Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

@cincin27

Jest ustawione "użyj portfela SIM". Zapewne to będzie przyczyna, ale spodziewałem się po wersji global, że po wyjęciu z pudełka od razu będzie działać. Na Mi 6 nic nie musiałem ustawiać mając global czy xiaomi.eu.

W trakcie rozmów też nie blokuje mi się ekran przez co ciągle coś klika się w trakcie rozmowy. Nie wiem jednak czy to moja wina (większy ekran, więc może źle telefon przystawiam do ucha) czy jakaś choroba wieku dziecięcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Zenderable said:

Próbował ktoś z posiadaczy płacić Mi 9T z użyciem Google Pay? W żadnym sklepie nie mogę zapłacić telefonem, bo na czytniku pokazuje "użyj innego czytnika bądź karty". Google Pay w ogóle nie reaguje, nawet przy włączonylej aplikacji próbowałem.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Podobnie miałem ten sam problem, ale nigdy tego nie używałem i nie wiem czy dobrze mam poustawiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZIOLOISO

A mógłbyś może sprawdzić czy też tak masz? Wyłącz AOD, ustaw na 15 sekund blokowanie ekranu i zostań w ustawieniach. Mi się przyciemnia tylko ekran, zamiast wygasić. W niektórych aplikacjach to samo, a za to np. w grze gdzie jest odgrywana cutscenka powyżej tych 15 sekund to ekran gaśnie. :D

Dnia 28.06.2019 o 15:15, Zenderable napisał:

Mam ustawione uśpienie ekranu na 15 sekund, ale ekran się nie usypia w niektórych aplikacjach (albo np. jak jest w ustawieniach), tylko jedynie jest przyciemniony. Ktoś ma podobnie? AOD wyłączony, bo jak był to się załączał normalnie. 

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za szybka odpowiedz. Ja na Huawei mate 10 pro za kia ceed 3 używam go od roku bezproblemowo, ale na niektórych forach piszą, że z wer. EU po podlaczenie do samochodu jest tylko czarny  ekran, więc chciałem się upewnić. 

A jak wygląda sprawa z jakością rozmów (głośność, wyrazistość)?. Czy wer. global ma częste aktualizacje? Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



że z wer. EU po podlaczenie do samochodu jest tylko czarny  ekran, więc chciałem się upewnić.

To niestety nie odpowiem, myślałem, że chodzi o aplikację, a nie Android Auto w samochodzie. Wydaje mi się, że powinno działać, bo czemu nie, ale może ktoś odpowie kto posiada odpowiedni samochód by to sprawdzić.

A jak wygląda sprawa z jakością rozmów (głośność, wyrazistość)?. Czy wer. global ma częste aktualizacje? Pzdrawiam

Głośnik do rozmów jest bardzo głośny (dla mnie aż za głośny, muszę od ucha odsuwać), głośniejszy niż w Mi 6 (ale nie wiem czy nie przez to, że jest po prostu czysty). W trakcie rozmowy wyświetla się "wzmocniono głośność". Tak samo głośnik główny, jest mono ale dobrze go słychać. Niby mam zasięg 4G+ w miejscu, gdzie wcześniej w Mi 6 miałem tylko jedną kreskę 3G, ale ludzie mówią, że coś przerywa (na mi 6 nie przerywało). Jak wyjdę na balkon to już jest okej. Wersja global w wersji stable nie ma zbyt częstych aktualizacji (może raz na 1-2 miesiące), ale podobno wersję stabilne mają wydawać teraz częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegów, czy po instalacji romu MIUI10.eu telefon przedstawia się w ustawieniach - informacje o telefonie oraz przy botowaniu jako Redmi k20? Bo u mnie na 9T tak w tej chwili jest.

Edytowane przez Piotr@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2019 o 17:10, cincin27 napisał:

Premiera Mi 9T w Polsce 11 lipca.

Cytat

Dostępność od września? :D:D

Nigdy tych premier nie śledziłem, to nie jest tak że premiera w danym kraju oznacza dostępność w salonach?

Zamierzam kupić mi 9t i kusi ta promka na gearbest, ale gdybym mógł kupić 11 lipca w salonie w krk to raczej wolałbym tą opcję :D

Edytowane przez Adriano_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Piotr@K napisał:

Pytanie do kolegów, czy po instalacji romu MIUI10.eu telefon przedstawia się w ustawieniach - informacje o telefonie oraz przy botowaniu jako Redmi k20? Bo u mnie na 9T tak w tej chwili jest.

Będzie tak zwracać, bo ROM-y China mają wpisane Redmi K20 w build.prop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem tego sprzatacza.

Teraz pytanie o taką opcję jaka miałem na globalu w opcjach programistycznych na dole, dokładnie drugie od dołu, chodzi o jakąś optymalizację miui czy jakoś tak. Na EU nie ma. Każdy tak ma?

b8b619a09d7569a85923fa68536484d1.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez ZIOLOISO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zenderable napisał:

Mam pytanie, orientuje się ktoś czy niska temperatura wpływa na baterię/smartfon? Mam smartfon przy owiewie, klima leci prosto w smartfon i jest on mega zimny. Oprócz tego nic się z nim nie dzieje. Wiemy jak wpływają na smartfon wysokie temperatury... a niskie?

Musiałaby to być temperatura poniżej 0 żeby zaszkodzić. Nawiew z klimy jest raczej jak dodatkowe chłodzenie dla smartfona :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ZIOLOISO napisał:

Ogarnąłem tego sprzatacza.

Teraz pytanie o taką opcję jaka miałem na globalu w opcjach programistycznych na dole, dokładnie drugie od dołu, chodzi o jakąś optymalizację miui czy jakoś tak. Na EU nie ma. Każdy tak ma?

 

U mnie jest na xiaomi.eu tak samo jak u ciebie brak tej opcji, o której piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na xiaomi.eu tak samo jak u ciebie brak tej opcji, o której piszesz.
Dzięki za info, pytanie jeszcze takie. Gdy masz włączony tryb AOD i telefon długo leży to on się wygasza i jak go ruszysz to podswietli Ci się AOD? Bo na globalu tak było, a na EU się nie podnosi. Hmm.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2019 o 10:28, slawo0907 napisał:

Mam ogromną prośbę, bo to zależne jest od zakupu telefonu. Czy na tym smartfonie z systemem "global", działa Android Auto?

Działa ale nie działa.

Na ekranie jest ok, ale w samochodzie brak połączenia.

Problem znany na xda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam dwa "problemy" z Mi9 

-dioda powiadomien nie dziala TYLKO w messengerze , da sie to jakos ogarnac ?? w whatsupie wszytko dziala jak należy

- equalizer niedostepny dla sluchawek Huawei am61 ( graja , szybko wykrywa ale nic nie mozna skonfigurowac ) , po nacisnieciu opcji "przypisz przyciski' wyskakuje kominakat ( nie wykryto sluchawek ) wtf ? 

 

z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ZIOLOISO napisał:

Dzięki za info, pytanie jeszcze takie. Gdy masz włączony tryb AOD i telefon długo leży to on się wygasza i jak go ruszysz to podswietli Ci się AOD? Bo na globalu tak było, a na EU się nie podnosi. Hmm.
 

Mam tak samo jak ty....... Przygasi się ale po poruszeniu nic się nie rozjaśnia jest przygaszone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Piotr@K said:

Mam tak samo jak ty....... Przygasi się ale po poruszeniu nic się nie rozjaśnia jest przygaszone. 

To u mnie potrafi się tak zrobić, że ekran całkiem zgaśnie i po ruszeniu nic się nie pokaże... Może mam coś źle ustawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...