Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, marciniozo napisał:
U mnie wszystko działa dobrze. Może zrób reset do ustawień fabrycznych...

Zrobiłem już. Mam takie wrażenie, że na ekranie głównym wszystko jest ok, ale jak włączę jakąś aplikację to ten gest wyświetlenia aplikacji trzeba poczekać minimalnie dłużej (bardzo minimalnie, ale trochę dziwnie)...

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez bakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już. Mam takie wrażenie, że na ekranie głównym wszystko jest ok, ale jak włączę jakąś aplikację to ten gest wyświetlenia aplikacji trzeba poczekać minimalnie dłużej (bardzo minimalnie, ale trochę dziwnie)...

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 
Zmienili animacje i efekty przejść, może stąd to wrażenie?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2020 o 19:22, Antyhaker napisał:

O widzę sami pierwszorzędni koderzy. Idźcie i pokażcie im jak to się powinno robić :)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Xiaomi to chyba? porządna firma nie jacyś amatorzy która zatrudnia profesjonalistów informatyków więc oczekuję od nich solidności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze jedno. Czy macie jakiś sposób na szybkie dzwonienie do ulubionych kontaktów? W Samsungu miałem tak, że kontakt ulubiony pojawiał się na górze listy kontaktów i wystarczyło raz nacisnąć żeby zadzwonić. A tu po jednym naciśnięciu otwiera mi się karta kontaktu i dopiero naciśnięcie na nr telefonu powoduje dzwonienie...

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam soft 12.0.3.0 QFMIXM. Dawno tak nieudanego softu nie doświadczyłem. Odcisk palca nie pozwala wejść w deep sleep, harmonogram AoD nie działa (mimo ustawienia 8-20), działa 24H. Jednak najgorsze jest wariowanie wyświetlacza/dotyku. Losowo zaczyna mi migać pasek górny (np.godzina) i system odpala losowe apki. Zdjąłem folię i ponownie wgrałem soft. Pytanie: czy wariowanie wyświetlacza też może być winą softu (jak to zweryfikować)? Nie jestem przywiązany do Globala, jeśli Xiaomi.eu mogę wgrać w miarę prosty sposób i działa bez hocków klocków NFC, proszę o instrukcję. Wiem, że było milion razy, jednak pewne rzeczy się zmieniają, nadto nigdy tego nie wgrywałem.

Pytam, bo 27.09 mija rok od zamówienia telefonu na Gearbest, więc gwarancja minie już za moment. Z góry dziękuję za podpowiedzi, jak zweryfikować ten wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy mi9t ma takową przypadłość że jak się rozmawia na messengerze przez przednią kamerę i zamknie się messengera aby rozmowa była w tle to kamera się automatycznie zamyka? bo niestety tak jest i nie wiem czy to przez konstrukcje wysuwanego aparatu i tak musi być czy kwestia nadania uprawnień aby messenger był nad innymi aplikacjami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo czy będzie android 11 na mi9t lub jakieś poprawki?jeśli tak to kiedy przybliżony termin, nie mogę znaleźć żadnych informacji. Na android 10 i miui 12.0.5 bateria słabo trzyma i czasami telefon się zatnie przy odblokowywaniu lub wychodzeniu z aplikacji ,dzięki 

Edytowane przez Dk96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...