Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.11.2019 o 08:46, C4rt napisał:

Jest sens przesiadać się z Mixa 2s na Mi 9t Pro/ Redmi k20 pro? 

TO zależy jeśli zależy ci na amoled to tak. Jeśli patrzeć na procka to słabo. Ja bym czekał na Mi10. Moja żona ma mi 8 i jej bym tego nie zrobił. Ja przeskoczyłem z mi6 i teraz czuć dużą różnicę. No ale jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Korzystam z Redmi K20 Pro (Chiny) i MIUI 10.4.6, nie mogę ustawić Google Pay / zainstalować Netflixa etc. Zainstalowałem Magisk, przeszedłem przez proces opisany tutaj: https://miuipolska.pl/platnosci-nfc-na-romie-xiaomi-eu-miuipolska/ Jednak nie dało to rezultatów, w samym Magisk mam informację, że ctsProfile: false. Czuję, że coś niedopracowałem albo popełniłem błąd. Mogę prosić o jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy mają mi9t pro z polskiej dystrybucji.
Czy przy włączeniu telefonu na dole ekranu pojawia się napis "locked", co oznacza że bootloader jest zablokowany? Koleżanka kupiła mi9t pro i żadnego napisu u dołu ekranu nie ma i zastanawiam się czy po prostu nie jest to chińska wersja udająca europejską. Nazwa modelu to M1903F11G.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2019 o 15:18, lukkop91 napisał:

Pytanie do tych, którzy mają mi9t pro z polskiej dystrybucji.
Czy przy włączeniu telefonu na dole ekranu pojawia się napis "locked", co oznacza że bootloader jest zablokowany? Koleżanka kupiła mi9t pro i żadnego napisu u dołu ekranu nie ma i zastanawiam się czy po prostu nie jest to chińska wersja udająca europejską. Nazwa modelu to M1903F11G.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam z polskiej dystrybucji. Żadnego napisu nie mam. Jak miałem mi9se odblokowany to był napis unlocked, ale później zablokowałem i napisu nie było. Tak samo nie ma w mi9tpro. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z polskiej dystrybucji. Żadnego napisu nie mam. Jak miałem mi9se odblokowany to był napis unlocked, ale później zablokowałem i napisu nie było. Tak samo nie ma w mi9tpro. 
Dziękuję za informację.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, 

wczoraj wrzuciłem romik miuipolska dev. Telefon zmienił brand z Mi9TPRO na K20PRO. Moje pytanie ? Czy da się to zmienić ? Jeśli tak to czy zmiana również wpłynie na znak wodny na zdjęciach ? O boot logo już nie wspomnę

Wygrałeś Rom bazujący chińskim, gdzie mi9t pro nie był wydany, dlatego będziesz miał k20 pro. Co do logo przy ładowaniu systemu to w dziale z modyfikacjami jest opisane jak zmienić z redmi na mi.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2019 o 09:49, lukkop91 napisał:

Wygrałeś Rom bazujący chińskim, gdzie mi9t pro nie był wydany, dlatego będziesz miał k20 pro. Co do logo przy ładowaniu systemu to w dziale z modyfikacjami jest opisane jak zmienić z redmi na mi.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

Dnia 7.12.2019 o 09:49, lukkop91 napisał:

Wygrałeś Rom bazujący chińskim, gdzie mi9t pro nie był wydany, dlatego będziesz miał k20 pro. Co do logo przy ładowaniu systemu to w dziale z modyfikacjami jest opisane jak zmienić z redmi na mi.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Witam

Brand na K 20 Pro zmienia się już po wgraniu TWRP, widać to po podłączeniu do komputera nawet bez zainstalowanego romu. Czy na prawdę nie da się zmienić nazwy kodowej w Miui Polska ?

Czy na Miui Polska działa pasmo B20 ?

Edytowane przez Crunck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup t9pro z polskiej dystrybucji, lub k20 pro 12/512 w wersji global (najlepiej z procesorem 855+). Moje pytanie: Czy k20 pro będzie się tak samo aktualizował jak t9 pro? Czy oprócz tej nieszczęsne częstotliwości może mnie coś zaskoczyć, w porównaniu z t9 pro w oficjalnej dystrybucji ? 

Edytowane przez AsKier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup Mi T9 Pro w sklepie Mi-store, X-Kom lub RTV EURO AGD. Czy problem z brakiem powiadomień o nieodebranych połączeniach itp został rozwiązany czy po zakupie w wyżej wymienionych sklepach problem może występować? Kompletnie się na tym nie znam. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli jak już włączę wyświetlacz to normalnie będzie komunikat przy ikonce połączeń lub jak rozwinę pasek powiadomień na górze to też będzie? Nie muszę wchodzić w wiadomości czy połączenia żeby zobaczyć, że ktoś dzwonił czy pisał? Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli włączysz sobie ekran Always On Display, to na nim nie będą się wyświetlać powiadomienia o otrzymanym SMS czy nieodebranym połączeniu. Powiadomienie przy ikonie, lub jak rozwiniesz pasek powiadomień, jak również na górze z lewej strony ekranu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przez chwile zastanawiałem czy nie zostać na globalu ale brak powiadomień o połączeniu i smsach w aod mnie do tego zmusza po za tym bateria mam wrażenie jakoś słabo trzyma ale to podejrzewam że to przez ten bloatware który jest w globalu. Jakby dało się doinstalować aplikacje dialera/kontaktów i SMS to było by dobrze. Dzisiaj wieczorem będę mógł odblokować bootloader i wrzucić miuipolska. Czytałem że są problemy z płatnościami zbliżeniowymi ale że się da to naprawić.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...