Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, S3V3N napisał:

Nie zostanie na globalu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

dzieki za odpowiedz, w takim razie zmienie zamowienie na 95 bez pro tam smigaja te powiadomienia bez problemu, podobno ? :-)

roznica tylko w procku a ja w gry nie gram wiec nie ma co na sile brac PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić XIAOMI Mi 9T PRO ale przed zakupem chciał bym się Was spytać o jakość audio w tym telefonie na słuchawkach względem innych fonów na rynku. 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Dźwięk jest dużo lepszy niż Sony, czy lepszy niz Samsung nie wiem nie miałem

AoD na globalu nie działają powiadomienia przez apki Google

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nardenis napisał:

Dźwięk jest dużo lepszy niż Sony, czy lepszy niz Samsung nie wiem nie miałem

AoD na globalu nie działają powiadomienia przez apki Google

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Rozumiem dziekuje.

Ale jak kupie wersje bez pro to podobno beda dzialaly na globalu wszystkie powiadomienie AOD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo telefony świetne, ale soft tak mocno niedorobiony, że aż kłuje w oczy. Nagrywanie też na 9T jest na Globalu a na droższym 9T Pro - nie ma.

Sami sobie w Xiaomi robią krzywdę tą bylejakością softu. Bo przecież softu prawie nikt nie sprawdzi przed zakupem, a chodzi o to żeby sprzedać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, nardenis napisał:

"Dźwięk jest dużo lepszy niż Sony, czy lepszy niz Samsung nie wiem nie miałem"

 

 

Dzięki za odpowiedz.

To mi wystarczy że dźwięk jest całkiem dobry.

Ponoć najlepszy dźwięk mają Samsungi i iPhone więc niedługo po zakupie "Mi 9T Pro" od razu porównam jakość audio z moim staruszkiem Galaxy S6.

Edytowane przez soulfly777kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, nardenis napisał:

"Dźwięk jest dużo lepszy niż Sony, czy lepszy niz Samsung nie wiem nie miałem"

Dzięki za odpowiedz.

To mi wystarczy że dźwięk jest całkiem dobry.

Ponoć najlepszy dźwięk mają Samsungi i iPhone więc niedługo po zakupie "Mi 9T Pro" od razu porównam jakość audio z moim staruszkiem Galaxy S6.

Miał bym jeszcze jedno pytanie związane z aparatem otóż  na Francuskiej stronie znalazłem porównanie jakości zdjęć "Mi 9T Pro" z "Mi9" oraz z "Google Pixel 3a" i aparat "Mi 9T Pro" dosyć odstaje w słabym oświetleniu od swojego poprzednika "Mi9" nie mówiąc już o "Google Pixel 3a" (ponoć jest to wina oprogramowania)

Czy Waszym zdaniem faktycznie aparat tego fona w słabym oświetleniu naprawdę ma takie problemy a może już zostało to załatane oprogramowaniem. 

Porównanie z tej strony 

Aparat "Mi 9T Pro", porównanie z "Mi9" oraz z 'Google Pixel 3a".

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Edytowane przez soulfly777kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukkop91 napisał:

@soulfly777kris jest to wina oprogramowania, ale wystarczy ściągnąć sobie gcam, tak samo jak i na mi9, a zdjęcia będą o niebo lepsze niż na stockowej kamerze.

O to mi chodziło, wielkie dzięki.

Czy chodzi o tą apkę ?

Narzędzie GCam

Edytowane przez soulfly777kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5188]soulfly777kris[/mention] jest to wina oprogramowania, ale wystarczy ściągnąć sobie gcam, tak samo jak i na mi9, a zdjęcia będą o niebo lepsze niż na stockowej kamerze.
 
Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Właśnie tu jest problem mi 9T Pro po aktualizacji do Miui11 ma dużo lepsze zdjęcia niż gcam szczególnie w nocy

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

O to mi chodziło, wielkie dzięki.
Czy chodzi o tą apkę ?
Narzędzie GCam
Ta apkw przenosi tylko zdjęcia do odpowiedniego folderu

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Witam!
Chcę kupić Mi 9T PRO, jestem już zdecydowany jednak pozostaje mi kwestia tego gdzie go kupić... Czy polecacie kupno ze sklepu proline? Jak wygląda sprawa z gwarancją i czy będę musiał wgrywać miuipolska żeby telefon pokazywał powiadomienia itp.?
Polecam zapłacić więcej a mieć pewność że kupi się to co się chce bez problemu z GW (mi-store)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, varespol napisał:

Witam!

Chcę kupić Mi 9T PRO, jestem już zdecydowany jednak pozostaje mi kwestia tego gdzie go kupić... Czy polecacie kupno ze sklepu proline? Jak wygląda sprawa z gwarancją i czy będę musiał wgrywać miuipolska żeby telefon pokazywał powiadomienia itp.?

Proline ma polską dystrybucję i pełną gwarancję. Można śmiało brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pkonrad napisał:

Bzdury piszesz. Proline sam importuje Xiaomi. Podobnie jak np. Świat baterii. Nie mają towaru z oficjalnie polskiej dystrybucji.

 

Odpowiedziałem na pytanie kolegi ponieważ kupowałem w tym sklepie 2 telefony xiaomi i wiem co kupiłem. Spójrz na stronę proline lub zadzwoń 

Edytowane przez draber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proline ma polską dystrybucję i pełną gwarancję. Można śmiało brać.
Bzdury piszesz. Proline sam importuje Xiaomi. Podobnie jak np. Świat baterii. Nie mają towaru z oficjalnie polskiej dystrybucji. 
Obaj się mylicie. A dokładniej prawda leży po środku. Proline na zarówno telefony sprowadzane na własną rękę i udziela na niej dwuletniej gwarancji sprzedawcy, jak i ma telefony z oficjalnej dystrybucji na normalnej gwarancji producenta realizowanej w Polsce. Trzeba dokładnie czytać opisy a najlepiej to jeszcze dopytać się sprzedawcy skąd dana partia pochodzi.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...