Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko w porządku jest bo zabezpieczenia mam chyba już nieaktualne, zaraz listopad, od momentu wgrania tego systemu ani raz się nie aktualizował jeszcze.

I sam się nie zaktualizuje, wejdź w dyskusję na temat stabilnej wersji i tam znajdziesz wszystkie informacje.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezła d*pa nawet nie wiem gdzie tego szukać to po pierwsze, a po drugie myślałem, że to całe xiaomi.eu to działa jak normalny system operacyjny oryginalny, a nie jakiś pirat, który trzeba cudacznie uaktualizowac, zamiast normalnie przez OTA raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezła d*pa nawet nie wiem gdzie tego szukać to po pierwsze, a po drugie myślałem, że to całe xiaomi.eu to działa jak normalny system operacyjny oryginalny, a nie jakiś pirat, który trzeba cudacznie uaktualizowac, zamiast normalnie przez OTA raz na jakiś czas.
No właśnie, gdybyś czytał forum to byś wiedział, że padły serwery, a stare romy nie mają odnośników do nowych serwerów OTA.
Forum/Aktualizacje MIUI/MIUI 10/11 - wersje stabilne

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam inne gazety na przykład  motoryzacyjne lub dla mężczyzn, niekoniecznie forum xiaomi. Miałem wcześniej Huawei nawet nie wiem czy istnieje takie forum. Nie po to kupiłem telefon żeby siedziec na forum, tyle ile muszę w wątku o tym telefonie i w zasadzie nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bosniak napisał:

czytam inne gazety na przykład  motoryzacyjne lub dla mężczyzn, niekoniecznie forum xiaomi. Miałem wcześniej Huawei nawet nie wiem czy istnieje takie forum. Nie po to kupiłem telefon żeby siedziec na forum, tyle ile muszę w wątku o tym telefonie i w zasadzie nic więcej.

Masz nabite 120 postów na forum dotyczącym Miui Polska/Xiaomi eu... czyli custom romu robionego głównie dla europejczyków - i Ty nagle udajesz zdziwienie? 

Dla Twego bezpieczeństwa, lepiej nie wchodź na Internety. Serio. 

 

A czy ktoś posiada zwykłe Mi9T? Mam zamiar kupić dla seniora. Ponoć wspaniale trzyma na baterii. W realnym użytkowaniu (nie testy) też to widać? Potrzyma 5-6 dni prawie nic nie robienia, poza 3 rozmowami krótkimi dziennie? 

Po dłuższym czasie chyba żadne nowe wady nie wychodzą? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nabite 120 postów na forum dotyczącym Miui Polska/Xiaomi eu... czyli custom romu robionego głównie dla europejczyków - i Ty nagle udajesz zdziwienie? 
Dla Twego bezpieczeństwa, lepiej nie wchodź na Internety. Serio. 
 
A czy ktoś posiada zwykłe Mi9T? Mam zamiar kupić dla seniora. Ponoć wspaniale trzyma na baterii. W realnym użytkowaniu (nie testy) też to widać? Potrzyma 5-6 dni prawie nic nie robienia, poza 3 rozmowami krótkimi dziennie? 
Po dłuższym czasie chyba żadne nowe wady nie wychodzą? 
Ja mam, jest wystarczająco dobry, nie trzeba żadnego pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eragon napisał:

Masz nabite 120 postów na forum dotyczącym Miui Polska/Xiaomi eu... czyli custom romu robionego głównie dla europejczyków - i Ty nagle udajesz zdziwienie? 

Dla Twego bezpieczeństwa, lepiej nie wchodź na Internety. Serio. 

Nie udaje zdziwienia, tylko jestem zdziwiony, doradzono mi i pomogli koledzy z forum zainstalować ten system, z przekonaniem i tak pisali, że bedzie się to aktualizowało przez OTA jak każdy inny system w każdym innym androidzie innej marki, a tu nawet nikt prosto nie umie napisac o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udaje zdziwienia, tylko jestem zdziwiony, doradzono mi i pomogli koledzy z forum zainstalować ten system, z przekonaniem i tak pisali, że bedzie się to aktualizowało przez OTA jak każdy inny system w każdym innym androidzie innej marki, a tu nawet nikt prosto nie umie napisac o co kaman?
Bo jest to zły wątek na ten temat.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiesiek3d nawet nie zadałeś sobie trudu i nie sprawdziłeś w wyszukiwarce forum. Po wpisaniu aktualizacja facebook wyskakuje mnóstwo postów gdzie opisywany jest ten problem. Zapoznaj się z regulaminem forum bo takie podejście to żenada, wpaść, zadać pytanie i nawet nie sprawdzić czy odpowiedź istnieje. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomtom89 napisał:

czujnik światła nie wariuje? 

przylega na krawędziach?

zostaje jakaś nie pokryta powierzchnia?

jest filmik na yt, jak upada ten tel z podstawowym szkłem i niestety ekran obrywa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, djtomas napisał:

czujnik światła nie wariuje? 

przylega na krawędziach?

zostaje jakaś nie pokryta powierzchnia?

jest filmik na yt, jak upada ten tel z podstawowym szkłem i niestety ekran obrywa :/

Z czujnikiem wszystko w porządku. Przylega bardzo ładnie jedyną wadą jest to, że minimalnie ścina krawędzie ekranu najbardziej jest to widoczne w grach. Dolne zaokrąglone krawędzie są niepokryte myślę, że 2 mm max.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dzeryae napisał:

Właśnie dostałem aktualnizacje do Androida 10 i MIUI do 11.0.1 - soft Global India.

Niestety po aktualizacji nie da się wysyłać smsów. Ktoś używa tego softu? Jakiś pomysł, co można zrobić, żeby to naprawić?

Edytowane przez dzeryae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pkonrad napisał:
3 minuty temu, dzeryae napisał:
Niestety po aktualizacji nie da się wysłać smsów. Ktoś używa tego softu? Jakiś pomysł, co można zrobić, żeby to naprawić?

Ściągnij nowszą wersję apki do SMS i po problemie.

Ale na romie India SMS i kontakty są od Xiaomi, a nie od Google jak na przykład na Global EU w Redmi Note 8 Pro. Zainstalować mimo tego apki od Google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, pomogło, choć na Android 9 miałem włączone i smsy wysyłało.

To wrzuć nowszą wersję aplikacji do SMS z apk

 

 

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/messaging-3/messaging-3-11-0-0-56-release/miui-messaging-11-0-0-56-android-apk-download/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lukkop91 napisał:

Mnie zastanawia tylko jeden fakt, po cholerę używać indyjskiego romu skoro i tak bootloader jest odblokowany?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Bo to normalne aktualizacje, oficjalne nie na betach z Chin. Poza tym zawsze będzie OTA a w Xiaomi.Eu czasem nie ma OTA i trzeba znowu wrzucać. Ale może kiedyś spróbuję innych Romów.

2 minuty temu, pkonrad napisał:

A to ona nie powinna się sama zaktualizować, jak inne aplikacje systemowe, albo przez Sklep Play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...