Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

EU lub chińska + adapter.
Warto mieć 24 miesięcy gwarancji, warto też mieć 500zł więcej na koncie.
Patrząc jak leciały ceny nowych w grudniu/styczniu(Mi 8, MiMix 2/2s, inne) nie ma co liczyć na korzystną odsprzedaż.
A no tak wygląda ta gwarancja, że w razie usterki, wady fabrycznej przyślą ci nowy telefon. Z Ali jak ci coś padnie lub kupisz z wadą co robisz? Fakt zaoszczędzisz, ale nie znasz dnia ani godziny...., chyba, że kupujesz po to by zaraz odsprzedać, znaleźć jakiegoś jelenia i zarobić na nim 100-200 zł? . Poza tym kupując z taką gwarancją, jak amazon przy odsprzedaży za rok, jak ci się już znudzi, nie będzie problemu bo potencjalny kupujący nie musi mieć obaw co do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam dwa pytania;

Czy mając wersje Global India, przyjdzie automatycznie update na global EU jak już bedzie dostępny na mi9 pro?

Czy mając global eu (zainstalowany ręcznie lub automatycznie) z odblokowanym bootloaderem będzie działało NFC i Netflix?

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam dwa pytania;
Czy mając wersje Global India, przyjdzie automatycznie update na global EU jak już bedzie dostępny na mi9 pro?
Czy mając global eu (zainstalowany ręcznie lub automatycznie) z odblokowanym bootloaderem będzie działało NFC i Netflix?
pozdro.
Nie zaktualizuje się do eu. Jak wygrasz ręcznie to powinno działać, ale póki niema to nie wiadomo. Na miuipolska działa nfc i netflix.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była jakas aktualizacja global indie 10.3.5.0 nie zauwazyłem zmian nawet łatka bezpieczeństwa się nie zmieniła z 01.07.
A poprawili sterownik czujnika zbliżeniowego? Jak ja miałem jeszcze ten system to podczas rozmów nie wygaszał ekranu.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenderable

Z tego co widziałem odnosnie cen Mi 9T to dali o 100 złoty drozej od Mi 9 SE, więc tutaj spodziewam się tak samo o 100 złoty drozej od Mi 9. Ja i tak kupie ten telefon. Wiem ze ma on swoje wady ale nie da sie miec telefonu idealnego. 

Jak zwykle Polaczka muszą zrobić w bambuko, smutne ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, bo to by była jednak przesiadka w dół pod pewnymi względami - brak indukcji, brak IR, gorsze aparaty, gorzej działający czytnik linii papilarnych. Fakt jest lepsza bateria ale to trochę mało, by przykryć te wszystkie kompromisy. Tak jak kolega wyżej napisał - jak się nie ma żadnego to w sumie oba wybory mają sens, ale w kwestii przesiadki to nie ma sensu - różnica niewielka, może nawet na minus.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z Mi9 na Redmi K20 pro bez sensu, sam dobrze bym się zastanowił czy Redmi K20 pro kupić, ma trochę zalet, ale i sporo wad, inna sprawa to co kto lubi, wtedy inna strategia zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien gdzie dokładnie to czytałem, więc nic konkretnego Ci nie wskażę, możliwe że nie było to tu w wątku, ale tak jak mówię w tej chwili nie wiem. Nie wierzysz - nie musisz. Może to były jednostkowe przypadki i u większości nie będzie miało znaczenia, ale informacja zawsze w cenie.

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dmarcol93 napisał:

Co powiecie na to?

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9t-pro-6gb-128gb-eu-dualsim-eu-pl-black-8409973163

Kupuję na Fakturę VAT, więc cena dla mnie jak z chin. NFC + obsługa B20. Czy lepiej czekać na Polską premierę, ale cena i tak może być wyższa.

Nie masz mozliwosci ogarnac sobie zakupu na Fvat z amazonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PurpleHaze napisał:

Nie masz mozliwosci ogarnac sobie zakupu na Fvat z amazonu? 

