Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem Xiaomi.eu jeszcze raz, tym razem poszło bez problemu, nie wiem co się działo wcześniej.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

Na 100% wcześniej pominales odpowiednie wipe

 

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbacuber

Ja żadnych wad nie widzę, świetny smartfon, który chodzi jak trzeba i wszystko na nim działa. :) Do tego wyświetlacz notchless to coś pięknego. Kamerka przednia jak działała dobrze na początku, tak działa. Polecam zapoznać się z 13 stronami tego wątku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zadowolony. Jedyna rzecz która irytuje to długie przetwarzanie zdjęcia od razu po zrobieniu. Nie można sekundę po zrobieniu kliknąć w kółko zdjęcia, bo się przetwarza. Dziwne, w mi4c i minote2 nie było czegoś takiego.
No ja bez problemu mogę "burst" robić.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, matt_berninger napisał:

Burst moge rowniez zrobic, trzymajac kolko migawki. Chodzi mi o kolko galerii w aparacie, bezposrednio po zrobieniu zdjecia klikajac w galerie w aparacie jest jakies dziwne przetwarzainie.

Jezu, trzeba było tak od razu - zależy od zdjęcia. Nie wiem od czego konkretnie. Czasem mogę od razu, czasem widzę przetwarzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zenderable zmienił(a) tytuł na Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
3 godziny temu, Zenderable napisał:

@ZIOLOISO

A po co zmieniasz? Nie ma to żadnego znaczenia. Jaki problem z APN? Jeśli masz Orange, to musisz zmienić z IPV6 na IPV4.

Nie ma żadnego "musisz". Siedzę na Orange od zawsze i nigdy APN nie zmieniałem. Cały czas mam IPv6 i działa. Mit i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego "musisz". Siedzę na Orange od zawsze i nigdy APN nie zmieniałem. Cały czas mam IPv6 i działa. Mit i tyle
Na Pie zmieniałem jak są zalecenia od sieci. Działało. Teraz jak tak zrobię to APN znika z listy. Chodzi o jedną z opcji. Jak to niżej ustawie to znikają i pisze.. Jak na screen. 6bcf7f9d7b644dea44190dc974f47346.jpg5362a6f26147ebca92d08f93377ee108.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antyhaker

Już Ci kiedyś mówiłem, spróbuj udostępnić hot-spot i pobierać duże pliki. Pobieranie się nie powiedzie. Tak samo czasami dzieje się przy pobieraniu na telefonie. Jeśli używasz internet tylko do przeglądania fejsa i paru stron to oczywiście, że IPV6 będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10517]Antyhaker[/mention]

Już Ci kiedyś mówiłem, spróbuj udostępnić hot-spot i pobierać duże pliki. Pobieranie się nie powiedzie. Tak samo czasami dzieje się przy pobieraniu na telefonie. Jeśli używasz internet tylko do przeglądania fejsa i paru stron to oczywiście, że IPV6 będzie działać.

No kurde pobieram przez telefon, rzadko kiedy z WiFi korzystam. Jedyne co mnie "trapi" to zatrzymywanie pobierania przy większych plikach, więc mówisz, że to o to chodzi? Myślałem, że to jakieś zabezpieczenie żeby za dużo neta nie stracić. Sprawdzę i dam znać, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem jakoś wybitnie. Poza tym, zero problemów

 

EDIT. Sprawdziłem, jednak pic na wodę :) Malo tego, na IPv4 w ogóle mi się z netem nie łączy

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę zapytać, jakie problemy? Bo ja dosłownie nie mam żadnych
Problem z APN, już pisałem o tym. Nie będę sieci zmieniał pod soft...
Bateria leci szybciej znacznie.
Nie ma gcam działającego.
Nazwy telefonu nie można zmienić.
Zauważalne są zwolnienia animacji.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ZIOLOISO napisał:

