Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

@cincin27 juz działa, zrobiłem sposobem 1 podanym w instrukcji. Mam xiaomi.eu dev 9.8.15. chciałbym zapytać, czy poziom bezpieczeństwa nie uległ znacznemumu pogorszeniu. Bo wielu aplikacjach wyskakują mi powiadomienia że tel jest zrootowany. W porównaniu do global stable z zablokowanym bootloaderem. 

Z drugiej strony jest szyfrowanie i do twrp nie dostaniemy się nie znając hasła. Czy to wystarczy? Chodzi mi tu głównie o aplikacje bankowe i portfele

Nie działa mi kompas, nie chce się kalibrować na tym Romie. Ma ktoś jakieś rozwiązanie? Próbowałem skalibrować w diagnostyce i w google maps, lecz niestety bezskutecznie

 

W mifit zakłamuje liczbę km prawie 3-krotnie

 

 

 

Edytowane przez atlantydas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atlantydas

Masz odblokowany bootloader - ktoś obeznany może Ci wyczyścić telefon, ale dostać się do mobilnego portfelu jest bardzo ciężko poniekąd nie możliwe. Jeśli chodzi o powiadomienia o zrootowanym telefonie - w Magisk Hide ukryj każdą aplikację, która wyświetla taki monit. U mnie na 9.8.8 kompas działa, zaraz zaktualizuję i dam znać jak to wygląda na najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zenderable napisał:

@atlantydas

Masz odblokowany bootloader - ktoś obeznany może Ci wyczyścić telefon, ale dostać się do mobilnego portfelu jest bardzo ciężko poniekąd nie możliwe. Jeśli chodzi o powiadomienia o zrootowanym telefonie - w Magisk Hide ukryj każdą aplikację, która wyświetla taki monit. U mnie na 9.8.8 kompas działa, zaraz zaktualizuję i dam znać jak to wygląda na najnowszej wersji.

Działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby testować zamkniętą wersję Global Stable ROM, to jest rekrutacja: https://c.mi.com/thread-2382863-1-0.html?fbclid=IwAR2itwiBNuMVybhUPfO-ZHZ1BY0pZlsfkGGy_esY86VFqzDH6Guf7B_hR1g.

Szybszy link: https://event.c.mi.com/global/apply/mipilot/.

11 godzin temu, atlantydas napisał:

Działa?

Nie przetestuję, bo u mnie nie ma aktualizacji do 9.8.15. ;) Z Updatera nie chce pobrać, a na miui.dedyk nie udostępnili. Znaczy, że coś z nią nie tak... :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zenderable napisał:

Nie przetestuję, bo u mnie nie ma aktualizacji do 9.8.15. ;) Z Updatera nie chce pobrać, a na miui.dedyk nie udostępnili. Znaczy, że coś z nią nie tak... :P 

Aktualizacja 9.8.15 dla Mi 9T działa prawidłowo, została wydana dwa dni później. To, że nie ma jej na dedyku nie znaczy, że jest wadliwa. Na serwerze głównym (sourceforge) i na alternatywnym (androidfilehost) rom jest dostępny do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chyba tu takie pytanie można zadać. Już prawie go mam, bedzie wersja global z Gearbest, zostać na tym oprogramowaniu czy radzicie przejść na Miui polska, albo eu? 
Najpierw to sprawdź czy Ci autofocus działa poprawnie jak przyjdzie a potem polecam wgrać miuipolska.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2019 o 15:03, Danielllo napisał:

Witam. Chyba tu takie pytanie można zadać. Już prawie go mam, bedzie wersja global z Gearbest, zostać na tym oprogramowaniu czy radzicie przejść na Miui polska, albo eu? 

Najpierw tydzień czekania na odblokowanie bootloadera, więc jak chcesz grzebać w telefonie zajmij się tym na starcie. Bez tego i tak.nic nie zrobisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że modele z Gearbest mają problemy z autofocusem?
Nie z gearbest - ogólnie pewnie przyoszczedzili, tylko jednemu aparat brzęczy drugiemu nie, jedne maja wolniejszy autofocus inne szybszy, zapewne im bardziej brzęczy tym gorszy autofocus, a tym co wcale nie brzęczy to będzie spoko. Także ja bym dmuchał na zimne

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie jeżeli można, naczytalem się o wypalajacych ekranach amoled od Samsunga i zastanawiam się jak to ma się w przypadku xiaomi. Kupiłem mi 9t i chciałbym włączyć aod natomiast zastanawiam się czy nie spowoduje to efektu właśnie wypalonych pixeli. Dotychczas używałem telefonów z ekranami IPS więc nie mam doświadczenia niestety, a informacje w necie są hmmm sprzeczne.
Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie jeżeli można, naczytalem się o wypalajacych ekranach amoled od Samsunga i zastanawiam się jak to ma się w przypadku xiaomi. Kupiłem mi 9t i chciałbym włączyć aod natomiast zastanawiam się czy nie spowoduje to efektu właśnie wypalonych pixeli. Dotychczas używałem telefonów z ekranami IPS więc nie mam doświadczenia niestety, a informacje w necie są hmmm sprzeczne.
Dzięki za pomoc
Przez rok używałem mi8se z amoledem od Samsunga i nic się nie działo :) kolega używa już ponad rok i też się nic nie dzieje. Amoledy od LG się wypalają - np Huawei mate 20 pro już po 8h potrafi zostawiać powidoki z LG

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...