ZduneX25

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy

Recommended Posts

To pisz do nich na support. Niech robią częściowy zwrot kasy za telefon.

w pobliżu krawędzi po środku taka biała kropka

VHSI6RJ.jpg

2DQndmJ.jpg

fzrT8zk.jpg

joSbK53.jpg

Y0a7zZ5.jpg

Ile mogą mi zaproponować zwrotu i na ile mam się zgodzić?

Edited by atlantydas

to bym składał roszczenie od razu przez paypala, nie bawilbym sie pierw w gearbest bo cie beda zbywać. Oni w paypalu zadecydują co zrobić. ja bym sie starał 50-80% zwrotu. Nagraj film ze to pod spodem i nie zejdzie itp. Kiedys zamowilem na gearbest kamerke sportowa, przyszla dhl z peknietym opakowaniem plastikowym (pudelkiem) i latala w srodku. Mocowanie jedno do motoru było urwane. Chcialem czesc zwrotu, paypal zwrocil caly i nie musiałem odsylac kamerki. Dziala, w koncu sportowa :P ale nagrywalem unboxing

Edited by Voltron

Czyli najpierw mam zgłosić spór w centrum rozstrzygania PayPal "aby podjąć próbę rozwiązania problemu bezpośrednio ze sprzedającym" a jak nie uda się porozumieć z gearbest to wtedy "przekształcić spór w rozszczenie"?

Przepraszam za spam ale nigdy nie zgłaszałem nic przez PP.

Panowie jakiś ciemny jestem,ale nie wiem gdzie ustawić to żeby jak dzwoni telefon to nic się nie wyświetla na ekranie (tylko jest dzwonek) i dopóki nie podniosę aparatu to nie wiem kto dzwoni  i podczas rozmowy mam ciemny ekran (nie mam szkła wożińskiego ).....

A wam też brzęczy autofocus jak postukacie palcem w aparat jak to miało miejsce w redmi 4x?

Dodałem do gpay revolut i próbowałem przez NFC zapłacić na cpn. No i nie przeszło, nieprawidłowa płatność. To wina revolut czy nfc działa jak chce?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

@Voltron
A ustawiłeś NFC w trybie portfel HCE?
Nie xD sprawdzę przy okazji bo teraz przestawiłem

A też wam brzęczy aparat (autofocus) jak postukacie w telefon? Jakby coś latało w środku

20 minut temu, Pikus544 napisał:

Czy gdzieś w ustawieniach MI9T znajdę opcję krokomierza korzystającego z wbudowanego czujnika a nie opaski? 

Nope.

Kupował ktoś Mi9T od dragonistPL? Widzę, że mają też drugie konto NowMobile z większą ilością negatywów. 

19 minut temu, cointreau napisał:

Kupował ktoś Mi9T od dragonistPL? Widzę, że mają też drugie konto NowMobile z większą ilością negatywów. 

Kup sobie w Proline a będziesz spał spokojnie

2 godziny temu, Pikus544 napisał:
Czy gdzieś w ustawieniach MI9T znajdę opcję krokomierza korzystającego z wbudowanego czujnika a nie opaski? 

Na Globalu jest to wycięte, ale China to oferuje w związku z tym takie coś znajdziesz na Xiaomi.eu:

Spoiler

56fe9426022dbf45b74d4a63ae1021f4.jpg0f2ab3a8f8df49c2cd588b93d7ca249f.jpg

26 minut temu, cointreau napisał:

Ja kupowałem. Bardzo dobry kontakt przez Messengera, na drugi dzień miałem już urządzenie. Faktura jest z NowMobile, dane z Wielkiej Brytanii. Ogólnie kontakt z nimi telefoniczny prawie żaden, ale pisząc na Facebooku odpowiadają natychmiastowo, więc póki nie utracą płynności finansowej (wydaje się, że mają dużo klientów) to nie masz się co martwić. Osobiście nigdy się nie przejmowałem gwarancją, więc jestem zadowolony bo kupiłem w dobrej cenie. Jak przejdziesz do pierwszych stron dyskusji ogólnej, to tam też ktoś pisał, że kupował z Dragonist.

10 godzin temu, adamo64 napisał:

Kup sobie w Proline a będziesz spał spokojnie

Nie będzie spał spokojnie jeśli będzie musiał wysłać telefon do naprawy.

Ja kupiłem z Proline, jest to już mój 4 telefon od nich, nigdy żadnego problemu. Gwarancji nie miałem okazji realizować. 

13 minut temu, Razor65 napisał:

Ja kupiłem z Proline, jest to już mój 4 telefon od nich, nigdy żadnego problemu. Gwarancji nie miałem okazji realizować. 

No właśnie, nie miałeś okazji realizować gwarancji. Dlatego lepiej kupić w Chinach, taniej a gwarancja wychodzi na to samo albo nawet lepiej.

http://forum.pclab.pl/topic/1287425-Fikcyjna-gwarancja-Xiaomi-w-Proline/

http://forum.pclab.pl/topic/1287331-Proline-odmowa-gwarancji/

Edited by cincin27
  • Like 1

Spokojnie śpią tylko Ci co kupują u oficjalnego dystrybutora czyli np. x-kom , euroagd itd. reszta firm na aledrogo ma serwis u Zdzisia w garażu i jak nie są wstanie naprawić zaczyna się problem...