Problem z APN, już pisałem o tym. Nie będę sieci zmieniał pod soft...
Bateria leci szybciej znacznie.
Nie ma gcam działającego.
Nazwy telefonu nie można zmienić.
Zauważalne są zwolnienia animacji.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

1. Problem z APN jest podobno ogólnie na MIUI, czego ja tak czy siak nie doświadczyłem.

2. U mnie wręcz przeciwnie - zwłaszcza podczas odsłuchiwania YT.

3. Tutaj się nie wypowiem, aczkolwiek na telegramie twierdzą co innego.

4. Można, nawet zmieniłem dla próby.

5. Jesteś pewny, że chodzi o zwolnienia, a nie wolniejsze animacje? To drugie jest faktem, taki urok 11 odsłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Antyhaker said:

1. Problem z APN jest podobno ogólnie na MIUI, czego ja tak czy siak nie doświadczyłem.

2. U mnie wręcz przeciwnie - zwłaszcza podczas odsłuchiwania YT.

3. Tutaj się nie wypowiem, aczkolwiek na telegramie twierdzą co innego.

4. Można, nawet zmieniłem dla próby.

5. Jesteś pewny, że chodzi o zwolnienia, a nie wolniejsze animacje? To drugie jest faktem, taki urok 11 odsłony.

1. na wersji poprzednie 9.8.15 nie było problemu własnie o to chodzi.

2. Mi np. ucieka bateria szybciej gdy telefon sobie leży, na poprzedniej wersji nie uciekała tak. Użytkuje go na poziomie 40-80 % To ja leży w pracy prawie nie ruszany np. to więcej baterii poleciało i to o około 10 %.

3. Faktycznie znalazłem wersję która działa, a to dla mnie spory plus.

4. Źle napisałem, nazwę można, ae chodzi mi o zmianę nazwy modelu, Redmi K20, zmieniałem w plikach systemowych na Mi 9T, tutaj to robię i nie ma efektu po restarcie i nei wiem dlaczego.

5. Tak, bo one działają normalnie, a nagle tak nienaturalnie do reszty wolniej są.

 

Może warto byłoby zrobić full wipe i wgrać od nowa tego softa i nie byłoby tyle problemów. Bo jak u Ciebie działa ok to dlaczego u mnie jest inaczej hmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ZIOLOISO napisał:

1. na wersji poprzednie 9.8.15 nie było problemu własnie o to chodzi.

2. Mi np. ucieka bateria szybciej gdy telefon sobie leży, na poprzedniej wersji nie uciekała tak. Użytkuje go na poziomie 40-80 % To ja leży w pracy prawie nie ruszany np. to więcej baterii poleciało i to o około 10 %.

3. Faktycznie znalazłem wersję która działa, a to dla mnie spory plus.

4. Źle napisałem, nazwę można, ae chodzi mi o zmianę nazwy modelu, Redmi K20, zmieniałem w plikach systemowych na Mi 9T, tutaj to robię i nie ma efektu po restarcie i nei wiem dlaczego.

5. Tak, bo one działają normalnie, a nagle tak nienaturalnie do reszty wolniej są.

 

Może warto byłoby zrobić full wipe i wgrać od nowa tego softa i nie byłoby tyle problemów. Bo jak u Ciebie działa ok to dlaczego u mnie jest inaczej hmm.

1. Jak już wspominałem - ja nie miałem ani na poprzedniej, ani na aktualnej. Prawdopodobnie losowy błąd u CIebie.

2. Jak wyżej :)

3. :) 

4. Mam lepsze pytanie - po co?

5. Ale tak już będzie - więc albo się przyzwyczaj, albo zostaniesz na MIUI 10 na wieczność :D Ja przestałem na to zwracać uwagę po jakiś 5 minutach.

 

Ja nie wgrywałem od nowa. Mało tego, w międzyczasie przeszedłem na RevOS, potem wróciłem na EU, a potem bezpośrednio 11 i za każdym razem tylko dirty flash - zero większych problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...