

Nie pytam się na jakich tel chodzi dobrze. Czytaj ze zrozumieniem.

Edytowane przez qwerty01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, czy u Was zamiana tekstu na mowę podczas wykonywania aktywności jak np. jazda na rowerze, również jest w języku angielskim? Mimo zmiany na sztywno na język polski w ustawieniach Androida oraz w ustawieniach "Zamiany tekstu na mowę", podczas aktywności aplikacja na telefonie cały czas "gada" w języku angielskim. Wgrałem Notify & Fitness for Mi Band ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić tam jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Orjon napisał:
Raczej powinno być OK. Na pewno jest OK na poprawionej 4.1.1 (kod 50309) i 4.2.0 (sprzed 3 dni).

W dalszym ciągu nie pobiera wszystkich danych

Screenshot_2020-06-19-18-49-41-691_com.xiaomi.hm.health.jpg

Nie pomaga odinstalowanie i ponowna instalacja aplikacji Mi Fit, ani instalacja starszej wersji 4.0.17. Prawdopodobnie dane zostały utracone. Ech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na moim verge lite i żona na mb4 korzystamy z amazfita a nie mifita. Polecam zrobić to samo. Do tego dużo ładniej pokazane dane z wagi mi scale 2. Ja od dawna korzystam z niej, a żona od problemów ze synchronizacja snu. Póki co do mifita nie chce wrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam problem z Mi Band 4. Otóż nie widzę TREŚCI wiadomości z Messengera. Widzę treść SMS-ów, wiadomości z WhattsAppa, ale z Messengera nie. W apce Mi Fit wszystko włączone jak należy, bo tak jak mówię, powiadomienie samo w sobie przychodzi, ale nie widać treści wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...