Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by kogos interesowalo to zakupilem 2 telefony redmi k20 pro od Mi Global Store w wersji 128gb. Czarny za dokladnie 1540zl, niebieski za 1601zl (ceny z wliczona przesylka DHL)

Zamowienie  29.06, 10.07 paczka doszla do mnie cala do domu.

Telefony oryginalnie zapakowane, tak jak prosilem w komentarzu w zamówieniu. Czas oczekiwania na odblokowanie bootloadera w obu przypadkach 7 dni.

Telefon pierwsze wrazenie robi swietnie, w dotyku typowy "premium" telefon, czar jedna troche pryska ze to china rom, i mimo ze telefon jest ustawiony na angielski, jest duzo śmieciowych aplikacji po chinsku. Absolutnie jednak nie przeszkadza to w codziennym uzytkowaniu telefonu.

Wszystko dziala, google play normalnie sie instaluje sciagajac instalke apk.

Za tydzien zobaczymy jak pojdzie odblokowanie i instalacja jakiegos custom roma ( o ile jakies wyjda)

Jak macie jakies pytania to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, do mnie tez wczoraj przyszlo Redmi K20 Pro z czyms, co sie nazywa "Global ROM" (bylo mnostwo jezykow). Poprzednio posiadalem Mi 5S i dzialal ok przez 3 lata ale ostanio zaczal mulic, wiec zdecydowalem, ze kupie nowy, a ze z jakichs przyczyn wersja "Pro" nie jest dostepna w Europie, zamowilem w Mi Store przez Aliexpress. Przylazlo, no problems.

Wszystko swietnie az do momentu , gdy probowalem zainstalowac Netflixa i wyalilo, ze moj telefon nie jest kompatybilny. Nosz, jakim cudem kupujac ultra mega najnowszy sprzet z mega iloscia RAMu i storage plus najnowsza wersja MIUI (10) taki bzdet jak jakas aplikacja jest "niekompatybilna"?? Ossochossi, ktos wie? Poprzedni byl kompatybilny a ten NIE JEST?

Dzieki za jakiekowiek sugestie..

Aha, urzedzenie kupilem w tym samym sklepie, jaki podawal kolega wyzej - przyszlo szybko - 10 dni chyba. W zalaczeniu moja wersja systemu.

 

Redmi Rom.png

Edytowane przez ZombyWoof
addendum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZombyWoof

Czy w trakcie włączania telefonu wyświetla się napis "unlocked"? Jeśli tak, to bootloader jest odblokowany i aplikacja Netflix nie będzie działać. Mam tak samo na Mi 9T i kompletnie nie wiem jak ukryć przed Google Play fakt odblokowania bootloadera. Pamiętaj też, że zablokowanie na zainstalowanym globalu nie wchodzi w grę, bo pewnie oryginalnie wgrany był china.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Zenderable said:

@ZombyWoof
Czy w trakcie włączania telefonu wyświetla się napis "unlocked"? Jeśli tak, to bootloader jest odblokowany i aplikacja Netflix nie będzie działać. Mam tak samo na Mi 9T i kompletnie nie wiem jak ukryć przed Google Play fakt odblokowania bootloadera. Pamiętaj też, że zablokowanie na globalu nie wchodzi w grę.

Tak, dokladnie tak!, Nie wiedzialem o co chodzi z tym "unlocked" ale myslalem, ze nie ma simlockow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emines

U mnie na MI 9T nie pomaga Magisk Hide. Pewnie na bliżniaczym modelu jest podobnie, trzeba kombinować.

@ZombyWoof

Też mam z ApkMirror, tylko gorzej z aktualizowaniem. :p

Możesz pobrać tę aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfung.drminfo&hl=pl i pokazać jaki masz Widevine na global? Ogólnie globala nie ma jeszcze oficjalnie dostępnego, musieli ci zainstalować z ich lewego źródła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Zenderable said:

@Emines

U mnie na MI 9T nie pomaga Magisk Hide. Pewnie na bliżniaczym modelu jest podobnie, trzeba kombinować.

