Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, pkonrad napisał:
26 minut temu, dzeryae napisał:
Tak, miałem na myśli 2gie od góry czyli Aktualizacja aplikacji systemowych.

Tylko po co czekać i się wkurzać, skoro ręczna aktualizacja aplikacji rozwiązuje problem ?

Oki, na razie wyłączyłem te polskie znaki i działa. A tą apke jak zainstaluję to będzie szło odinstalować, kiedyś na Samsugu też tak zrobiłem i roll-backu nie udało mi się już zrobić, a wersja z apkmirror nie działała dobrze?

23 minuty temu, lukkop91 napisał:

Masz też wersję stabilną xiaomi.eu opartą o wersję chińską stabilną. Aktualizacje OTA są, a nawet ręczna instalacja nie jest jakimś większym kłopotem.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Pomyśle, spróbuję na razie ręczne instalacje mnie trochę zniechęcają. Tyle, że te chińskie stable są chyba nowsze bo India ROM to dopiero wersja 11.0.1. Może się skusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym xiaomi.eu podczas przychodzących połączeń z messengera i whatsappa na odblokowanym ekranie mam tylko  powiadomienie u góry, brak ekranu połączenia, dopiero jak kliknę w powiadomienie otwiera się pełny ekran przychodzącego połączenia.

Aplikacje już resetowałem ale to nic nie pomaga, da się to zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem 9t pro. Na razie jestem po wstępnej konfiguracji miui. I tu natrafiłem na ciekawą wcześniej mi nie znają opcję. Otóż używam dwóch kart sim i mam w ustawieniach możliwość wybrania opcji "dual lte". Może ktoś mi na chłopski rozum wytłumaczyć po co to jest skoro jednocześnie tylko jedna z kart sim może wykorzystać dane komórkowe. Jedyne co mi przychodzi do głowy to mniejszy pobór energii w wariancie lte+lte niż lte+gsm. 

 

Pozdrawiam, 

Zadowolony przesiadkowicz z OP5 z oxygenem. 

BTW brak możliwości sortowania alfabetycznie aplikacji w MIMU zakrawa o jakiś absurd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BlackShaggy napisał:

Potwierdzam aktualizację OTA do MIUI 11 wraz z androidem 10. Niestety dalej zamiast emotikon mam znaki zapytania w smsach. Damn it... 

A jaki jest dialer i apka SMS, Xiaomi czy google ?

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy obrazków z cytowanych postów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Google. Tutaj się nic nie zmieni raczej. 
Oczywiście powiadomień o smsach i połączeń na AoD nie ma jak nie było. 
I nie będzie " global " to kastrat.
Sens używania kastrata mija się z celem :)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BlackShaggy napisał:

Od Google. Tutaj się nic nie zmieni raczej. 

Oczywiście powiadomień o smsach i połączeń na AoD nie ma jak nie było. 

Na xiaomi.eu też nie ma powiadomień połączeń i SMS w aod? Jestem na globalu i zastanawia mnie czy dużo lepsze jest aod na Xiaomi.eu względem wersji global.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli komuś się wyda moje podwójne pytanie głupie, ale wolę się upewnić.

Kupując Mi 9T i 9T Pro w wersji Global w tym pierwszym, tańszym jest zarówno nagrywanie rozmów telefonicznych jak i powiadomienia na AOD o nieodebranych połączeniach. Natomiast w droższym i wyższym modelu 9T Pro - nie ma ani jednego ani drugiego.

Jak wgram xiaomi.eu, to będę miał w zakupionym dzisiaj Mi 9T Pro (Amazon.de, dystrybucja Global na Niemcy, dystrybucja IngramMicro - czyli ta sama, co... w polskim Auchan :) ) OBYDWIE te funkcje ??

Bo na razie "Unlock" kazał czekać 168 godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! :)

Nota bene na sofcie oficjalnym, fabrycznym Global w Mi 9T Pro jest funkcja indywidualnego dzwonka dla każdej z obydwu karta SIM. To tak dla potomnych, bo w Mi 9T tego nie znalazłem, ale może dlatego że testowałem bez włożonych kart SIM.

A tak przy okazji Orjon - dzięki za Tutorial! :) Nie mam żadnych większych uwag i jestem wdzięczny za pracę, jaką wykonałeś. Jedyną drobną rzecz, którą bym dodał natomiast przy tutorialu nt. odblokowania (ale to inny autor, oczywiście), to info żeby po uruchomieniu programu "Mi flash Unlock" trzeba... czekać na jego odzew, który może pojawić po wielu minutach dopiero - a nic się nie dzieje przez ten czas. Żadnego paska postępu, nic. Zostawiłem na dłużej - dopiero potem pojawiło się info o tym 1 tygodniu czekania.

Dalszą część będę uprawiał po owym czekaniu. Na zwrot w Amazonie i tak - w razie czego - jest czas do 31 stycznia, bo zdaje się od 1 listopada weszliśmy już w wydłużonych pod względem czasu na zwroty, okres świąteczny.

Edytowane przez sanisan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam globala. Chcę przejść na miui polska:

  1. Czy google pay będzie działać
  2. czy aplikacje bankowe będą działać?

Czy żeby punkty 1 i 2 zostały spełnione, to muszę coś dograć (ukrywanie roota)?

Czy aplikacje bankowe w końcu nie wykryją tego? (przeszukiwanie plików)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...