Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Arkadius napisał:

Pod względem aparatu, do niczego nie można się więcej chyba przyczepić, ja się przesiadłem z p20 pro to widzę ile brakuje Xiaomi jeśli chodzi o zdjęcia...

 

Dzięki! No to chyba będę się przymierzał do 9T Pro, bo aku ma dla mnie duże znaczenie - wcześniej posiadałem Lenovo P2, ale coś widzę, że żaden telefon się nie umywa do jego aku i czasu pracy.

Może na Black Friday na Amazon.de będę jakieś extra oferty, może poczekam - dzięki wielkie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze - to jak to jest z tymi (wracam do poprzednie pytania) dzwonkami dla różnych kart SIM, bo otrzymałem dzisiaj oficjalnego maila z ze Sklepu mi-home, że "można TYLKO do kontaktów, a NIE można do kart SIM"?

Na pewno jest taka opcja w Ustawieniach (dzwonek SIM 1 i dzwonek SIM 2), czy to jakaś pomyłka...??? Kto tutaj nie ma racji? I o jakim ewentualnie sofcie mówimy w tym konkretnym przypadku? 

Trochę bez sensu, jeśli w telefonie za blisko 2 kPLN (Pro) by tego nie było, ale już różne rzeczy (niedoróbki) widziałem.

Edytowane przez sanisan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zoltan78 napisał:

@dzeryae to jest xiaomi.eu bez regionu. Z resztą na globalu, becie i EEA ustawienia tego są takie same. Region też nie ma nic do tego. 

A w takim razie jaki to numer wersji?

Bo stabilna xiaomi.eu to jest już 11.02, czy ktoś wie jak to działa, to już MIUI 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wiesiek3d napisał:

A w jakim dziale download jest umieszczona ?

Już dawałem linka, to stable xiaomi.eu i nikt nie zgłosił, że używa:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10.zip/download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce zakupić dla córki Mi 9T Pro w GearBest i zastanawiam się czy warto dopłacić ok. 125 zł do wersji 128 GB. Jej spokojnie wystarczy 64 GB, ale patrząc pod kontem późniejszej odsprzedaży za rok czy półtora roku, 128 GB chyba będzie łatwiej odpsrzedać i w lepszych pieniądzach. Jak sądzicie, warto brać 6/128 GB za 1375 zł czy 6/64 GB za 1250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce zakupić dla córki Mi 9T Pro w GearBest i zastanawiam się czy warto dopłacić ok. 125 zł do wersji 128 GB. Jej spokojnie wystarczy 64 GB, ale patrząc pod kontem późniejszej odsprzedaży za rok czy półtora roku, 128 GB chyba będzie łatwiej odpsrzedać i w lepszych pieniądzach. Jak sądzicie, warto brać 6/128 GB za 1375 zł czy 6/64 GB za 1250 zł.
Bierz 128, dzieciaki lubią pstrykać mase zdjęć. Plus nagrywanie filmów w 4k.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 128, dzieciaki lubią pstrykać mase zdjęć. Plus nagrywanie filmów w 4k.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

W przypadku mojej córki 64 GB będzie aż za dużo, ale tak jak radzisz chyba zdecyduje się za 128 GB. 125 zł to nie jest dużo, a dodatkowe 64 GB może się kiedyś przydać, tym bardziej że telefon nie ma slotu na kartę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mojej córki 64 GB będzie aż za dużo, ale tak jak radzisz chyba zdecyduje się za 128 GB. 125 zł to nie jest dużo, a dodatkowe 64 GB może się kiedyś przydać, tym bardziej że telefon nie ma slotu na kartę.
U mnie system sam zajmuje 20gb. Więc 64 to trochę mało.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka też teraz ma Poco F1. Za 2 tygodnie przesiada się na Mi 9T Pro :) W Poco wyświetlacz szału nie robi. Jeśli chodzi o baterie to w Mi 9T Pro powinno być trochę lepiej, zwłaszcza jak będziesz korzystał z trybu ciemnego. Aparat też będzie lepszy no i dochodzi Ci szeroki kąt.

Jeśli chodzi o czas pracy na ekranie to Mi 9T bez pro wypada rewelacyjnie.

 

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cincin27 napisał:

@pkonrad

Rozumiem, że przez cały dzień oglądasz tylko filmy? No bo przy normalnym użytkowaniu nie uzyskasz takiego czasu działania na wyświetlaczu.

Oczywiście że nie, ale zobacz sobie takie testy innych telefonów z baterią o podobnej pojemności. Wypadają o wiele gorzej, wiec i w codziennym normalnym użytkowaniu Mi 9T powinno wypaść lepiej niż inna konkurencja.

Oto kilka przykładów:
Redmi Note 7 (4000 mAh) - 7h 45 min
Pocophone F1 (4000 mAh) - 6h 58 min
Samsung Galaxy A50 (4000 mAh) - 9h 6 min
Samsung Galaxy Note 10+ (4300 mAh) - 11h 46 min
Motorola G6 Play (4000 mAh) - 9h 54 min

No a w Mi 9T (nie Pro) mamy prawie 15h :)

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałabym przejść z wersji rozwojowej na stabilną. Póki co mam zainstalowaną 9.9.26 ale teraz widzę, że wyszła jakaś stabilna wersja ostatnio. Jakbym chciała ją wgrać, to wystarczy, wrzucić rar w pamięć fona i zainstalować z poziomu aktualizacji, czy z TWRP? Jakiś wipe potem muszę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam problem z tym romem Jak się go najlepiej pozbyć i zainstalować global room ew miui polska? 

Czy jest możliwość wgrania jednej z powyższych wersji ale bez czyszczenia danych z telefonu? 

Kto wgral tobie ten rom?

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupiłem telefon z aliexpress... i już taki był wgrany 
Wgrywaj miuipolska, poradniki są na stronie więc nie ma potrzeby rozpisywania się tutaj. Jeśli lubisz nowości wybierz wersję rozwojową, a jeśli wolisz dopracowany rom to wybierz stabilną.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Ps. Trzeba będzie wyczyścić cały telefon z danych (wipe data, format data), więc zrób backup na chmurę lub komputer.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...