@ZombyWoof

Też mam z ApkMirror, tylko gorzej z aktualizowaniem. :p

Możesz pobrać tę aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfung.drminfo&hl=pl i pokazać jaki masz Widevine na global? Ogólnie globala nie ma jeszcze oficjalnie dostępnego, musieli ci zainstalować z ich lewego źródła. 

nawet nie wiedzialem CO to jest :) ale ok, screen w zalaczeniu. Moze Ty bedziesz wiedzial co to mowi.

DRM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZombyWoof napisał:

nawet nie wiedzialem CO to jest :) 

Widevine to taki DRM, zabezpieczenie. Jeśli masz L1 to możesz oglądać Netflixa w jakości HD, z HDR itd. Niestety jeśli masz L3 to oglądasz Netflixa w najgorszej jakości. Na globalnym oprogramowaniu w Mi 9T jest L1. Widzę jednak, że na Twoim globalnym sofcie w Redmi K20 Pro niestety póki co nie ma. Pewnie jest spowodowane to tym, że zainstalowany global jest z lewego źródła, więc pewnie jeszcze nie ma dodanego tego zabezpieczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Zenderable said:

Widevine to taki DRM, zabezpieczenie. Jeśli masz L1 to możesz oglądać Netflixa w jakości HD, z HDR itd. Niestety jeśli masz L3 to oglądasz Netflixa w najgorszej jakości. Na globalnym oprogramowaniu w Mi 9T jest L1. Widzę jednak, że na Twoim globalnym sofcie w Redmi K20 Pro niestety póki co nie ma. Pewnie jest spowodowane to tym, że zainstalowany global jest z lewego źródła, więc pewnie jeszcze nie ma dodanego tego zabezpieczenia.

No prosze, stary a glupi, myslalem, ze kupuje u oficjalnego sprzedawcy.  No coz, pierwsze koty za ploty. Nigdy przedtem nie korzystalem z Aliexpress, wiece widentnie place frycowe. Na marginesie dodam, ze mail Tutanota sie wysypuje az milo, a Netflix ogladam bez przeszkod.  Nie moge zrozumiec polityki tych wszytskich firm telefonowych. Wypuszczaja jakas bestie z ogromna bateria i pamiecia + mega procesor a oprogramowanie - lewa noga robione. Moze dlatego to kosztuje tak malo. Wszelkie inne aparaty z podobna specyfikacja, to dwukrotnie wieksze koszty, a ja nie zamieniam placic za "telefon"" 1000 Euro. Niewazne czego by w sobie nie mial.

Pytanie wiec: czy jesli wyjdzie ta wersja Europejska ROM (whatever that actually is) to bede mogl zaktualizowac swoj sprzet do tej nowej wersji? Czy wyrzucilem w bloto kupe kasy? Z tego co rozumiem "bootloader" (whatever THAT is) mam juz odblokowany. (sorry, nie znam sie na telefonach i Androidzie)  Zwyczajnie chcialem miec jak najwiecej pojemnosci dysku na muzyke i gniazdo sluchawkowe. Selfie, poczwrone kamery oraz wyscigi autkami po ekranie (ew strzelanie zza wegla do trolli) nie lezy w moich zainteresowaniach.

Acha, po pierwszych przesluchaniach roznych utworow, niestety Redmi K 20 Pro NIE MA MOCY.