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Ja swojego urządzenia nigdy na gwarancję nie oddawałem, bo jeśli coś się psuje to można to samemu naprawić. ;) A jak ekran się potłucze, to tak czy siak wina użytkownika. Bateria w Mi 4 mi się zepsuła po okresie gwarancyjnym, ale to też łatwo samemu się wymieniło. Tutaj trochę byłoby ciężej, bo trzeba nagrzać obudowę wy ją odkleić, ale problemu na pewno też by nie było. :D Samemu zrobi się w jeden dzień, na gwarancji trzeba czekać 2 tygodnie. Dlatego jeśli ktoś trochę się zna i potrafi naprawić sobie telefon, to gwarancja nie jest potrzebna do niczego.

Zdarza się wam że telefon sam dzwoni do kontaktów z ostatnio wybieranych? 
Global V10.3.9.0.PFJMIXM. Region Indie

Ponawiam pytanie odnośnie brzęczącego aparatu. Jak się postuka palcem w okolice aparatu to brzęczy, jakby coś latało. To normalne i autofocus to jest, czy zgłaszać to?

Autofocus dużo wolniejszy od tego z mi8se. Nic się w tej kwestii nie zmieniło po wygraniu Xiaomi.eu 9.8.1

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Mi9T przy użyciu Tapatalka

Witam Państwa, 

Po długich rozważaniach od pół roku zastanawiając się na co mogę wymienić swojego galaxy S7 po pijaku (łatowiej było podjąć decyzję) kupiłem dziś na allegro w bestcenie Mi 9T.

Czytałem wcześniej to forum i zastanowiła mnie jedna kwestia. Ładowanie telefonu do 80%. Czy jjest jakaś opcja w telefonie która pozwala na takie ograniczenie w ładowaniu? 

A tak poza konkursem to będę żałował przesiadki z S7? Sprzęt za***isty od otwarcia z pudełka do dzisiaj śmiga błyskawicznie (xda i wgrany Pie 9.0 mimo braku wsparcia) ale jednak chcę coś większego i pod względem ekranu jak i baterii. Boję się jedynie o aparat że będzie gorszy :) - zaznaczam że fotek robię mało ale jak zrobię to miło się ogląda tak fajne, filmów może nagrałem kilka w ciągu ponad 2 lat :)

Edited by Lucano

[mention=25858]Voltron[/mention]

Mi nic nie brzęczy. Aparat nie ma stabilizacji, więc nie ma co tam latać/brzęczeć.

[mention=7927]szpieg15[/mention]

Mi się nie zdarzało. Czy dzieje się to jak masz telefon w kieszeni?

Brzęczy jak w redmi 4x (to wszystkim tak i to jest normalne w redmi 4x).

Tak więc zgłaszam do PayPal że brzęczy i wolno działa. Zobaczymy co PayPal powie.

Witam Państwa, 

Po długich rozważaniach od pół roku zastanawiając się na co mogę wymienić swojego galaxy S7 po pijaku (łatowiej było podjąć decyzję) kupiłem dziś na allegro w bestcenie Mi 9T.
Czytałem wcześniej to forum i zastanowiła mnie jedna kwestia. Ładowanie telefonu do 80%. Czy jjest jakaś opcja w telefonie która pozwala na takie ograniczenie w ładowaniu? 
A tak poza konkursem to będę żałował przesiadki z S7? Sprzęt za***isty od otwarcia z pudełka do dzisiaj śmiga błyskawicznie (xda i wgrany Pie 9.0 mimo braku wsparcia) ale jednak chcę coś większego i pod względem ekranu jak i baterii. Boję się jedynie o aparat że będzie gorszy  - zaznaczam że fotek robię mało ale jak zrobię to miło się ogląda tak fajne, filmów może nagrałem kilka w ciągu ponad 2 lat
Zapewne boisz się przeładowania w nocy... To jest mit. Możesz normalnie ładować baterie od 5-10% do 100% i będzie wszystko z nią dobrze. Blokowanie do 80% nic nie da. A jeśli tak bardzo chcesz, to mając roota: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.slash.batterychargelimit.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Instalował już ktoś Miui Polska wersję Beta? Ciekawi mnie czy już nie ma z nią problemów i da się ją normalnie użytkować?

Instalował już ktoś Miui Polska wersję Beta? Ciekawi mnie czy już nie ma z nią problemów i da się ją normalnie użytkować?
Ja mam 9.8.1 i działa fajnie. Na accu battery od razu przybyło 1.5h więcej prognozy sot.

@ZIOLOISO
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://miuipolska.pl/forum/topic/45743-twrp-dla-mi-9tredmi-k20/&share_tid=45743&share_fid=74005&share_type=t

Ja korzystam i działa świetnie. Przed instalacją nowej wersji czytaj komentarze użytkowników i będzie elegancko (bo raz na jakiś czas coś nie działa i wystarczy tydzień poczekać z aktualizacją).

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka