Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1. Da, jeśli masz dialer od Xiaomi. Na globalu w Mi 9T Pro póki co nie ma dialera (i może właśnie go nie ma przez to nagrywanie). 

2. Nie wiem, ciężko powiedzieć. Od kiedy dodali Always on Display to nie dodali do listy wsparcia powiadomień chyba żadnej aplikacji. Jeśli naprawią problem i dodadzą z powrotem apki od Xiaomi to ikonki powiadomienia będą się wyświetlać.

Ogólnie polecam Xiaomi.eu póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Zauwazylem ze w moim mi9t pro (miui global 10.3.3 stable) podczas rozmowy telefonicznej (dialer googla) zdarza sie ze zjezdza mi belka powiadomien. Nie dzieje sie tak zawsze, powiedzmy 1 na 3 rozmowy. Nie jest to jakis ogromny problem ale jak sie chce rozlaczyc to odruchowo palec leci w miejsce gdzie sie rozmowe konczy a tu zonk. Czujnik zblizeniowy dziala prawidlowo i podczas rozmowy wyswietlacz jest wygaszony. Macie tez tak u siebie?

2 godziny temu, bobo19 napisał:

Też macie strasznie ciemny obraz na Slow Motion 960FPS? To chyba idzie z głównej kamerki, u dziewczyny na Mi9 jest znaaacznie lepiej, a przysłona taka sama.

U mnie jest troche ciemniej na 960 fps ale nie jakos mega ciemno. Widac roznice miedzy 120 a 240, ale miedzy 240 a 960 juz minimalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xioamik napisał:

Chcę się upewnić, czy po wgraniu najnowszego softu xiaomi.eu MIUI 10 działają płatności NFC (Mbank, Alior, Santander)? Jest to dla mnie warunek konieczny a nie chciałbym odblokowywać bootloadera bez potrzeby.

Ja wgrałem, NFC działa, działają mi płatności na ING i PKO BP.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mama pilną prośbę, bo zamierzam zakupić ten telefon. Proszę mi powiedzieć, czy na tym urządzeniu działa android auto, po podłączeniu do samochodu. Mam zamiar zakupić ten telefon w x-kom i nie wiem czy to działa. Obecnie używam huawei mate 10 pro i tu wszystko działa super. Bardzo proszę o szybką odpowiedz, bo w sklepach nikt nic nie wie..........Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie odnośnie notyfikacji, nie mam z nimi problemu w postaci braku powiadomień, ponieważ w tym przypadku działa jak powinno. Problem pojawia się przy wibracjach i notyfikacji, działa to jak chce. Udało mi się uruchomić wibracje w gmailu, whatsappie oraz protonmailu, ale reszta aplikacji to jakby loteria, a mają ustawione w uprawnieniach notyfikacje i wibracje. Co ciekawe wcześniej pomimo odpowiednich ustawień nie działał whatsapp oraz protonmail, musiałem wejść w ułatwienia dostępu (accessibility, mam po angielsku system) -> wibracje, a następnie wyłączyć i włączyć wibracje przy dzwonieniu oraz notyfikacjach. Mega słabo to się zachowuje, jakieś rady? Bo chyba zaczekam na oficjalnego lineagueos, a wróciłem do miui po przerwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie czy warto zmienic soft EEA na EU, mam nadzieje ze jest tam dialer i sms z miui.
Co lepsze Mi 9t pro czy Honor 20 ? ten drugi ma lepiej dooracowany soft ale tez ban od google.
Ale po co Ci ta informacja czym się różni EEA od EU?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytanie odnośnie działania tel:

1. Po podłączeniu Mi banda, chciałbym aby zawsze działał on w tle nawet wtedy kiedy wyłączam wszystkie aplikacje (kwadracik i X). Czasem mam bardzo dużo apek dlatego chce je wyłączyć, ale Mi band ma zawsze chodzić. W Samsungu to normalnie działało, mimo ze wszystkie apki zostały ubite to te które miały w swoich ustawieniach włączone działanie w tle ZAWSZE pozostawało włączone. Tutaj apka zostaje zamknięta.

2. Jak wyłączyć powiadomienie o podłączonym mi bandzie na pasku notyfikacji. Ustawienie opcji w notyfikacji oraz w samej aplikacji nie działa i powiadomienie ciągle wyskakuje. JEst jeszcze coś gdzieś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytanie odnośnie działania tel:
1. Po podłączeniu Mi banda, chciałbym aby zawsze działał on w tle nawet wtedy kiedy wyłączam wszystkie aplikacje (kwadracik i X). Czasem mam bardzo dużo apek dlatego chce je wyłączyć, ale Mi band ma zawsze chodzić. W Samsungu to normalnie działało, mimo ze wszystkie apki zostały ubite to te które miały w swoich ustawieniach włączone działanie w tle ZAWSZE pozostawało włączone. Tutaj apka zostaje zamknięta.
2. Jak wyłączyć powiadomienie o podłączonym mi bandzie na pasku notyfikacji. Ustawienie opcji w notyfikacji oraz w samej aplikacji nie działa i powiadomienie ciągle wyskakuje. JEst jeszcze coś gdzieś? 
1. Autostart i zaznacz mifit
2. Przytrzymaj powiadomienie wszystkie kategorie /odznacza powiadomienie

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mój Mi 9T Pro 8/256. Faktycznie jestem pod wrażeniem jakości wykonania. Muszę przyznać że warto było czekać (zamówiłem wersję Pro po tym jak GB zgubił wcześniej zamówioną zwykła wersję. W międzyczasie zastanawiałem się też nad innymi telefonami...)

Edytowane przez ma_ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mój Mi 9T Pro 8/256. Faktycznie jestem pod wrażeniem jakości wykonania. Muszę przyznać że warto było czekać (zamówiłem wersję Pro po tym jak GB zgubił wcześniej zamówioną zwykła wersję. W międzyczasie zastanawiałem się też nad innymi telefonami...)
Mi9t Pro nie wyszedł w takiej wersji.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...