Mi 5 S dawal czadu az milo, a tutaj, zeby posluchac muzyki i nie slyszec w miedzyczasie halasu z okolicy, musze  ustawiac glosnosc na max. Not good, not good.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZombyWoof

Kasy na pewno nie wyrzuciłeś, jedynie może być początkowo parę problemów, ale postaramy się Tobie tutaj z każdym pomóc. Jeśli jest to prawdziwy globalny soft, to po jakimś czasie powinny zacząć pojawiać się aktualizacje, niestety jeśli nie jest to prawdziwy globalny soft, to może się uceglić (nie uruchomić się do systemu) smartfon po próbie aktualizacji. Ogólnie to tak, kiedy zamawiałeś ten telefon? Bo widzę, że masz zainstalowany globalny soft, którego jeszcze nie ma (choć u chińskich sprzedawców to normalne, mają widocznie swoje kanały dostępu/wycieki), ale zaciekawił mnie zrzut ekranu, który wysłałeś jako drugi... Fingerprint masz od indyjskiej wersji Redmi K20 Pro (raphaelin)... której też jeszcze nie ma (premiera jest 17 lipca). Powinno być raphael. Kompletnie nie wiem o co tu chodzi. Nie wiem czy to nie jest przypadkiem syfMIUI (takie oprogramowanie MIUI z niepełnym tłumaczeniem i mnóstwem śmieci), choć po zrzucie ekranu które wysłałeś to nie wygląda na to... chyba, ze teraz syfMIUI tak ładnie wyglądają i mają taki ładny numerek kompilacji. Ogólnie to ja bym instalował xiaomi.eu: https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-redmi-k20-pro/ i poczekał do oficjalnego udostępnienia globalnego softu, no chyba, że w jakiś dziwny sposób jest to indyjska wersja smartfonu.... to wtedy nie wiem czy będzie ten xiaomi.eu działał.

@Orjon

Czy to możliwe, żeby na chińskiej wersji Redmi K20 Pro zainstalowali globalny soft stable (którego jeszcze nie ma) od indyjskiego wariantu tego modelu (którego jeszcze nie ma)? Pisałeś tu o prawdopodobnych problemach: https://miuipolska.pl/nowe-urzadzenia-od-xiaomi-juz-blisko/. No chyba, że to wszystko będzie kompatybilne i softy będzie można naprzemiennie instalować na tych dwóch urządzeniach o innych nazwach kodowych. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenderable

Z tego co widze w telefonie nie ma zadnych badziewnych reklam, zadnych dziwacznych aplikacji, jakichs wynalazkow, zwyczajne MIUI. Korzystam zawsze po angielsku i zadnych bledow w tlumaczeniu nie odnalazlem jeszcze. Pisze "zwyczajne", bo przywyklem przez ostatnie 3 lata do tego interfejsu i wlasnie dlatego zdecydowalem, ze kupie cos nowszego od Xiaomi. Jesli potrzeba zebym jeszcze cos zrzucil, to daj znac, ale musisz wiedziec, ze moja wiedza o tych urzadzeniach konczy sie na tym, ze wiem ze trzeba kliknac na ikonke. Komputery to inna sprawa, ale "smart" fony, to nie moja bajka. Moglaby dla mnie powstac ksiazka "smartphone for dummies". 

 

22 minutes ago, frrancuz said:

Podziękuj unii która dba za ciebie o twoje zdrowie. To jest normą narzucona odgórnie i musi być u nas wymuszona. Inaczej zablokują telefon. 

eeee...a co ma Unia do tego? przeciez to telefon z Chin? W Europie go jeszcze nie ma..wiec urzedasy nie moga sie dopieprzac.

Z drugiej strony, zastanawiajace jest to, ze produkt przybyl do mnie bezproblemowo, nie mosialem lazic na zadna poczte, oplacac zadnych taxow, etc  - wszystko bylo w cenie or razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawliko

Wyjaśnienie tego znajduję się w dodatkowych informacjach tutaj: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik-2019

Nie wolno blokować bootloadera jeśli nie ma zainstalowanego softu z którym wyszedł z fabryki, tylko skąd mają to wiedzieć ludzie nieświadomi którzy kupili niby smartfon global (a tak naprawdę tylko z wgranym globalnym softem) od chińskiego sprzedawcy... Ja sam tutaj każdemu radzę instalowanie xiaomi.eu, bo ciężko stwierdzić oryginalność tego "Global ROM", a jak jeszcze jest zainstalowany indyjski soft na chińskiej wersji to już całkowicie nie wiadomo skąd i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Pawliko said:

Poczytaj na xda o tym "odblokowanym" bootloaderze, kilka osob juz uwalilo telefony ze konieczne bylo instalowanie na nowo z uzyciem test pointow.

