ZduneX25

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy

Recommended Posts

Jeśli ktoś chciałby testować zamkniętą wersję Global Stable ROM, to jest rekrutacja: https://c.mi.com/thread-2382863-1-0.html?fbclid=IwAR2itwiBNuMVybhUPfO-ZHZ1BY0pZlsfkGGy_esY86VFqzDH6Guf7B_hR1g.

Szybszy link: https://event.c.mi.com/global/apply/mipilot/.

11 godzin temu, atlantydas napisał:

Działa?

Nie przetestuję, bo u mnie nie ma aktualizacji do 9.8.15. ;) Z Updatera nie chce pobrać, a na miui.dedyk nie udostępnili. Znaczy, że coś z nią nie tak... :P 

Skasuje mi dane jeśli przejdę z xiaomi.eu dev na  wersję stable? 

Ewentualnie z xiaomi.eu dev 9.8.8 na starsza 9.8.15 dev

Twrp mam rosyjski. 

Edited by atlantydas

7 godzin temu, Zenderable napisał:

Nie przetestuję, bo u mnie nie ma aktualizacji do 9.8.15. ;) Z Updatera nie chce pobrać, a na miui.dedyk nie udostępnili. Znaczy, że coś z nią nie tak... :P 

Aktualizacja 9.8.15 dla Mi 9T działa prawidłowo, została wydana dwa dni później. To, że nie ma jej na dedyku nie znaczy, że jest wadliwa. Na serwerze głównym (sourceforge) i na alternatywnym (androidfilehost) rom jest dostępny do pobrania.

Ja też zainstalowałem 9.8.15 i ogólnie działa. Zauważyłem tylko, że w trybie AOD się dziwnie zachowuje podświetlenie gdzie trzeba palec przyłożyć, żeby odblokować telefon. Nie za każdym razem się podświetla, na poprzedniej wersji to lepiej działało.

Z Updatera nie chce pobrać, bo z tego co wiem upload na sourceforge był żałośnie wolny i nie zuploadowali. Na dedyku idk czemu nie ma, ale pobierz z afh.

• Like 2

Witam. Chyba tu takie pytanie można zadać. Już prawie go mam, bedzie wersja global z Gearbest, zostać na tym oprogramowaniu czy radzicie przejść na Miui polska, albo eu? 

JAK usunać  sns.reg. Nie widze tych plikow w twrp ani w menadzerze plikow

• idź do : root >Persist > Sensor
  • usuń : sns.reg
  • restart telefonu

Witam. Chyba tu takie pytanie można zadać. Już prawie go mam, bedzie wersja global z Gearbest, zostać na tym oprogramowaniu czy radzicie przejść na Miui polska, albo eu? 
Najpierw to sprawdź czy Ci autofocus działa poprawnie jak przyjdzie a potem polecam wgrać miuipolska.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Witam jestem tu nowy i chciałem zapytać na liście sieci WiFi wyskakuje mi sieć 5 ghz wpisuje poprawne hasło i nie chce się połączyć telefon mi 9 t . Próbowałem przełączać na inny region na przykład Indie i dalej to samo wyskakuje błąd.

Screenshot_2019-08-22-14-06-36-062_com.android.settings.png

Jesteś pewny, że wpisujesz dobre hasło? Jak złe to złe, system czy telefon nie ma tutaj nic do rzeczy.

jestem pewny bo przedwczoraj przesiadłem się z Galaxy S6 na którym chodziło i wpisywałem to samo hasło i wpisuje dalej i się łączy a tu nie chce. Moja żona ma RN5jestem sam problem Samsungi się łączą bez problemu.

Dnia 21.08.2019 o 15:03, Danielllo napisał:

Najpierw tydzień czekania na odblokowanie bootloadera, więc jak chcesz grzebać w telefonie zajmij się tym na starcie. Bez tego i tak.nic nie zrobisz. 

Dnia 22.08.2019 o 07:43, Voltron napisał:

Najpierw to sprawdź czy Ci autofocus działa poprawnie jak przyjdzie emoji14.png a potem polecam wgrać miuipolska.

