Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MariuszR1 napisał:

U operatora uruchamia się tą usługę. Połączenia oczekujące. Tobie pika a dzwoniącemu mówi że rozmawiasz. Z tego co pamiętam w T-Mobile aktywowałem to przez infolinię

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Co robi do czego służy itd to wiem chodziło mi gdzie się to w telefonie uruchamia ale już ogarnąłem i czekam na pierwsze krzyżowe połączenia żeby sprawdzić czy działa.

Operator potwierdził że usługa jest aktywna (Orange), w telefonie jest włączona, ale nie działa. 

jakies propozycje?

Edytowane przez bosniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi raz nie działa mikrofon przy wykonywaniu połączenia. Nie słychać sygnału wołania, osoba odbiera i jej nie słyszę. Restart pomaga. Ktoś miał podobny problem??

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka


Źle zainstalowany soft. Wipe data i format data potem xiaomi.eu wgraj

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, psajtex napisał:

Ja tak miałem na jednej z wersji xiaomi.eu.
Po zainstalowaniu EEA z 9T Pro nic takiego się nie powtórzyło. Ja miałem dodatkowo z zanikaniem rozmów freezowanie YouTuba.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Na EEA masz możliwość nagrywania rozmów?

NFC dziala można płacić telefonem?

Są oryginalne apki od Xiaomi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lukkop91 napisał:
Źle zainstalowany soft. Wipe data i format data potem xiaomi.eu wgraj

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Wygrywałem w MiCenter bo nie jestem specjalistą, ale już Magiska w TWRP sam wgrałem zeby NFC działało przez Google Play.

 

Chyba nie zrobiliby tego źle.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez tommyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrywałem w MiCenter bo nie jestem specjalistą, ale już Magiska w TWRP sam wgrałem zeby NFC działało przez Google Play.
 
Chyba nie zrobiliby tego źle.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Miałem to samo co Ty, tylko wgrywał mi znajomy. Zrobiłem to co pisałem wyżej i działa bez zarzutu od 2 miesięcy.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zainstalowałeś już Android Q 10.4.4? czy to pomoże czy trzeba instalować od zera?
Nie od nowa tylko cały system czyli format data + wipe data => install Xiaomi.eu .... Wszystko w twrp, tylko z komputera trzeba będzie przez adb wrzucić Xiaomi.eu lub z pendrive instalować. Ja osobiście wolę opcje pendrive...

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bosniak napisał:
Na EEA masz możliwość nagrywania rozmów?

NFC dziala można płacić telefonem?

Są oryginalne apki od Xiaomi?

Hej,

Niestety, nie ma dialera i aplikacji SMS od Xiaomi, także nagrywania rozmów brak. Ja mam odblokowany bootloader, a żaden Magisk nie działa, także płatność Google Pay nie działa, a NFC jest, ale nie wiem, czy działa.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Orjon
Nie tyle pustych linii!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy Mi9T Pro - czy to prawda, że szeroki kąt fałszuje FPS-y przy nagrywaniu filmów? Podobno w 4k nie da się nagrać w 60 fps. Tzn. niby w ustawieniach masz 60, ale po nagraniu jest 30.
U mnie automatycznie po zmianie obiektywu ze zwykłego na szeroki kąt zmienia 4k60fps na 4k30fps. Więc nie ma możliwości nagrania 4k60fps w szerokim kącie.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, oglądałem jedno porównanie gdzie tak właśnie nie było - niby zostawało 60fps a w nagraniu było 30. Może stary soft mieli.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk


Też to oglądałem, Stare oprogramowanie A nowe będzie jak wejdzie miui11

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Odłożyłem kupno mi 9 kiedy zobaczyłem pierwsze zapowiedzi/newsy/prezentacje mi 9 T PRO, także mam kilka pytań by utwierdzić się przed kupnem że dobrze postąpiłem ;) 

1. Czy dołączony case amortyzuje obiektywy tylnego aparatu, mam na myśli czy nie wystawają ponad case i czy jak telefon leży na pleckach to nie opiera się o obiektywy.

2. Jakie szko/folie z 3mk wybrać, albo jakie inne polecacie? Najchętniej z jakiegoś sklepu z okolic katowic/śląska gdzie sami te szkło nakleją.

3. Kwestia audio? Porównywał ktoś z mi 9, ponoć o wiele lepiej gra na słuchawkach. 

4. Jak z powiadomieniami? Słyszałem ze na mi 9 był z tym jakiś problem i nie pojawiały się powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelk

1. case zakrywa obiektyw, ale nie dużo są prawie na równo

2. szkoda kasy, żeby ktoś naklejał takie szkło będą chcieli z 50zł za sztukę....,a nie są lepsze od tych z chin po 5zł, jak chcesz koniecznie z 3mk firmy to na allegro po 17zł są

4. na każdym telefonie z miui są problemy z powiadomieniami

Edytowane przez regssau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Hejka,
Odłożyłem kupno mi 9 kiedy zobaczyłem pierwsze zapowiedzi/newsy/prezentacje mi 9 T PRO, także mam kilka pytań by utwierdzić się przed kupnem że dobrze postąpiłem ;) 
1. Czy dołączony case amortyzuje obiektywy tylnego aparatu, mam na myśli czy nie wystawają ponad case i czy jak telefon leży na pleckach to nie opiera się o obiektywy.
2. Jakie szko/folie z 3mk wybrać, albo jakie inne polecacie? Najchętniej z jakiegoś sklepu z okolic katowic/śląska gdzie sami te szkło nakleją.
3. Kwestia audio? Porównywał ktoś z mi 9, ponoć o wiele lepiej gra na słuchawkach. 
4. Jak z powiadomieniami? Słyszałem ze na mi 9 był z tym jakiś problem i nie pojawiały się powiadomienia.