Na moje oko ten "globalny rom" ktory instaluja to sciema i wydawanie dodatkowej kasy na marne. 

 

nooo niezle, niezle. Za ten "globalny rom" zaplacilem cale 10 euro wiecej, wiec byla mi totalna rybka.  Dobra, z innej beczki: To jest nadal tylko kupa plastiku i metalu. Zalozmy, ze oprogramowanie zdechnie. Przeciez chyba mozna wgrac w niego INNE oprogramowaanie, od zera, no nie wiem..."sformatowac" jak komputer?  jest mi totalnie wszytsko jedno, moge go ustawic od nowa, mam go raptem 1 dzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ten bootloader jest na 100% odblokowany jak pan bóg przykazal, to instalujesz twrp > xiaomi.eu, i tyle. Sprawa rozwiazana.

Ale jak ten bootloader jest jakos kombinowany i okaze sie ze inny rom sie nie zainstaluje to jest d*pa, i to bardzo wielka, bo instalacja softu po soft bricku wymaga otworzenia telefonu, i instalacji przez test pointy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, dzidexx said:

Napis na plecach: CE i/lub po imei można sprawdzić na stronie X. 

Ps.

Ngdy nie polecam blokowania bootloader'a. Jest to zabieg bez sensu.

na plecach mojego telefonu jest napisane po prostu: "Redmi designed by Xiaomi".

IMEI sprawdza sie na stronie Xiaomi? Sorry, tych stron jest tyle, ze nie wiem ktora. jakis link, please?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawliko

Takiego czegoś jeszcze nie widziałem... jeśli da radę ten bootloader jakoś do połowy rzeczywiście odblokować to masakra, kurcze kiedyś to nie było takiego czegoś jak zablokowany bootloader i był spokój.

@dzidexx

No dobra, ale np. ja po odblokowaniu bootloadera straciłem dostęp do Netflixa na Google Play oraz Google Pay, co nigdy wcześniej nie miało u mnie miejsca, do tego Widevine L1 chyba zmieniło się na L3, co jest kiepskie gdy w łóżku wieczorami czasami ogląda się serial. Aktualnie odblokowanie bootloadera robi się niestety coraz bardziej nieprzyjazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, bo widze, ze mnie to wszystko przerasta. "Magisk"", "wpolzablokowany bootloader"' - kurde, terminologia nie z tej ziemi, nie kumam, poddaje sie. Wsciekly jestem, bo myslalem, ze czasy tanich chinskich podrobek sie skonczyly, w koncu produkuja dla wszystkich i wszystko.

Stosujac analogie z komputerow: niewazne czy to Dell czy HP czy Asus czy Alienware, na wszystkich Windows jest ten sam. Spodziewalem sie, ze z telefonami jest identycznie.

Przeciez chyba mozna skasowac go calego i wgrac czystego Androida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawliko

Ja mówię jeszcze o starszych modelach niż Mi 4C, ja używam Androida od wersji 1.6... Oczywiście Magisk dużo naprawia, ale nie znalazłem niestety sposobu na przywrócenie Netflixa do Google Play.

@ZombyWoof

Pokaż zrzut ekranu z tego: https://miuipolska.pl/?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera

i spokojnie... ogarniemy. Poczekaj na odpowiedź Orjona, ale moim zdaniem masz chińską wersję smartfonu z zainstalowanym lewym/przerobionym global romem, dlatego będziesz mógł zrobić tak jak jest tutaj: https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-redmi-k20-pro/. Ładnie po kolei wszystko opisane.