Hej, 

Na Amazonie nie widzę mi9t pro w tej chwili. Dzwoniłem do tej firmy z allegro i jest to europejska dystrybucja, jest to Mi9T pro a nie redmi K20 Pro. Również wysyłka nie jest z chin, a z Polski. Jednak mam ciągle wątpliwości co do pochodzenia. 

 

Niby jutro premiera w Polsce ale nic o tym nie słychać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 
Na Amazonie nie widzę mi9t pro w tej chwili. Dzwoniłem do tej firmy z allegro i jest to europejska dystrybucja, jest to Mi9T pro a nie redmi K20 Pro. Również wysyłka nie jest z chin, a z Polski. Jednak mam ciągle wątpliwości co do pochodzenia. 
 
Niby jutro premiera w Polsce ale nic o tym nie słychać. 
Jutro jest konferencja na której prawdopodobnie zaprezentują Mi9T Pro i podadzą datę premiery w sklepach. Mi9t Pro można otrzymać albo z wersji EU albo przerobione k20 pro na mi9t pro. Wystarczy zmienić Rom i Szkło z tyłu.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,  Na Amazonie nie widzę mi9t pro w tej chwili. Dzwoniłem do tej firmy z allegro i jest to europejska dystrybucja, jest to Mi9T pro a nie redmi K20 Pro. Również wysyłka nie jest z chin, a z Polski. Jednak mam ciągle wątpliwości co do pochodzenia. 

 

Niby jutro premiera w Polsce ale nic o tym nie słychać. 

 

Normalnie jest dostępny czarny i czerwony od ręki Xiaomi Mi 9T Pro Smartphone (16,23cm (6.39 Zoll) FHD+ AMOLED Display, 128GB interner Speicher + 6GB RAM, 48MP 3fach-KI-Rückkamera, 20MP Pop-up-Selfie-Frontkamera, Dual-SIM, Android 9.0) Carbon Black https://www.amazon.de/dp/B07WMQWBVL/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_EtozDbH7C6VJ5 , lepiej wziąć w Amazon, tym bardziej jak możesz na fakturę. Jeszcze nie dawno był w przedsprzedaży za €399,99. W hiszpańskim Amazon jest chyba teraz za €399,99 + wysyłka bodajże €4,5.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, 2zerozero7 napisał:

Mi9 vs redmi k20pro ?

Przesiadam się ktoś z mi9 na to urzadzenie ?

W tym wątku kilka razy opisywałem swoje doświadczenia. Miałem Mi 9 i nigdy bym do niego nie wrócił, teraz mam K20 Pro z Global India. Nie tylko bateria ale kilka innych rzeczy jest dużo lepszych, polecam lekture kilka stron wcześniej. Informacje o gorszym czytniku to bajki, ja raczej czytałem, ze to jedna generacja nowsza niz w Mi9, nie widzę żadnej roznicy w użytkowaniu. Brak notcha jest super i reszta też..nie chcę kopiowac, polecam przeczytać. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Falonso napisał:

Normalnie jest dostępny czarny i czerwony od ręki Xiaomi Mi 9T Pro Smartphone (16,23cm (6.39 Zoll) FHD+ AMOLED Display, 128GB interner Speicher + 6GB RAM, 48MP 3fach-KI-Rückkamera, 20MP Pop-up-Selfie-Frontkamera, Dual-SIM, Android 9.0) Carbon Black https://www.amazon.de/dp/B07WMQWBVL/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_EtozDbH7C6VJ5 , lepiej wziąć w Amazon, tym bardziej jak możesz na fakturę. Jeszcze nie dawno był w przedsprzedaży za €399,99. W hiszpańskim Amazon jest chyba teraz za €399,99 + wysyłka bodajże €4,5.

 

Rzeczywiście jest na hiszpańskim, ale poczekam trochę bo chciałbym w tej cenie 128 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...