ZduneX25

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

Mam pytanie co do miui 11 , wczoraj wyskoczyło mi instalacja tego romu . Jednak dziś już nie ma go. Czy został cofnięty?  Rom global PFKMIXM.

zmień na USA i zostaw

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

tak właśnie myślałem. Tylko dlaczego wczoraj na regionie Polska wyskoczyło mi miui11 a dziś nie. Czy wycofali aktu dla europy??

8 godzin temu, varespol napisał:

Witam!

Chcę kupić Mi 9T PRO, jestem już zdecydowany jednak pozostaje mi kwestia tego gdzie go kupić... Czy polecacie kupno ze sklepu proline? Jak wygląda sprawa z gwarancją i czy będę musiał wgrywać miuipolska żeby telefon pokazywał powiadomienia itp.?

Proline ma polską dystrybucję i pełną gwarancję. Można śmiało brać.

Bzdury piszesz. Proline sam importuje Xiaomi. Podobnie jak np. Świat baterii. Nie mają towaru z oficjalnie polskiej dystrybucji.

Jest sens przesiadać się z Mixa 2s na Mi 9t Pro/ Redmi k20 pro? 

Edited by C4rt

12 godzin temu, pkonrad napisał:

Bzdury piszesz. Proline sam importuje Xiaomi. Podobnie jak np. Świat baterii. Nie mają towaru z oficjalnie polskiej dystrybucji.

Odpowiedziałem na pytanie kolegi ponieważ kupowałem w tym sklepie 2 telefony xiaomi i wiem co kupiłem. Spójrz na stronę proline lub zadzwoń 

Edited by draber

Obaj się mylicie. A dokładniej prawda leży po środku. Proline na zarówno telefony sprowadzane na własną rękę i udziela na niej dwuletniej gwarancji sprzedawcy, jak i ma telefony z oficjalnej dystrybucji na normalnej gwarancji producenta realizowanej w Polsce. Trzeba dokładnie czytać opisy a najlepiej to jeszcze dopytać się sprzedawcy skąd dana partia pochodzi.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Wczoraj jakąś poprawka 2 GB siadła, ale dalej kolorowego AOD nie ma a żony stary Huawei mate 10 pro ma fabrycznie :oops:

Screenshot_2019-11-29-12-06-23-175_com.android.settings.jpg

Wczoraj jakąś poprawka 2 GB siadła, ale dalej kolorowego AOD nie ma a żony stary Huawei mate 10 pro ma fabrycznie...

Ustawienia/Powiadomienia/Panel powiadomień i ustaw MIUI

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

20 godzin temu, lukkop91 napisał:

Ustawienia/Powiadomienia/Panel powiadomień i ustaw android

Wcześniej pisałeś żeby ustawić na MIUI

Edited by bosniak
  • Like 1

Wcześniej pisałeś żeby ustawić na MIUI
Tak masz rację, sorry. Już zmieniłem.

Dnia 29.11.2019 o 08:46, C4rt napisał:

Jest sens przesiadać się z Mixa 2s na Mi 9t Pro/ Redmi k20 pro? 

TO zależy jeśli zależy ci na amoled to tak. Jeśli patrzeć na procka to słabo. Ja bym czekał na Mi10. Moja żona ma mi 8 i jej bym tego nie zrobił. Ja przeskoczyłem z mi6 i teraz czuć dużą różnicę. No ale jak chcesz.

W jakim folderze znajdę dzwonki budzika ( chętnie bym ustawił domyślny dzwonek budzika jako dzwonek połączeń)

Siema,

Korzystam z Redmi K20 Pro (Chiny) i MIUI 10.4.6, nie mogę ustawić Google Pay / zainstalować Netflixa etc. Zainstalowałem Magisk, przeszedłem przez proces opisany tutaj: https://miuipolska.pl/platnosci-nfc-na-romie-xiaomi-eu-miuipolska/ Jednak nie dało to rezultatów, w samym Magisk mam informację, że ctsProfile: false. Czuję, że coś niedopracowałem albo popełniłem błąd. Mogę prosić o jakieś sugestie?