Do tego lektura uzupełniająca: https://miuipolska.pl/forum/topic/29008-instalacja-xiaomieu-poradnik-małe-faq-dla-telefonów-2016-i-nowszych

Jeśli czegoś nie będziesz wiedział, to polecam forumową wyszukiwarkę, dział Tutoriale, a jeśli całkowicie nie ogarniesz to pytaj wtedy tu. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenderable

jasne, dzieki, ja zajrzalem na te strony, i cos tam kojarze, ale tego jest tyle, ze na pierwszy rzut oka, to malo zachecaajace. Ok, czekam ciepliwie. Dziekuje!

 

Dowiedzialem sie jeszcze z IMEIcheck, ze moj telefon jest "protected". Cokolwiek to nie oznacza. mam nadzieje, ze to dobrze :)

Edytowane przez ZombyWoof
e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zenderable napisał:

Czy to możliwe, żeby na chińskiej wersji Redmi K20 Pro zainstalowali globalny soft stable (którego jeszcze nie ma) od indyjskiego wariantu tego modelu (którego jeszcze nie ma)?

Jak mają linka to dlaczego nie... Nie mam pojęcia, czy ROM od Mi9T na Europę lub nasz xiaomi.eu będzie na raphaelin działać. Boję się, że może być problem ze się bootloader zablokuje tak jak na Redmi 6 Pro z indyjskim wariantem (ale to tylko wtedy kiedy i hardware, i soft będą raphaelin moim zdaniem). Wołam @Acid.

Chyba że będzie działać - nie mam pojęcia - prawdopodobnie te ROM-y są kompatybilne, na co może wskazywać odblokowany bootloader i chińska wersja telefonu (M1903F11A - to chińska wersja, z końcówką I byłaby indyjska, z G global). Tu jest taka sytuacja że hardware jest China, a soft indyjski. Czyli prawdopodobnie soft xiaomi.eu/Global EEA przejdzie pod warunkiem że oczywiście się nie zablokuje bootloadera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś jakikolwiek telefon w chinach u chińczyka i przyszedł odblokowany z globalem a pudełko jest chińskie to natychmiast powinieneś wgrać rom xiaomi.eu.
Inaczej któregoś pięknego dnia przyjdzie ota do globala i zablokuje bootloader i dostaniesz cegłę.

9 godzin temu, Pawliko napisał:

@Orjon

Wiesz moze jak sprawdzic czy ten odblokowany bootloader jest legitnie odblokowany czy to jakies sztuczki chinskie, i instalacja global softu na zablokowany telefon?

Jest legitnie bo za pomocą konta dev lub innego. Chińczyk po tym wylogowuje się z konta i wgrywają przerobione globale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczaki... A mój max3 się nie chce uceglić... 

A chinol, z odblokowanym BL, miał "globala", aktualnie ma Global Betę i prawie rok działa aktualizując się OTA... 

Kurde, a też rok omal temu, miałem stracha jak się zechciał aktualizować... A później to, pisząc kolokwialnie, olałem... 

Ucegli się, jest stary Max na chwilę i będzie powód żeby męczyć żonkę o zgodę na nowy.... Same plusy ;-)

 

I cały czas, złośliwie, dziad działa... I nie mam podstaw do rozpoczęcia męczenia :-D

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem nowy, ale właśnie leci do mnie K20 PRO 8GB/128GB ale z Xiaomi Mi Store. Źródło inne niż opisywane, bo było taniej i Free Shipping, ale pewnie robią go dokładnie tak samo jak w innych sklepach. Długo czekałem, pisałem do nich - ma być odblokowany bootloader i wgrany "globalny" ROM, który nie był stabilny (choć to beta) dlatego czekałem ponad 15 dni na wysyłkę. Cześć osób które kupiło u nich lub u konkurencji Mi Global Store na zdjęciach przedstawia, że to jakiś 9.5.1 beta. Przesiadam się z Samsunga i tam był jeden oficjalny ROM a reszta to modyfikacje bez OTA. Z Xiaomi jest bardziej zamieszane i mimo przeczytania poradników nie wszystko kumam :-): Będę bardzo wdzięczny za pomoc w ustaleniu:

1) Czemu jednocześnie istnieją jakby 2 różne oficjalne źródła ROMów stabilnych - jeden fabryczny Global Multi (mam go na MI 9 kupionym w Polsce) i inne źródło stabilnych Xiaomi.eu (czyli też MIUI Polska)? Czy oba są wspierane przez Xiaomi? Jeśli tak, to czemu istnieją osobno, czy xiaomi.eu to jakiś alternatywny projekt?

