Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lukkop91 napisał:

Sorry, nie zauważyłem. Chodziło mi o kod romu.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Kiedyś zastanawiałem się jakie są najnowsze Romy w zależności od regionu:

https://mifirm.net/model/raphaelin_in.ttt

Ja z Ali mam Global India 1.3.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wiesiek3d napisał:
23 godziny temu, lukkop91 napisał:
Nie, są od xiaomi.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

To jest jakas niedorobka romu global bo na RN7 global jest dialer z xiaomi i ma funkcje nagrywania, wiec tlumaczenie ze UE zabrania chyba calkowiecie nie ma sensu.

Na Global India jest opcja nagrywania. Działa próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lukkop91 napisał:

Sam wrzuciłeś nr wersji w screenie

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Pytałem skąd pobrać a nie jaki mam nr wersji, to widzę.

16 godzin temu, Orjon napisał:

Masz stable, 11 wyszła póki co w becie. Jak będzie stable to będzie ota.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Czyli grzecznie czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Demon3 napisał:

Witam, powiedzcie mi proszę czy jak wezmę telefon u operatora i zmienię jego rom na xiaomi.eu (aby działały wszystkie powiadomienia) to tracę gwarancję ?

 

Nie, nie tracisz.

Terminy aktualizacji do MIUI 11:

https://www.tabletowo.pl/xiaomi-terminy-aktualizacji-miui-11/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj kupiłem mi 9t pro. Niby wszystko ok. ale po kilku godzinach zauważyłem drobinkę kurzu w obiektywie głównego aparatu, potem kurz, albo martwy piksel na wyświetlaczu. No ręce mi opadły... Nie jest to coś co negatywnie wpływa na użytkowanie, ale się zagotowałem. Nowy telefon za 1,5k i takie coś. Ma ktoś podobne problemy z tym modelem? I czy opłaca się go zwrócić, kupowałem na allegro i ma 14 dni na zwrot.

Edytowane przez ManiekMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ManiekMI napisał:

Witam.

Wczoraj kupiłem mi 9t pro. Niby wszystko ok. ale po kilku godzinach zauważyłem drobinkę kurzu w obiektywie głównego aparatu, potem kurz, albo martwy piksel na wyświetlaczu. No ręce mi opadły... Nie jest to coś co negatywnie wpływa na użytkowanie, ale się zagotowałem. Nowy telefon za 1,5k i takie coś. Ma ktoś podobne problemy z tym modelem? I czy opłaca się go zwrócić, kupowałem na allegro i ma 14 dni na zwrot.

sądzę że najlepiej go zwrócić.

Powiedz mi czy wyświetlają ci się wszystkie powiadomienia na AOD i czy są jakieś opóźnienia w wiadomościach/powiadomieniach? Stoję właśnie przed decyzją mi9t pro czy oneplus 7T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ManiekMI napisał:

Witam.

Wczoraj kupiłem mi 9t pro. Niby wszystko ok. ale po kilku godzinach zauważyłem drobinkę kurzu w obiektywie głównego aparatu, potem kurz, albo martwy piksel na wyświetlaczu. No ręce mi opadły... Nie jest to coś co negatywnie wpływa na użytkowanie, ale się zagotowałem. Nowy telefon za 1,5k i takie coś. Ma ktoś podobne problemy z tym modelem? I czy opłaca się go zwrócić, kupowałem na allegro i ma 14 dni na zwrot.

Nie mam żadnych problemów od kilku miesięcy, kupione na Ali.

P.S Takie coś wyszło:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10.zip/download

Ktoś próbował?

Edytowane przez dzeryae
Dodanie linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Demon3 napisał:

 

Powiedz mi czy wyświetlają ci się wszystkie powiadomienia na AOD i czy są jakieś opóźnienia w wiadomościach/powiadomieniach? Stoję właśnie przed decyzją mi9t pro czy oneplus 7T

Za krótko go mam, bym ci radził.

A wracając do mojego problemu, to na 100% na ekranie jest drobinka kurzu, patrzyłem przez szkło powiększające. Jak to jest możliwe w nowym telefonie, to ja nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od tygodnia i ogólnie jestem zadowolony, stock mi wystarcza, AOD działa sprawnie choć faktycznie MIUI jest trochę inne jesli chodzi o kwestię powiadomień. ale raczej nie mam zastrzeżeń

Chciałem przez chwilę sprzedać i kupić coś z ekranem 90Hz ale zostane na dłużej

 

(tapeta jest animowana, wybaczcie pikseloze)

2019-10-16 23.49.56.png

2019-10-16 23.50.21.png

2019-10-16 23.50.30.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 9t pro z dystrybucji EU. W systemie brak widgetów szybkiego wybierania numerów, powiadomień AOD i ten nieakceptowalny dialer od google. Z jakiego regionu musiałbym wgrać stockowy system, aby wszystko działało, był dialer od xiaomi i aktualizacje ota?
Żeby mieć dialera od xiaomi musisz mieć indyjskiego albo chińskiego. W indyjskim niema nfc, a w chińskim języka polskiego i sklepu play. Czemu nie chcesz miuipolska?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na jakimś xiaomi miałem miuipl i wszystko było perfekt oprócz automatycznych aktualizacji? Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Czy w miuipl przy wgrywaniu aktualizacji ręcznie tracę dane i trzeba je przywracać ? Spotkał się ktoś z brakiem widgetów szybkiego wybierania numerów- bo u mnie nie ma na bank. Może jest na to jakieś lekarstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miuipolska, aktualizacje automatyczne czasem wchodzą czasem trzeba ręcznie i jeszcze nigdy nie straciłem danych. Widgetow nie widzę by dodać kontakt na pulpit ale można utworzyć skróty na pulpicie do kontaktów.3b70305ae6ee73a4efeedb8d7923dcbb.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...