ZduneX25

Mi 9T/K20 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

No w sumie tez, nie chodzi chyba o to, żeby kupić telefon i bać się go używać. U mnie powiało delikatną nutą zniesmaczenia, ale zrypie się to trudno. To jest najdroższy telefon w mojej historii i jak coś by mi się takiego przydarzyło to następnym razem kupię jakiegoś średniaka i przynajmniej mi nie będzie szkoda.

Też się bałem bo naczytałem się opinii o wypaleniach w S8, ale stwierdziłem że zaryzykuję i kupiłem Mi 8. Pierwsze 2 tygodnie strach i oszczędzanie ekranu, potem zapomniałem że to OLED :P Sprawdzam sobie raz na miesiąc wypalenia testem systemowym i nic się nie dzieje póki co (ostatnio znajomemu z roku pokazywałem, bo twierdził że OLEDy to kupa). 

Jest jakiś sposób, żeby sprawdzić, czy Xiaomi MI9T zakupiony w takich sklepach jak (Bestcena, Dragonist) był w 100% w wersji global, tzn. posiadał obsługę pasma LTE B20? Wiadomo, na pudełku można wszystko napisać, ale jest potwierdzić fakt obsługi pasma B20?

Z tyłu na pleckach telefonu bedziesz miał znaczek CE.

Zresztą jeśli telefon to Mi 9T to na pewno jest Global. Wersja na rynki azjatyckie to Redmi K20.

Dnia 15.07.2019 o 18:48, galakty napisał:

Też się bałem bo naczytałem się opinii o wypaleniach w S8, ale stwierdziłem że zaryzykuję i kupiłem Mi 8. Pierwsze 2 tygodnie strach i oszczędzanie ekranu, potem zapomniałem że to OLED :P Sprawdzam sobie raz na miesiąc wypalenia testem systemowym i nic się nie dzieje póki co (ostatnio znajomemu z roku pokazywałem, bo twierdził że OLEDy to kupa). 

kupa to są IPS a nie OLED :P były pojedyncze przypadki wypaleń jak S8 czy Mate 20 pro oraz LG, ale generalnie nic sie nie dzieje oledom :)

• Like 1