Pytanie do tych, którzy mają mi9t pro z polskiej dystrybucji.
Czy przy włączeniu telefonu na dole ekranu pojawia się napis "locked", co oznacza że bootloader jest zablokowany? Koleżanka kupiła mi9t pro i żadnego napisu u dołu ekranu nie ma i zastanawiam się czy po prostu nie jest to chińska wersja udająca europejską. Nazwa modelu to M1903F11G.

Nazwa modelu wskazuję mi 9T pro

Mi żaden tekst w czasie włączania telefonu się nie pokazuje

• Like 1

Mi też żaden napisał się nie pojawia ,na dole jest zielony ludzik androida i 3kropeczki

• Like 1

Ok dzięki. Tak wygląda przy odblokowanym bootloaderze przed pojawieniem się ikony androida "powered by android".de602ba35248021a22c11a667cf654d2.jpg

Masz odblokowany bootloader w telefonie. Ale to nie jest Mi 9T Pro więc po co piszesz w tym temacie?

Masz odblokowany bootloader w telefonie

Przeczytaj jeszcze raz moje poprzednie dwa posty. Jeśli coś piszesz to czytaj ze zrozumieniem do czego się odnosisz.

Dnia 5.12.2019 o 15:18, lukkop91 napisał:

Pytanie do tych, którzy mają mi9t pro z polskiej dystrybucji.
Czy przy włączeniu telefonu na dole ekranu pojawia się napis "locked", co oznacza że bootloader jest zablokowany? Koleżanka kupiła mi9t pro i żadnego napisu u dołu ekranu nie ma i zastanawiam się czy po prostu nie jest to chińska wersja udająca europejską. Nazwa modelu to M1903F11G.

Ja mam z polskiej dystrybucji. Żadnego napisu nie mam. Jak miałem mi9se odblokowany to był napis unlocked, ale później zablokowałem i napisu nie było. Tak samo nie ma w mi9tpro. 

• Like 1

Ja mam z polskiej dystrybucji. Żadnego napisu nie mam. Jak miałem mi9se odblokowany to był napis unlocked, ale później zablokowałem i napisu nie było. Tak samo nie ma w mi9tpro. 
Dziękuję za informację.

Czołem, 

wczoraj wrzuciłem romik miuipolska dev. Telefon zmienił brand z Mi9TPRO na K20PRO. Moje pytanie ? Czy da się to zmienić ? Jeśli tak to czy zmiana również wpłynie na znak wodny na zdjęciach ? O boot logo już nie wspomnę ;)

Czołem, 

wczoraj wrzuciłem romik miuipolska dev. Telefon zmienił brand z Mi9TPRO na K20PRO. Moje pytanie ? Czy da się to zmienić ? Jeśli tak to czy zmiana również wpłynie na znak wodny na zdjęciach ? O boot logo już nie wspomnę

Wygrałeś Rom bazujący chińskim, gdzie mi9t pro nie był wydany, dlatego będziesz miał k20 pro. Co do logo przy ładowaniu systemu to w dziale z modyfikacjami jest opisane jak zmienić z redmi na mi.

Dnia 7.12.2019 o 09:49, lukkop91 napisał:

Wygrałeś Rom bazujący chińskim, gdzie mi9t pro nie był wydany, dlatego będziesz miał k20 pro. Co do logo przy ładowaniu systemu to w dziale z modyfikacjami jest opisane jak zmienić z redmi na mi.

Dnia 7.12.2019 o 09:49, lukkop91 napisał:

Witam

Brand na K 20 Pro zmienia się już po wgraniu TWRP, widać to po podłączeniu do komputera nawet bez zainstalowanego romu. Czy na prawdę nie da się zmienić nazwy kodowej w Miui Polska ?

Czy na Miui Polska działa pasmo B20 ?

Edited by Crunck