Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

OK, czyli wgrać Magiska i ukryć roota.

Tego jeszcze nie robiłem: czy jest gdzieś jakiś tutorial? :)

Swoją drogą (już to pisałem w innym wątku), to jest zwykła niedbałość programistów Xiaomi (nie mylić z Xiaomi.eu), żeby w MIUI 11, gdzie rozbudowali AOD dalej nie było powiadomień o nieodebranych połączeniach na tymże ekranie :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z tą gwarancja ?, Wgrywając room xiomi.eu ? Tracę gwarancję producenta?, już pytałem ale nikt nie odpisał?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka


Tak ciężko poszukać?
https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2019 o 18:04, dzeryae napisał:

Ok, rozumiem. W ustawieniach pisze mi MIUI Global, a dopiero niżej ten kod z IN.

Mam pytanie do osób które mają już MIUI 11 i Androida 10. Jak z baterią względem MIUI 10 i Androida 9? U mnie na Android 10 jakby ciut gorzej trzyma, ale to niewielka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fReakinbtch napisał:

Po zmianie regionu robiłeś restart?

nie robiłem restartu

Xiaomi Mi 9T Pro otrzymuje również aktualizację MIUI 11 Android 10 w Niemczech. Wersja 11.0.3.0.QFKEUXM jest już dostępna do pobrania.

Dla Xiaomi Mi 9 i Mi 9T Pro aktualizacja do obecnego Androida 10 z nowym interfejsem MIUI 11 jest już dostępna do pobrania. Najwyraźniej nie wszystkie warianty modeli mają zostać dostarczone wraz z aktualizacją. Na przykład Mi 9T Pro zaktualizuje tylko wersję EU Global (EEA) na Androida 10 (MIUI V11.0.3.0.QFKEUXM).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, brak powiadomien w Aod, brak nagrywania rozmow, itp braki i niedoróbki to problem tylko softu global dla mi 9t pro? Xiaomi.eu tez ma jakies problemy z tego co widze... Jednemu to nie dziala drugiemu to. Chcialem kupic oneplus 7t pro ale przez te zakrąglone brzegi, źle mi lezy w dloni i nie podoba mi sie feeling. Szczerze jestem uzytkownikiem co woli zaplacic wiecej ale miec juz w pelni dzialajacy sprzet a nie bawic sie w romy/bootloady/modowanie itp. Czy podobne problemy softowe mają inne modele jak zwykla mi 9 i mi 9t? Telefony fajnie leżą w dloni, fajna specyfikacja ale jednak soft zdaje sie niedorobiony coś. Tak wiem są to telefony z super ceną względem tego co dostajemy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lukkop91 napisał:

I gdzie to pytanie? Sam zadajesz i sobie na nie odpowiadasz...

Czy podobne problemy softowe mają inne modele jak zwykła mi 9 i mi 9t? Ciekawi mnie czy to jest ogólna przypadłość marki xioami, czy tylko tego modelu. Nie zagłębiałem się w inne modele.

16 minut temu, S3V3N napisał:

Nawet nie zadał sobie trudu poczytać parę postów na forum, a na wszystko ma odpowiedź.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Ta rozumiem, mogłem prześledzić tematy dotyczące mi 9 i samej mi 9t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej wspomnianych problemów jest na Romie Global - miui pl czy też eu jest użyteczny, wręcz idealny, ba bym powiedział jedyny który da się używać i to obojętnie na jakim telefonie ze stajni Xiaomi. Nie jest kastratem, a tego już nie muszę tłumaczyć.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście siedzę na becie xiaomi.eu od lipca i nie widzę żadnych problemów. Co do globala to wszystkie modele mają jakiś problem, ale wydaje mi się że to wina chińczyków i to że olewają tłumaczenie i przy tym robią nieświadomie błędy których nikt nie weryfikuje.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grisza07 napisał:

nie robiłem restartu

Xiaomi Mi 9T Pro otrzymuje również aktualizację MIUI 11 Android 10 w Niemczech. Wersja 11.0.3.0.QFKEUXM jest już dostępna do pobrania.

Dla Xiaomi Mi 9 i Mi 9T Pro aktualizacja do obecnego Androida 10 z nowym interfejsem MIUI 11 jest już dostępna do pobrania. Najwyraźniej nie wszystkie warianty modeli mają zostać dostarczone wraz z aktualizacją. Na przykład Mi 9T Pro zaktualizuje tylko wersję EU Global (EEA) na Androida 10 (MIUI V11.0.3.0.QFKEUXM).

U mnie nie pojawia się aktualizacja. Nawet po zmianie regionu. Mi 9t pro

Screenshot_2019-11-09-13-41-06-918_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...