2) Jak dostanę K20 PRO to wgram Xiaomi.eu według poradnika https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-redmi-k20-pro/ , zakładając, że mam już odblokowany Bootloader czy jest szansa, żeby uceglił ten telefon?

3) Ludzie w opiniach sklepu na ali i tutaj skarżą się, że nie mogą uruchomić Play Protect i zainstalować Netflixa, czy z odblokowanym bootloaderem jest to możliwe od razu, bez kombinacji? 

4) Jak sprawdzić, czy bootloader jest prawidłowo odblokowany czy to jakieś niebezpieczne chińskie modyfikacje sprzedawcy?

5) Na czym bazują stabilne ROMy od Xiaomi.eu (MIUI Polska) na chińskiej wersji czy na oficjalnej Global Multi? Bo na K20 PRO Xiaomi.eu jest v10.3.15.0, a przecież fabrycznego Global Multi nie ma jeszcze?

Z góry dziękuje, za uświadomienie mnie :-)

Edytowane przez dzeryae
dodanie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dzeryae napisał:

Czemu jednocześnie istnieją jakby 2 różne oficjalne źródła ROMów stabilnych - jeden fabryczny Global Multi (mam go na MI 9 kupionym w Polsce) i inne źródło stabilnych Xiaomi.eu (czyli też MIUI Polska)? Czy oba są wspierane przez Xiaomi? Jeśli tak, to czemu istnieją osobno, czy xiaomi.eu to jakiś alternatywny projekt?

Xiaomi.eu/miuipolska było tworzone wcześniej niż Global z myślą o tym żeby ogarnąć wiele języków, a nie tylko chiński i angielski, jak to było w chińskich oryginalnych ROM-ach przed globalem. Global pojawił się koło 2015-2016 roku. Xiaomi.eu tworzy swoje ROM-y dalej, bo nie wszystkie telefony mają wersję Global i do niektórych po prostu potrzeba polskiego tłumaczenia i dostosowania pod nas. Global jest wspierany przez Xiaomi, Xiaomi.eu jest modyfikacją MIUI, której Xiaomi nie wspiera.

4 minuty temu, dzeryae napisał:

Jak dostanę K20 PRO to wgram Xiaomi.eu według poradnika https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-redmi-k20-pro/ , zakładając, że mam już odblokowany Bootloader czy jest szansa, żeby uceglił ten telefon?

Jeśli postąpisz zgodnie z poradnikiem, to nie.

5 minut temu, dzeryae napisał:

Ludzie w opiniach sklepu na ali i tutaj skarżą się, że nie mogą uruchomić Play Protect i zainstalować Netflixa, czy z odblokowanym bootloaderem jest to możliwe od razu, bez kombinacji? 

Play Protect powinien działać. Netflix - niestety zależy, i to raczej nie od nas. Gorzej z Google Pay.

6 minut temu, dzeryae napisał:

Na czym bazują stabilne ROMy od Xiaomi.eu (MIUI Polska) na chińskiej wersji czy na oficjalnej Global Multi?

Na wersji China. Wyjątkami są Redmi Note 6 Pro i POCO F1, dla których są tylko Globale, więc tam opieramy się na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za super szybką i fachową odpowiedź. I faktycznie nie chodziło o Play Protect tylko o Google Pay - płatności nie można było uruchomić. 

Ostatnie pytanie: jak można wrócić z Xiaomi.eu na fabryczny Global Rom od Xiaomi?

Edytowane przez dzeryae
Dodanie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...