Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, marcinj6 napisał:

Ja się przez chwile zastanawiałem czy nie zostać na globalu ale brak powiadomień o połączeniu i smsach w aod mnie do tego zmusza po za tym bateria mam wrażenie jakoś słabo trzyma ale to podejrzewam że to przez ten bloatware który jest w globalu. Jakby dało się doinstalować aplikacje dialera/kontaktów i SMS to było by dobrze. Dzisiaj wieczorem będę mógł odblokować bootloader i wrzucić miuipolska. Czytałem że są problemy z płatnościami zbliżeniowymi ale że się da to naprawić.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

Mi działaja w IPKO na odblokowanym bez żadnego magiska

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z włączeniem gier na fb, poprzez aplikację. Ładuje się gra i zaraz wychodzi do poprzedniego okna lub ładuje się na białym tle w nieskończoność. Ktoś się spotkał z takim czymś? Ktoś wie jak z tym walczyć?

Edytowane przez Fruti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z WhatsApp - polega na braku powiadomień od dwóch lub trzech aktualizacji Miui wstecz (aktualnie mam 9.12.19). Włączone niezbędne opcje, bateria bez ograniczeń. Wygląda to tak jak w załączonych zrzutach. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Dźwięki też nie działają.

Screenshot_2019-12-16-20-38-34-309_com.whatsapp1.jpg

Screenshot_2019-12-16-20-43-27-609_com.miui.securitycenter2.jpg

Edytowane przez tomcio_paluch1
Uzupełnienie informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie do modów czy jag zrootoje telefon czy będą mi działać płatności bo na mimi2s nie działają , n mi5splus to samo ,wiem że przez fastboot zabloje ale czy banki to widzą ,bo używałem hiden super su ale mi pokazywo że.....

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, skay77 napisał:

A mam takie pytanie do modów czy jag zrootoje telefon czy będą mi działać płatności bo na mimi2s nie działają , n mi5splus to samo ,wiem że przez fastboot zabloje ale czy banki to widzą ,bo używałem hiden super su ale mi pokazywo że.....

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Poczytaj o magisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2019 o 18:48, wiesiek3d napisał:

Spróbuj zainstalować na nowo.

W tym cały problem. Byłem przekonany, że jakiś błąd się wygenerował. Tydzień wstecz postawiłem na nowo system. Taka właśnie sytuacja jak na zrzutach. W ciągu tygodnia wykonałem powrót do ustawień fabrycznych i w dalszym ciągu ten zapis w apce "Wyskakujące powiadomienia niedostępne". I mało tego, że brak powiadomień to też żaden dźwięk się nie odzywa. Może ktoś to już przerabiał i jest w stanie pomóc? Pozdrawiam.

Dodam jeszcze: MIUI11 rozwojowa.

Edytowane przez tomcio_paluch1
Uzupełnienie informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2019 o 17:48, TheTick napisał:

A kto wie jak zmienić domyślną wyszukiwarkę, jak się przesunie palcem do góry na głównym ekranie? Uruchamia się przeglądarka Xiaomi, a wcześniej miałem wyszukiwarkę Google. Teraz nie jestem w stanie tego zmienić, nie pamiętam gdzie to było. 

U mnie podobna sytuacja . Udało się Tobie powrócić do poprzedniego ustawienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Artur13 napisał:

 

@Artur13 nie udało. Odinstalowałem aktualizacje, instalowałem nowsze wersje Alpha - nic nie pomogło. Nadal uruchamiała się przeglądarka Xiaomi, jak przesunąłem palcem do góry. Wyłączyłem tę funkcję, bo nie mogę znaleźć w telefonie opcji, żeby ustawić google zamiast tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uruchamiała się przeglądarka Xiaomi, jak przesunąłem palcem do góry. Wyłączyłem tę funkcję, bo nie mogę znaleźć w telefonie opcji, żeby ustawić google zamiast tego. 

Tutaj wybierasz ,aplikacja wyszukiwania.

88dd23b572871cf5b388288fa803b830.jpg

 

Mam pytanie do was. Czy w waszych telefonach jak się puknie w palcem w telefon to słychać taki dźwięk jakby luźnej sprężynki w okolicy przedniego wysuwanego aparatu? Oczywiście na schowanym aparacie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka


Tak to z tylnego aparatu ten dźwięk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzegorz.lki no właśnie w appkach domyślnych mam to włączone. Nadal włącza się przeglądarka Xiaomi, jak przesunę palcem do góry. Nie mam już innego pomysłu. Mam ustawiony Chrome jako przeglądarkę domyślną. Pamiętam chyba jak w mi9se rozwiązałem ten problem - odinstalowałem domyślną przeglądarkę. Tu niestety nie mogę. Usuwa jedynie aktualizacje. 

Poddaje się, ale dziękuję wszystkim za zaangażowanie :) ustawiłem sobie układ ekranu z szufladą aplikacji wysuwaną od dołu, zamiast wyszukiwaniem. Odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheTick a tym sposobem też tylko odinstalowuje aktualizacje systemowej przeglądarki? https://miuipolska.pl/forum/topic/46913-usuwanie-aplikacji-systemowych-bez-root-bez-odblokowanego-bootloadera/

Wiem że już odpuściłeś i z szufladą jest lepiej, ale ta systemowa od pewnego czasu jest nie do użytku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. Xiaomi chwaliło się że mi 9t pro/k 20 pro ma specjalny system chłodzenia i nie powinien się telefon nagrzewać a u mnie gdy włączyłem shadowgun legends na full grafice i pograłem chwilę to temp cpu skoczyła do ok 65 stopni a bateria do Ok 42 stopni a telefon zrobił się naprawdę mocno ciepły jak nie gorący.. pierwszy raz zauważyłem instalując tą grę.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marcinj6 napisał:

a telefon zrobił się naprawdę mocno ciepły jak nie gorący..

To by znaczyło że system chłodzenia masz skuteczny. Ilości wydzielanego ciepła system chłodzenia nie zmniejszy. Może jedynie skutecznie je odprowadzić na zewnątrz, niestety przez obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Po przesiadce z oficjalnego romu global na miui 11 stable borykam się z problemem w działaniu aplikacji IKO. Podczas płatności zbliżeniowej normalnie powinno wyskoczyć okno, gdzie poniżej 50 zł klikam tylko "OK", a powyżej tej kwoty muszę wpisać pin i dopiero płatność przejdzie. To samo z blikiem, powinno wyskakiwać okno do wpisaniu pinu. Niestety, okno to nie wyskakuje i muszę otwierać IKO żeby dopiero wyskoczyło. Czy ktoś się z tym już spotkał i wie jak rozwiązać ten problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...