1. Zakrywa obiektywy
2. Używam zwykłych szkieł
3. Nie mam porównania, ale gra bardzo dobrze.
4. Na miui polska nie mam żadnych problemów

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat jest jakis tam niespełna milimetr głebiej, jest to doskonałe zabezpieczenie, oczywiscie na ori etui.

Szkło jak kolega wyżej napisał

na czym polegaja te problemy z powiadomieniami bo ja jeszcze nie zauważyłem. No może czasami nie mam dźwięku na FB, ale to akurat zdarzało mi sie na innych androidach  Blackberry K2 czy Huawei mate 9 pro np,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło które dostałem z tel nie przylega po bokach ok 1mm. Dam znać jak założę Nikkilina.

Co do etui to warto poszukać przezroczyste żeby nie zasłaniać ładnych "pleców*. Takie silikonowe z pogrubionymi narożnikami nie jest najładniejsze.
Na alli jest tego dużo i czekam na dostawę.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Co do etui to warto poszukać przezroczyste żeby nie zasłaniać ładnych "pleców*. Takie silikonowe z pogrubionymi narożnikami nie jest najładniejsze.
Na alli jest tego dużo i czekam na dostawę.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka




Daj znać jak będziesz miał etui bezbarwne i pokaż zdjęcia jak pasuje.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem poprzedni telefon bez b20 i dużych problemów nie było w Play, tu powinno być podobnie. Chociaż nie mogę powiedzieć by zupełnie było bez różnicy, w tych miejscach gdzie zasięg i tak jest słaby to korzystanie z internetu nie zawsze było przyjemne - bo inna częstotliwość łapała np. na 1-2 kreski i dzwonić czy SMS to się dało bez problemu ale internet szedł jak by wiadrami go nosili :D.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lukkop91 napisał:

Wybieram telefon żonie i tak mnie coś naszło, czy w k20 pro nie ma problemu z siecią Play oczywiście na miui polska? W sensie tych częstych zmian sieci.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Ale z tego co widziałem na mi-home przy xiaomi mi 9 T PRO jest napisane 

Obsługa LTE B20              Tak

Czy to chodzi o tą indyjską czy chińską wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widziałem na mi-home przy xiaomi mi 9 T PRO jest napisane 
Obsługa LTE B20              Tak
Czy to chodzi o tą indyjską czy chińską wersje?
Są tylko dwie wersje, k20 pro (chińska) i mi9t Pro (europejska). Chińska niewiadomo czy ma czy niema tak na 100%, bo nikt tego jeszcze nie sprawdzał na sofcie od mi9t pro.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

A no i nie chodzi mi o b20 tylko o roaming krajowy i częste zmiany sieci.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namieszali. Właśnie dobrze, że jest rozróżnienie w nazwie a nie jak wcześniej były telefony, np. Redmi Note 4 i domyśl się jaka to wersja.
@lukkop91
Chińska nie ma, wrzucałem link do specyfikacji ze strony Xiaomi na wcześniejszej stronie...
Skąd pewność że chińska z softem eu nie będzie miała b20?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi z tego co czytałem ma być takim samym sprzetem jak Honor dla Huaweii (osobna marka od stycznia 2019) Nie czytałem nigdzie że bedzie tylko na rynek azjatycki (brak b20) tylko cały swiat i słabo mi sie widzi że maja dwie równoległe linie produkcyjne gdzie na lewej wkładaja modem z b20 a na prawej bez modemu? Tak samo jak NFC wsadzaja w każdy a na indie nie ma w sofcie uruchomionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, bosniak napisał:

Redmi z tego co czytałem ma być takim samym sprzetem jak Honor dla Huaweii (osobna marka od stycznia 2019) Nie czytałem nigdzie że bedzie tylko na rynek azjatycki (brak b20) tylko cały swiat i słabo mi sie widzi że maja dwie równoległe linie produkcyjne gdzie na lewej wkładaja modem z b20 a na prawej bez modemu? Tak samo jak NFC wsadzaja w każdy a na indie nie ma w sofcie uruchomionego.

Wszystkie smartfony Xiaomi od kiedy jest wersja china i global mają różne bandy - globalne mają więcej miedzy innymi B20. Softem nic nie zrobisz, co do indyjskiej wersji tam tego NFC bodajże fizycznie nie ma nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie smartfony Xiaomi od kiedy jest wersja china i global mają różne bandy - globalne mają więcej miedzy innymi B20. Softem nic nie zrobisz, co do indyjskiej wersji tam tego NFC bodajże fizycznie nie ma nawet.
Nie ma czegoś takiego jak wersja na indie. Jest wersja softu na Indie. Skąd wziąłeś informacje że taka wersja istnieje?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...