ZduneX25

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

Od czego zależy wynik?

364.jpg  413.jpg

Testy wykonane jeden po drugim jak widać po czasie, bez żadnych zmian w telefonie.

Edited by adam_broda

Od aplikacji w tle, cache, bateria, temperatura procesora itd.... Największy wynik miałem przy naładowanym telefonie podpiętym do ładowania, Od razu wykonany po włączeniu (gdzie był wyłączony 10 min) i pozostawiony na chłodnej posadzce. Takie tam tylko cyferki.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Moje wyniki wskazują raczej, że lepiej działa na podwyższonej temperaturze (bateria i procesor).

A poza tym - aplikacji w tle 0, cahe 0, włączony cały czas ekran.

Różnica jest ok. 12% - to chyba za dużo jak na błędy pomiarowe.

U mnie wyszło właśnie 427tys na becie. Zaraz wyczyszczę telefon, naładuję do pełna i zobaczymy.aacf4105ee23fb11e9dac7261146b277.jpg

Edit: później wyszło 8tys więcej.

Kto rozsądny patrzy na te niemiarodajne wyniki?
Każdy kto chodź trochę liznął wiedzy o budowie androida wie, że te testy można sobie wsadzić, nie powiem gdzie - no chyba, że się kocha w cyferkach i lans jest najważniejszy.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Wczoraj wywalił mi komunikat że za dużo śmieci, patrzę 800 kilkanaście mb, no to pyk czyszczenie, zrobił, wyczyscilem aplikacje w tle, wyłączyłem wi-fi, bluetooth, przesył danych, poszedłem spać. Telefon ma zaplanowane wyciszenie między 23-7.

Rano wstaje 1.2 GB śmieci WTF?

Bateria z 95% na 92%.

Edited by bosniak

Nie raz zdążyło mi się że nie wyczyścił mi wszystkich śmieci i robiłem to 2 razy pod rząd.

witam szybkie pytanko do użytkowników :-)

kupilem dzis ten tel w best cena (wiem ze to bez gwarancji i bez faktury z vatem) ale w cenie 1380pln

mam pytanie o AOD czy problem zostal juz rozwiazany ?

tzn na jakie powiadomienia mozna liczyc ? tel to moje narzedzie pracy wiec mail smsy wiadomosci messenger whatsapp to wszystko dla mnie wazne, a dioda na krawedzi tego nie zalatwi.

rozumiem z w wersji global nie ma problemu, ale jaki tel dostane od bestcena tego nie wiem, moze Wy wiecie ?

• Like 1

2 godziny temu, mateuszpce napisał:

witam szybkie pytanko do użytkowników :-)

kupilem dzis ten tel w best cena (wiem ze to bez gwarancji i bez faktury z vatem) ale w cenie 1380pln

mam pytanie o AOD czy problem zostal juz rozwiazany ?

tzn na jakie powiadomienia mozna liczyc ? tel to moje narzedzie pracy wiec mail smsy wiadomosci messenger whatsapp to wszystko dla mnie wazne, a dioda na krawedzi tego nie zalatwi.

rozumiem z w wersji global nie ma problemu, ale jaki tel dostane od bestcena tego nie wiem, moze Wy wiecie ?

Pierwsze słysze żeby z bestcena nie mieć gwarancji czy faktury?

Gwarancja 12 miesięcy jest, no i z rekojmią można ich cisnąć ale faktury VAT 23% nie ma.

13 minut temu, pkonrad napisał:
15 minut temu, bosniak napisał:

Gwarancja 12 miesięcy jest, no i z rekojmią można ich cisnąć ale faktury VAT 23% nie ma.

juz mniejsza o te gwarancje :-)

jak jest z tymi powiadomieniami z nieodebranych polaczen i smsow na ekranie ?

21 minut temu, S3V3N napisał:

Nie zostanie na globalu.

dzieki za odpowiedz, w takim razie zmienie zamowienie na 95 bez pro tam smigaja te powiadomienia bez problemu, podobno ? :-)

roznica tylko w procku a ja w gry nie gram wiec nie ma co na sile brac PRO

Zamierzam kupić XIAOMI Mi 9T PRO ale przed zakupem chciał bym się Was spytać o jakość audio w tym telefonie na słuchawkach względem innych fonów na rynku. 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Zamierzam kupić XIAOMI Mi 9T PRO ale przed zakupem chciał bym się Was spytać o jakość audio w tym telefonie na słuchawkach względem innych fonów na rynku. 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Dźwięk jest dużo lepszy niż Sony, czy lepszy niz Samsung nie wiem nie miałem

AoD na globalu nie działają powiadomienia przez apki Google

2 minuty temu, nardenis napisał:

Dźwięk jest dużo lepszy niż Sony, czy lepszy niz Samsung nie wiem nie miałem

AoD na globalu nie działają powiadomienia przez apki Google

Rozumiem dziekuje.

Ale jak kupie wersje bez pro to podobno beda dzialaly na globalu wszystkie powiadomienie AOD ?

41 minut temu, nardenis napisał:

Również nie

w recenzji mgsm n YT facet mowil ze w wersji bez pro działa a w wersji PRO nie dziala

dlatego wkurzal sie ze nie ma konsekcencji u xiaomi

Bo telefony świetne, ale soft tak mocno niedorobiony, że aż kłuje w oczy. Nagrywanie też na 9T jest na Globalu a na droższym 9T Pro - nie ma.

Sami sobie w Xiaomi robią krzywdę tą bylejakością softu. Bo przecież softu prawie nikt nie sprawdzi przed zakupem, a chodzi o to żeby sprzedać... :(

18 godzin temu, nardenis napisał:

"Dźwięk jest dużo lepszy niż Sony, czy lepszy niz Samsung nie wiem nie miałem"

Dzięki za odpowiedz.

To mi wystarczy że dźwięk jest całkiem dobry.

Ponoć najlepszy dźwięk mają Samsungi i iPhone więc niedługo po zakupie "Mi 9T Pro" od razu porównam jakość audio z moim staruszkiem Galaxy S6.

Edited by soulfly777kris

19 godzin temu, nardenis napisał:

"Dźwięk jest dużo lepszy niż Sony, czy lepszy niz Samsung nie wiem nie miałem"

Dzięki za odpowiedz.

To mi wystarczy że dźwięk jest całkiem dobry.

Ponoć najlepszy dźwięk mają Samsungi i iPhone więc niedługo po zakupie "Mi 9T Pro" od razu porównam jakość audio z moim staruszkiem Galaxy S6.

Miał bym jeszcze jedno pytanie związane z aparatem otóż  na Francuskiej stronie znalazłem porównanie jakości zdjęć "Mi 9T Pro" z "Mi9" oraz z "Google Pixel 3a" i aparat "Mi 9T Pro" dosyć odstaje w słabym oświetleniu od swojego poprzednika "Mi9" nie mówiąc już o "Google Pixel 3a" (ponoć jest to wina oprogramowania)

Czy Waszym zdaniem faktycznie aparat tego fona w słabym oświetleniu naprawdę ma takie problemy a może już zostało to załatane oprogramowaniem. 

Porównanie z tej strony 

Aparat "Mi 9T Pro", porównanie z "Mi9" oraz z 'Google Pixel 3a".

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Edited by soulfly777kris

@soulfly777kris jest to wina oprogramowania, ale wystarczy ściągnąć sobie gcam, tak samo jak i na mi9, a zdjęcia będą o niebo lepsze niż na stockowej kamerze.

2 godziny temu, lukkop91 napisał:

@soulfly777kris jest to wina oprogramowania, ale wystarczy ściągnąć sobie gcam, tak samo jak i na mi9, a zdjęcia będą o niebo lepsze niż na stockowej kamerze.

O to mi chodziło, wielkie dzięki.

Czy chodzi o tą apkę ?

Narzędzie GCam

Edited by soulfly777kris

Witam!

Chcę kupić Mi 9T PRO, jestem już zdecydowany jednak pozostaje mi kwestia tego gdzie go kupić... Czy polecacie kupno ze sklepu proline? Jak wygląda sprawa z gwarancją i czy będę musiał wgrywać miuipolska żeby telefon pokazywał powiadomienia itp.?

[mention=5188]soulfly777kris[/mention] jest to wina oprogramowania, ale wystarczy ściągnąć sobie gcam, tak samo jak i na mi9, a zdjęcia będą o niebo lepsze niż na stockowej kamerze.

Właśnie tu jest problem mi 9T Pro po aktualizacji do Miui11 ma dużo lepsze zdjęcia niż gcam szczególnie w nocy

O to mi chodziło, wielkie dzięki.
Czy chodzi o tą apkę ?
Narzędzie GCam
Ta apkw przenosi tylko zdjęcia do odpowiedniego folderu

Witam!
Chcę kupić Mi 9T PRO, jestem już zdecydowany jednak pozostaje mi kwestia tego gdzie go kupić... Czy polecacie kupno ze sklepu proline? Jak wygląda sprawa z gwarancją i czy będę musiał wgrywać miuipolska żeby telefon pokazywał powiadomienia itp.?
Polecam zapłacić więcej a mieć pewność że kupi się to co się chce bez problemu z GW (mi-store)

• Thanks 1

Mam pytanie co do miui 11 , wczoraj wyskoczyło mi instalacja tego romu . Jednak dziś już nie ma go. Czy został cofnięty?  Rom global PFKMIXM.