Sugerujesz, że modele z Gearbest mają problemy z autofocusem?

Kolega trochę przesadza, fakt miał wadliwą sztukę, ale zawsze jest szansa na taką i źródło ma tu raczej małe znaczenie. 

Dalej nam aktualizacji nie dali? Kurczę trochę olewają nasz model. Za mało szt. się pewnie sprzedało. Mogliby kiedyś Note z Amoled i NFC wypuszczać chętnie bym do niego wrócił.

Sugerujesz, że modele z Gearbest mają problemy z autofocusem?
Nie z gearbest - ogólnie pewnie przyoszczedzili, tylko jednemu aparat brzęczy drugiemu nie, jedne maja wolniejszy autofocus inne szybszy, zapewne im bardziej brzęczy tym gorszy autofocus, a tym co wcale nie brzęczy to będzie spoko. Także ja bym dmuchał na zimne

No to jak ogólnie, skoro nie ma reguły? Może być zwyczajnie trefna partia.

Edited by Antyhaker

W moim egzemplarzu z polskiej dystrybucji problemów z autofocusem nie ma

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Gdyby celowo przyoszczędzili na wykonaniu i co któraś sztuka miałaby mieć wadliwy autofocus to myślę że już po takim czasie by było głośno o tym.

Krótkie pytanie jeżeli można, naczytalem się o wypalajacych ekranach amoled od Samsunga i zastanawiam się jak to ma się w przypadku xiaomi. Kupiłem mi 9t i chciałbym włączyć aod natomiast zastanawiam się czy nie spowoduje to efektu właśnie wypalonych pixeli. Dotychczas używałem telefonów z ekranami IPS więc nie mam doświadczenia niestety, a informacje w necie są hmmm sprzeczne.
Dzięki za pomoc

W AOD zegar i bateria co jakiś czas przemieszczają się, więc raczej nic się nie wypali przy takiej jasności. Też to mój pierwszy amoled, ale raczej nie ma co się tak przejmować i po prostu używać. 

• Like 1
  • Haha 1

chcialem usunac plik sns.reg folderze persist ale nie moge tego zrobić

Zrootowałem tel, ale w kazdym manadzerze zadan nie widać folderu persist. 

Natomiast z twrp widzi tylko pusty folder persist

Co mam zrobić

Krótkie pytanie jeżeli można, naczytalem się o wypalajacych ekranach amoled od Samsunga i zastanawiam się jak to ma się w przypadku xiaomi. Kupiłem mi 9t i chciałbym włączyć aod natomiast zastanawiam się czy nie spowoduje to efektu właśnie wypalonych pixeli. Dotychczas używałem telefonów z ekranami IPS więc nie mam doświadczenia niestety, a informacje w necie są hmmm sprzeczne.
Dzięki za pomoc
Przez rok używałem mi8se z amoledem od Samsunga i nic się nie działo :) kolega używa już ponad rok i też się nic nie dzieje. Amoledy od LG się wypalają - np Huawei mate 20 pro już po 8h potrafi zostawiać powidoki z LG

• Like 1

Czy u Was też przy 60 fps autofocus dział gorzej niż przy 30 fps? U mnie przy 30 fps działa jak szatan,a przy 60 zaczyna się czasem gubić i działa wolniej. 

Czy u Was też przy 60 fps autofocus dział gorzej niż przy 30 fps? U mnie przy 30 fps działa jak szatan,a przy 60 zaczyna się czasem gubić i działa wolniej. 
Właśnie sprawdziłem. Przy 30 fps działa szybko a przy 60 FPS wolniej i czasem się gubi. Testowane na dłoni

1 godzinę temu, kamiljuras1900 napisał:

Witam jak z jakością na słuchawkach

Wysłane z mojego NX591J przy użyciu Tapatalka

Zależy od słuchawek, a niby jak ma być?

Hej, kupował ktoś może ten telefon z Bestcena lub oddawał coś do nich na gwarancję ?

Hej, kupował ktoś może ten telefon z Bestcena lub oddawał coś do nich na gwarancję ?
Kupiłem dwa dla żony i dla siebie.